DrakX - en to uk translation catalogue (1143 entries)

en: 256 kB
uk: 256 кб

en: 512 kB
uk: 512 кб

en: 1 MB
uk: 1 Мб

en: 2 MB
uk: 2 Мб

en: 4 MB
uk: 4 Мб

en: 8 MB
uk: 8 Мб

en: 16 MB
uk: 16 Мб

en: 32 MB
uk: 32 Мб

en: 64 MB or more
uk: 64 Мб чи більше

en: Choose a X server
uk: Виберіть X сервер

en: X server
uk: X сервер

en: Multi-head configuration
uk: Конфіґурація з кількома моніторами

en: Your system support multiple head configuration.
    What do you want to do?
uk: Ваша система може працювати з кількома моніторами.
    Що ви хочете настроїти?

en: Select the memory size of your graphics card
uk: Виберіть розмір пам'яті Вашої графічної плати

en: XFree configuration
uk: Конфіґурація XFree

en: Which configuration of XFree do you want to have?
uk: Яку конфігурацію XFree ви хочете мати?

en: Configure all heads independently
uk: Сконфіґурувати всі монітори незалежно

en: Use Xinerama extension
uk: Користуватися розширенням Xinerama

en: XFree %s
uk: XFree86 %s

en: XFree %s with 3D hardware acceleration
uk: XFree %s з апаратним прискоренням трьохвимірної графіки

en: Your card can have 3D hardware acceleration support but only with XFree %s.
    Your card is supported by XFree %s which may have a better support in 2D.
uk: Ваша відеоплата може користуватися апаратним прискоренням
    трьохвимірної графіки але тільки з сервером XFree %s. Ваша відеоплата
    підтримується сервером XFree %s, у якому ви можливо матимете кращий
    супровід для двохвимірної графіки.

en: Your card can have 3D hardware acceleration support with XFree %s.
uk: Ваша відеоплата може користуватися апаратним 3D прискоренням графіки
    але тільки з сервером XFree %s.

en: XFree %s with EXPERIMENTAL 3D hardware acceleration
uk: XFree %s з ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЮ підтримкою апаратного прискорення трьохвимірної графіки

en: Your card can have 3D hardware acceleration support but only with XFree %s,
    NOTE THIS IS EXPERIMENTAL SUPPORT AND MAY FREEZE YOUR COMPUTER.
    Your card is supported by XFree %s which may have a better support in 2D.
uk: Ця відеоплата має підтримку апаратного прискорення трьохвимірної
    графіки, але тільки для XFree %s, ВІДМІТЬТЕ, ЩО ЦЕ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ
    РЕЖИМ, ЯКИЙ МОЖЕ ПРИВЕСТИ ДО ЗАВИСАННЯ ВАШОГО КОМП'ЮТЕРА. Ваша плата
    підтримується XFree %s, який має кращу підтримку двовимірної графіки.

en: Your card can have 3D hardware acceleration support with XFree %s,
    NOTE THIS IS EXPERIMENTAL SUPPORT AND MAY FREEZE YOUR COMPUTER.
uk: Ця відеоплата має підтримку апаратного прискорення трьохвимірної
    графіки, але тільки для XFree %s, ВІДМІТЬТЕ, ЩО ЦЕ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ
    РЕЖИМ, ЯКИЙ МОЖЕ ПРИВЕСТИ ДО ЗАВИСАННЯ ВАШОГО КОМП'ЮТЕРА.

en: Xpmac (installation display driver)
uk: Xpmac (драйвер дисплея для установки)

en: Custom
uk: Спеціальний

en: Monitor
uk: Монітор

en: Resolution
uk: Роздільна здатність

en: Options
uk: Параметри

en: Ok
uk: Гаразд

en: Quit
uk: Вихід

en: Keep the changes?
    The current configuration is:
    
    %s
uk: Зберегти зміни?
    Існуюча конфігурація:
    
    %s

en: Choose a monitor
uk: Виберіть тип монітору

en: Generic
uk: Загальне

en: The two critical parameters are the vertical refresh rate, which is the rate
    at which the whole screen is refreshed, and most importantly the horizontal
    sync rate, which is the rate at which scanlines are displayed.
    
    It is VERY IMPORTANT that you do not specify a monitor type with a sync range
    that is beyond the capabilities of your monitor: you may damage your monitor.
     If in doubt, choose a conservative setting.
uk: Два дуже важливих параметри - це частота вертикальної розгортки
    (тобто - частота, з якою обновлюється зображення на екрані), та
    найбільш важливо - частота горизонтальної синхронізації (тобто - та
    частота, з якою на екрані малюються горизонтальні рядки).
    
    ДУЖЕ ВАЖЛИВО ПАМ'ЯТАТИ, що ви повинні вибрати такий монітор, параметри
    якого не перевищують справжніх параметрів Вашого монітора: інакше Ви
    можете причинити непоправну шкоду своєму монітору. 
    Якщо ви маєте сумніви щодо характеристик свого монітора виберіть певно
    гірший монітор.

en: Horizontal refresh rate
uk: Частота горизонтальної розгортки

en: Vertical refresh rate
uk: Частота вертикальної розгортки

en: 256 colors (8 bits)
uk: 265 кольорів (8 біт)

en: 32 thousand colors (15 bits)
uk: 32 тисячі кольорів (15 біт)

en: 65 thousand colors (16 bits)
uk: 65 тисяч кольорів (16 біт)

en: 16 million colors (24 bits)
uk: 16 мільйонів кольорів (24 біт)

en: 4 billion colors (32 bits)
uk: 4 мільйярди кольорів (32 біт)

en: Resolutions
uk: Роздільні здатності

en: Choose the resolution and the color depth
uk: Виберіть роздільну здатність та кількість кольорів

en: Graphics card: %s
uk: Відео плата: %s

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Test of the configuration
uk: Тестування конфіґурації

en: Do you want to test the configuration?
uk: Чи ви хочете випробувати нову конфіґурацію?

en: Keyboard layout: %s
uk: Розкладка клавіатури: %s

en: Mouse type: %s
uk: Тип миші: %s

en: Mouse device: %s
uk: Спеціальний пристрій миші: %s

en: Monitor: %s
uk: Монітор: %s

en: Monitor HorizSync: %s
uk: Горизонтальна синхронізація монітора: %s

en: Monitor VertRefresh: %s
uk: Частота вертикальної розгортки монітора: %s

en: Graphics card: %s
uk: Відео плата: %s

en: Graphics memory: %s kB
uk: Відео пам'яіть: %sкб

en: Color depth: %s
uk: Глибина кольору: %s

en: Resolution: %s
uk: Роздільна здатність: %s

en: XFree86 server: %s
uk: X сервер: %s

en: XFree86 driver: %s
uk: XFree86 драйвер: %s

en: Graphical interface at startup
uk: Стартувати X автоматично

en: I can setup your computer to automatically start the graphical interface (XFree) upon booting.
    Would you like XFree to start when you reboot?
uk: Я можу настроїти Вашу систему так, що X буде стартувати автоматично
    після завантаження системи.
    Чи ви хочете, щоб X стартував автоматично?

en: First sector of boot partition
uk: Перший сектор системного підрозділу (boot partition)

en: First sector of drive (MBR)
uk: Перший сектор диску (MBR)

en: SILO Installation
uk: Установка SILO

en: Where do you want to install the bootloader?
uk: Де ви хочете встановити стартовий блок?

en: LILO/grub Installation
uk: Установка LILO/grub

en: LILO with text menu
uk: LILO з текстовим меню

en: LILO with graphical menu
uk: LILO з графічним меню

en: Boot from DOS/Windows (loadlin)
uk: Завантажуватися з DOS/Windows (loadlin)

en: Yaboot
uk: Yaoot

en: Bootloader main options
uk: Основні опції завантажувача

en: Bootloader to use
uk: Використовувати завантажувач

en: Bootloader installation
uk: Установка завантажувача

en: Boot device
uk: Пристрій завантаження

en: Compact
uk: Компактний

en: compact
uk: компактний

en: Video mode
uk: Відео режим

en: Delay before booting default image
uk: Пауза перед завантаженням основної системи

en: Password
uk: Пароль

en: Password (again)
uk: Пароль (ще раз)

en: Restrict command line options
uk: Обмежити опції командного рядка

en: restrict
uk: обмежити

en: Clean /tmp at each boot
uk: Очищати /tmp при кожному перевантаженні

en: Precise RAM size if needed (found %d MB)
uk: Точний об'єм пам'яті (RAM). Знайдено %d Мб

en: Enable multi profiles
uk: Дозволити багатопрофільність

en: Give the ram size in MB
uk: Давати розмір пам'яті в Мб

en: Option ``Restrict command line options'' is of no use without a password
uk: Опція ``Обмежити опції командного рядка'' не має сенсу без пароля

en: Please try again
uk: Будь-ласка, спробуйте ще раз

en: The passwords do not match
uk: Паролі різні

en: Init Message
uk: Повідомлення при завантаженні

en: Open Firmware Delay
uk: Затримка Open Firmware

en: Kernel Boot Timeout
uk: Затримка при завантаженні ядра

en: Enable CD Boot?
uk: Дозволити завантаження з компакт-диску?

en: Enable OF Boot?
uk: Дозволити завантаження OF?

en: Default OS?
uk: Основна система?

en: Here are the entries on your boot menu so far.
    You can add some more or change the existing ones.
uk: Тут наведені різноманітні пункти.
    ви можете або додати ще деякі, або змінити ті, що вже існують.

en: Add
uk: Додати

en: Done
uk: Закінчено

en: Modify
uk: Змінити

en: Which type of entry do you want to add?
uk: Який тип ви хочете додати?

en: Linux
uk: Лінакс

en: Other OS (SunOS...)
uk: Інші системи (SunOS...)

en: Other OS (MacOS...)
uk: Інші системи (MacOS...)

en: Other OS (windows...)
uk: Інші системи (windows...)

en: Image
uk: Образ

en: Append
uk: Приєднати

en: Read-write
uk: Запис/читання

en: Table
uk: Таблиця

en: Unsafe
uk: Небезпечно

en: Label
uk: Етикетка

en: Default
uk: Основна

en: Initrd-size
uk: Розмір Initrd

en: NoVideo
uk: БезВідео

en: Remove entry
uk: Стерти пункт

en: Empty label not allowed
uk: Не дозволяються пусті етикетки

en: This label is already used
uk: Ця етикетка вже використовується

en: Found %s %s interfaces
uk: Знайдені інтерфейси %s %s

en: Do you have another one?
uk: Чи ви маєте інші?

en: Do you have any %s interfaces?
uk: Чи ви маєте будь-які %s інтерфейси?

en: No
uk: Ні

en: Yes
uk: Так

en: See hardware info
uk: Перегляньте інформацію про апаратне забезпечення

note: -PO: the first %s is the card type (scsi, network, sound,...) -PO: the second is the vendor+model name
en: Installing driver for %s card %s
uk: Встановлюю драйвер для %s плати %s

en: (module %s)
uk: (модуль %s)

en: You may now provide options to module %s.
    Options are in format ``name=value name2=value2 ...''.
    For instance, ``io=0x300 irq=7''
uk: ви можете тепер використовувати його опції в модулі %s.
    Опції мають формат ``назва=величина назва2=величина2 ...''.
    Наприклад, ``io=0x300 irq=7''

en: Module options:
uk: Опції модуля:

note: -PO: the %s is the driver type (scsi, network, sound,...)
en: Which %s driver should I try?
uk: Який драйвер %s мені спробувати?

en: In some cases, the %s driver needs to have extra information to work
    properly, although it normally works fine without. Would you like to specify
    extra options for it or allow the driver to probe your machine for the
    information it needs? Occasionally, probing will hang a computer, but it should
    not cause any damage.
uk: В деяких випадках драйвер %s вимагає додаткової інформації для того,
    щоб вірно працювати, хоча звичайно працює нормально без неї. Чи не
    хотіли б ви вказати додаткові опції для нього чи дозволити драйверу
    випробувати Вашу систему, щоб знайти потрібну інформацію? Інколи таке
    випробовування може привести до зависання комп'ютера, але не повинно
    ніяк зашкодити йому.

en: Autoprobe
uk: Автотест

en: Specify options
uk: Вкажіть опції

en: Loading module %s failed.
    Do you want to try again with other parameters?
uk: Завантаження модуля %s неуспішне.
    Хочете спробувати інші параметри?

en: (already added %s)
uk: (вже створений %s)

en: This password is too simple
uk: Пароль занадто простий

en: Please give a user name
uk: Дайте, будь-ласка, ім'я користувача

en: The user name must contain only lower cased letters, numbers, `-' and `_'
uk: Ім'я користувача повинно складатися тільки з малих латинських літер,
    чисел, `-' та `_'

en: This user name is already added
uk: Це ім'я вже зайняте

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Enter a user
    %s
uk: Введіть користувача
    %s

en: Accept user
uk: Прийняти користувача

en: Real name
uk: Повне ім'я

en: User name
uk: Ім'я користувача

en: Shell
uk: Командна оболонка

en: Icon
uk: Піктограма

en: Autologin
uk: Автореєстрація

en: I can set up your computer to automatically log on one user.
    Do you want to use this feature?
uk: Я можу настроїти Вашу систему так, що X буде стартувати автоматично
    після завантаження системи.
    Чи ви бажаєте скористуватися цією можливістю?

en: Choose the default user:
uk: Виберіть стандартного користувача:

en: Choose the window manager to run:
uk: Виберіть менеджер вікон, яким ви хочете користуватися

en: Mandrake Linux can support multiple languages. Select
    the languages you would like to install. They will be available
    when your installation is complete and you restart your system.
uk: Ви можете вибрати також інші мови, які будуть доступні в системі після
    установки

en: All
uk: Все

en: Welcome To Crackers
uk: Зломщики! Ласкаво просимо!

en: Poor
uk: Дуже низький

en: Standard
uk: Стандартний

en: High
uk: Високий

en: Paranoid
uk: Параноідальний

en: This level is to be used with care. It makes your system more easy to use,
    but very sensitive: it must not be used for a machine connected to others
    or to the Internet. There is no password access.
uk: Цей рівень потрібно використовувати з обережністю. Він дозволяє більш
    просте користування Вашою системою, але є надзвичайно ненадійним. Не
    можна користуватися такою системою, коли вона під'єднана мережею до
    інших систем, або до інтернету. Паролі не використовуються в цій
    системі.

en: Password are now enabled, but use as a networked computer is still not recommended.
uk: Паролі тепер вмикнені, але все одно не рекомендується користуватися
    цим комп'ютером в мережі.

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit)
en: Welcome to %s the operating system chooser!
    
    Choose an operating system in the list above or
    wait %d seconds for default boot.
uk: Laskavo prosymo do %s - peremykacha operaciynih system!
    
    Vyberit' odnu z operaciynikh system v spysku abo pochekajte %d sekund
    poki pochne vantazhytysja persha z inh.

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit) -PO: and keep them smaller than 79 chars long
en: Welcome to GRUB the operating system chooser!
uk: Laskavo prosymo do prohramy vyboru operacijnoyi systemy GRUB!

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit) -PO: and keep them smaller than 79 chars long
en: Use the %c and %c keys for selecting which entry is highlighted.
uk: Dlja vyboru pidsvichenogo punktu korystujtesja klavishamy %c ta %c.

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit) -PO: and keep them smaller than 79 chars long
en: Press enter to boot the selected OS, 'e' to edit the
uk: Natysnit' enter shchob zavantazhyty vibranu systemu, 'e' shchob redaguvaty

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit) -PO: and keep them smaller than 79 chars long
en: commands before booting, or 'c' for a command-line.
uk: komandy pered zavantazhennjam, ta 'c' dlja perehodu v komandnyj rezhim.

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit) -PO: and keep them smaller than 79 chars long
en: The highlighted entry will be booted automatically in %d seconds.
uk: Pidsvichena systema zavantazhyt'sja avtomatichno cherez %d sekund.

en: not enough room in /boot
uk: недостатньо місця в /boot

note: -PO: "Desktop" and "Start Menu" are the name of the directories found in c:\windows -PO: so you may need to put them in English or in a different language if MS-windows doesn't exist in your language
en: Desktop
uk: Робочий стіл

note: -PO: "Desktop" and "Start Menu" are the name of the directories found in c:\windows
en: Start Menu
uk: Стартове меню

en: no help implemented yet.
uk: підказка ще не зроблена.

en: Boot Style Configuration
uk: Конфіґурація стилю установки

en: /_File
uk: /Файл

en: /File/_Quit
uk: /Файл/В_ихід

en: NewStyle Categorizing Monitor
uk: Категорія монітора нового стилю

en: NewStyle Monitor
uk: Монітор нового типу

en: Traditional Monitor
uk: Звичайний монітор

en: Traditional Gtk+ Monitor
uk: Традиційний монітор Gtk+

en: Launch Aurora at boot time
uk: Вмикати Аврору при завантаженні

en: Lilo/grub mode
uk: Режим Lilo/grub

en: Yaboot mode
uk: Режим Yaboot

en: Error
uk: Помилка

en: You are currently using %s as your boot manager.
    Click on Configure to launch the setup wizard.
uk: ви користуєтесь завантажувачем систем %s.
    Клацніть на "Настроїти" щоб стартувати помічник установки.

en: Configure
uk: Настроїти

en: System mode
uk: Системний режим

en: Launch the graphical environment when your system starts
uk: Запускати вікно X-Window при завантаженні

en: No, I don't want autologin
uk: Ні, мені не потрібна автоматична реєстрація

en: Yes, I want autologin with this (user, desktop)
uk: Так, я хочу автоматично реєструватися в системі з цим (іменем, середовищем)

en: OK
uk: Гаразд

en: can not open /etc/inittab for reading: %s
uk: не можу відкрити /etc/inittab на прочитання: %s

en: GB
uk: Ґб

en: KB
uk: кб

en: MB
uk: Мб

en: TB
uk: Тб

en: %d minutes
uk: %d хвилин

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: %d seconds
uk: %d секунд

en: France
uk: Франція

en: Germany
uk: Німеччина

en: Unmount
uk: Розмонтувати

en: Mount
uk: Монтувати

en: Server
uk: Сервер

en: Mount point
uk: Точка монтування

en: Mount point:
uk: Точка монтування:

en: Options: %s
uk: Параметри: %s

en: Please make a backup of your data first
uk: Будь-ласка, створіть спочатку резерну копію Ваших даних

en: Read carefully!
uk: Читайте уважно!

en: If you plan to use aboot, be carefull to leave a free space (2048 sectors is enough)
    at the beginning of the disk
uk: Якщо ви збираєтесь користуватися aboot, не забудьте залишити вільний
    розділ (достатньо 2048 секторів) на початку диску

en: Wizard
uk: Помічник

en: Choose action
uk: Виберіть дію

en: You have one big FAT partition
    (generally used by MicroSoft Dos/Windows).
    I suggest you first resize that partition
    (click on it, then click on "Resize")
uk: ви маєте один великий дисковий 
    підрозділ типу FAT (який в основному
    використовується системами MicroSoft 
    Dos/Windows).  Рекомендовано спершу 
    зменшити розмір цього розділу (клацніть 
    на ньому, і потім клацніть на "Змінити розмір")

en: Please click on a partition
uk: Клацніть, будь-ласка, на підрозділі

en: Details
uk: Подробиці

en: Journalised FS
uk: Журнальна файлова система

en: Empty
uk: Пусто

en: Other
uk: Інші

en: Filesystem types:
uk: Типи файлових систем:

en: Create
uk: Створити

en: Type
uk: Тип

en: Use ``%s'' instead
uk: Замість цього скористайтеся ``%s''

en: Delete
uk: Стерти

en: Use ``Unmount'' first
uk: Спочатку скористуйтеся ``Розмонтувати''

en: After changing type of partition %s, all data on this partition will be lost
uk: Після зміни типу підрозділу диску %s, всі дані на цьому підрозділі 
    будуть втрачені

en: Choose a partition
uk: Виберіть підрозділ

en: Choose another partition
uk: Створити інший підрозділ

en: Exit
uk: Вихід

en: Toggle to expert mode
uk: Звичайний > Експерт

en: Toggle to normal mode
uk: Експерт > Звичайний

en: Undo
uk: Назад

en: Continue anyway?
uk: Все-таки продовжувати?

en: Quit without saving
uk: Вийти без запису

en: Quit without writing the partition table?
uk: Вийти без запису таблиці підрозділів?

en: Do you want to save /etc/fstab modifications
uk: Чи ви хочете записати конфіґурацію /etc/fstab?

en: Auto allocate
uk: Автоматично розподілити

en: Clear all
uk: Очистити все

en: More
uk: Ще

en: Hard drive information
uk: Інформація жорсткого диску

en: All primary partitions are used
uk: Всі основні підрозділи зайняті

en: I can't add any more partition
uk: Не можу додати жодного підрозділу

en: To have more partitions, please delete one to be able to create an extended partition
uk: Щоб мати більше підрозділів, зітріть один із тих, що є. Після цього
    ви можете створити замість нього кілька розширених підрозділів

en: Save partition table
uk: Записати  таблицю підрозділів

en: Restore partition table
uk: Відновити таблицю підрозділів

en: Rescue partition table
uk: Аварійна таблиця підрозділів

en: Reload partition table
uk: Прочитати таблицю підрозділів

en: Removable media automounting
uk: Автоматичне монтування змінних носіїв

en: Select file
uk: Виберіть файл

en: The backup partition table has not the same size
    Still continue?
uk: Аварійна таблиця підрозділів має інший розмір
    Продовжувати?

en: Warning
uk: Попередження

en: Insert a floppy in drive
    All data on this floppy will be lost
uk: Вставте дискету в дисковід
    Всі дані на цій дискеті будуть втрачені

en: Trying to rescue partition table
uk: Пробую відновити таблицю підрозділів

en: Detailed information
uk: Детальна інформація

en: Resize
uk: Змінити розмір

en: Move
uk: Перемістити

en: Format
uk: Форматувати

en: Add to RAID
uk: Додати до RAID

en: Add to LVM
uk: Додати до LVM

en: Remove from RAID
uk: Видалити з RAID

en: Remove from LVM
uk: Видалити з LVM

en: Modify RAID
uk: Змінити RAID

en: Use for loopback
uk: Використовувати для зворотнього монтування

en: Create a new partition
uk: Створити новий розділ

en: Start sector:
uk: Початок (сектор):

en: Size in MB:
uk: Розмір (Мб):

en: Filesystem type:
uk: Тип підрозділу:

en: Preference:
uk: Установки:

en: Remove the loopback file?
uk: Стертифайлу зворотнього монтування?

en: Change partition type
uk: Змінити тип підрозділу

en: Which filesystem do you want?
uk: Яку файлову систему ви вибираєте?

en: Switching from ext2 to ext3
uk: Перемикаюсь з ext2 на ext3

en: Where do you want to mount loopback file %s?
uk: Де ви хочете змонтувати файл зворонього монтування %s?

en: Where do you want to mount device %s?
uk: Де ви хочете змонтувати пристрій %s?

en: Can't unset mount point as this partition is used for loop back.
    Remove the loopback first
uk: Не можу змінити точку монтування даного розділу, оскільки він
    використовується для зворотнього монтування. Спочатку відмініть
    зворотнє монтування.

en: Computing FAT filesystem bounds
uk: Обчислюю межі підрозділу FAT

en: Resizing
uk: Змінюю розмір

en: This partition is not resizeable
uk: Розмір цього підрозділу неможливо змінити

en: All data on this partition should be backed-up
uk: Потрібно зберегти всі дані на цьому підрозділі

en: After resizing partition %s, all data on this partition will be lost
uk: Після зміни розміру підрозділу %s, всі дані на цьому підрозділі будуть
    втрачені

en: Choose the new size
uk: Виберіть новий розмір

en: New size in MB:
uk: Новий розмір (Мб):

en: Which disk do you want to move it to?
uk: На який диск ви хочете переміститися?

en: Sector
uk: Сектор

en: Which sector do you want to move it to?
uk: На який сектор переміститися?

en: Moving
uk: Переміщення

en: Moving partition...
uk: Переміщаю підрозділ...

en: Choose an existing RAID to add to
uk: Виберіть існуючий RAID, до якого додати

en: new
uk: новий

en: Choose an existing LVM to add to
uk: Виберіть існуючий LVM, до якого додати

en: LVM name?
uk: Назва LVM?

en: This partition can't be used for loopback
uk: Цей підрозділ не може використовуватися для зворотнього монтування

en: Loopback
uk: Зворотнє монтування

en: Loopback file name:
uk: Назва файлу зворотнього монтування:

en: Give a file name
uk: Дайте назву файлу

en: File already used by another loopback, choose another one
uk: Інший пристрій зворотнього монтування вже користується цим
    файлом. Виберіть інший.

en: File already exists. Use it?
uk: Файл вже існує. Користуватися ним?

en: Mount options
uk: Параметри монтування:

en: Various
uk: Різноманітне

en: device
uk: пристрій

en: level
uk: рівень

en: chunk size
uk: розмір ділянки

en: Be careful: this operation is dangerous.
uk: Обережно: ця операція небезпечна.

en: What type of partitioning?
uk: Тип підрозділів?

en: Sorry I won't accept to create /boot so far onto the drive (on a cylinder > 1024).
    Either you use LILO and it won't work, or you don't use LILO and you don't need /boot
uk: Я не можу створити /boot так віддалено на диску (на циліндрі, номер
    якого > 1024).
    Або ви будете користуватися LILO і він не буде працювати, або ви не
    будете користуватися LILO, тоді Вам не потрібна директорія /boot

en: The partition you've selected to add as root (/) is physically located beyond
    the 1024th cylinder of the hard drive, and you have no /boot partition.
    If you plan to use the LILO boot manager, be careful to add a /boot partition
uk: Підрозділ, який ви вибрали щоб додати як кореневий підрозділ (/)
    фізично розташований поза 1024-м циліндром жорсткого диску.  Крім
    цього ви не маєте виділеного підрозділу під директорію /boot.  Якщо ви
    плануєте використовувати LILO, не забудьте додати підрозділ для /boot

en: You've selected a software RAID partition as root (/).
    No bootloader is able to handle this without a /boot partition.
    So be careful to add a /boot partition
uk: В якості підрозділа для root (/) ви вибрали програмний RAID.
    Завантажувачі не мжоуть працювати з такими підрозділами без підрозділу
    /boot. Тож, будь-ласка, не забудьте додати підрозділ /boot.

en: Partition table of drive %s is going to be written to disk!
uk: Таблиця підрозділів диску %s буде записано на диск

en: You'll need to reboot before the modification can take place
uk: Щоб зміни почали діяти Вам слід перевантажити комп'ютер

en: After formatting partition %s, all data on this partition will be lost
uk: Після форматування підрозділу %s, всі дані на цьому підрозділі 
    будуть втрачені

en: Formatting
uk: Форматування

en: Formatting loopback file %s
uk: Форматування файлу зворотнього монтування %s

en: Formatting partition %s
uk: Форматування підрозділу %s

en: Device:
uk: Пристрій:

en: DOS drive letter: %s (just a guess)
uk: Літера в ДОСі: %s (припущення)

en: Type:
uk: Тип:

en: Name:
uk: Назва:

en: Start: sector %s
uk: Початок: сектор %s

en: Size: %s
uk: Розмір: %s

en: , %s sectors
uk: , %s секторів

en: Formatted
uk: Форматований

en: Not formatted
uk: Не форматований

en: Mounted
uk: Змонтований

en: Loopback file(s):
       %s
uk: Файл(и) зворотнього монтування: 
      %s

en: Partition booted by default
        (for MS-DOS boot, not for lilo)
uk: Підрозділ, який буде використовуватися для завантаження системи
         (для завантаження ДОСу, не для lilo)

en: Level %s
uk: Рівень %s

en: Chunk size %s
uk: Розмір ділянки %s

en: RAID-disks %s
uk: Диски RAID %s

en: Loopback file name: %s
uk: Назви файлів зворотнього монтування: %s

en: 
    Chances are, this partition is
    a Driver partition, you should
    probably leave it alone.
uk: 
    Можливо цей підрозділ є підрозділом
    драйвера, вам мабуть не потрібно
    його змінювати.

en: 
    This special Bootstrap
    partition is for
    dual-booting your system.
uk: 
    Це спеціальний підрозділ для 
    можливості подвійного 
    завантаження системи.

en: Size: %s
uk: Розмір: %s

en: Geometry: %s cylinders, %s heads, %s sectors
uk: Геометрія: %s циліндрів, %s головок, %s секторів

en: Info:
uk: Інформація:

en: LVM-disks %s
uk: Диски LVM %s

en: Partition table type: %s
uk: Тип таблиці підрозділів: %s

en: Change type
uk: Змінити тип

en: %s formatting of %s failed
uk: %s форматування %s втрачено

en: I don't know how to format %s in type %s
uk: Не знаю як форматувати  %s типу  %s

en: error unmounting %s: %s
uk: помилка розмонтування %s: %s

en: simple
uk: простий

en: server
uk: сервер

en: You can't use JFS for partitions smaller than 16MB
uk: JFS не можна користуватися на підрозділах розміром менше 16Мб.

en: You can't use ReiserFS for partitions smaller than 32MB
uk: ReiserFS не можна користуватися на підрозділах розміром менше 32Мб.

en: Mount points must begin with a leading /
uk: Точка монтування повинна починатися з /

en: There is already a partition with mount point %s
uk: Вже є підрозділ з точкою монтування %s

en: You can't use a LVM Logical Volume for mount point %s
uk: Для точки монтування %s не можна користуватися логічним томом LVM

en: This directory should remain within the root filesystem
uk: Цей каталог має знаходитись на кореневій файловій системі

en: Error opening %s for writing: %s
uk: Не можу відкрити %s на запис: %s

en: Please Wait... Applying the configuration
uk: Зачекайте, будь ласка. Тестування конфіґурації

en: Please wait
uk: Зачекайте, будь-ласка

en: Module
uk: Модуль

en: Description
uk: Опис

en: /_Help
uk: /Підказка

en: /_Report Bug
uk: /_R Повідомити про помилку

en: GNU/Linux is a multiuser system, and this means that each user can have his
    own preferences, his own files and so on. You can read the ``User Guide''
    to learn more. But unlike "root", which is the administrator, the users
    you add here will not be entitled to change anything except their own files
    and their own configuration. You will have to create at least one regular
    user for yourself. That account is where you should log in for routine use.
    Although it is very practical to log in as "root" everyday, it may also
    be very dangerous! The slightest mistake could mean that your system would
    not work any more. If you make a serious mistake as a regular user, you may
    only lose some information, but not the entire system.
    
    First, you have to enter your real name. This is not mandatory, of course -
    as you can actually enter whatever you want. DrakX will then take the first
    word you have entered in the box and will bring it over to the "User
    name". This is the name this particular user will use to log onto the
    system. You can change it. You then have to enter a password here. A
    non-privileged (regular) user's password is not as crucial as the "root"'
    one from a security point of view, but that is no reason to neglect it:
    after all, your files are at risk.
    
    If you click on "Accept user", you can then add as many as you want. Add
    a user for each one of your friends: your father or your sister, for
    example. When you finish adding all the users you want, select "Done".
    
    Clicking the "Advanced" button allows you to change the default "shell"
    for that user (bash by default).
uk: GNU/Linux - багатокористувацька система, і це означає, що кожен з
    користувачів може мати свої власні установки, власні файли, тощо. Щоб
    більше дізнатися про це Ви можете прочитати Підручник користувача з
    системи. Але на відміну від користувача Root, який є адміністратором
    системи, користувачі, яких Ви будете створювати на цьому кроці, не
    мають права змінювати нічого в системі крім своїх власних файлів і
    власної конфіґурації. Ви маєте створити рахунок для хоча б одного
    єдиного користувача - для самого себе. Ви будете користуватися цим
    рахунком для того, щоб виконувати щоденні задачі. І хоча це і дуже
    зручно реєструватись в системі як Root, але одночасно це і дуже
    небезпечно! Найменша помилка може призвести до того, що система буде
    неробочою. Якщо Ви помилитесь як звичайний користувач, Ви можете,
    звичайно, втратити деякі свої дані, але не всю систему.
    
    Спочатку надрукуйте своє повне ім'я. Це не обов'язково, Ви можете
    надрукувати все, що завгодно. drakx потім візьме перше слово і
    використає його як ім'я користувача. Це - ім'я під яким користувач
    буде реєструватись у системі. Ви можете змінити це ім'я. Потім Ви
    маєте ввести пароль. Пароль звичайного (не root) користувача не така
    критична річ, як пароль адміністратора, але все-одно немає причин для
    того, щоб нехтувати ним. Врешті-решт, це загрожує Вашим власним
    файлам. 
    
    Після того, як Ви натиснете на кнопку Прийняти користувача, Ви можете
    створити ще багато інших користувачів. Створіть рахунки для кожного з
    Ваших друзів, для тата й сестри, наприклад. Після того, як створено
    всі потрібні рахунки користувачів, натисніть клавішу Закінчено.
    
    Якщо Ви натиснете на кнопку Додатково, Ви будете мати можливість
    встановити командну оболонку даного користувача (неявно встановлюється
    bash).

en: Listed above are the existing Linux partitions detected on your hard drive.
    You can keep the choices made by the wizard, they are good for most common
    installations. If you make any changes, you must at least define a root
    partition ("/"). Do not choose too small a partition or you will not be
    able to install enough software. If you want to store your data on a
    separate partition, you will also need to create a partition for "/home"
    (only possible if you have more than one Linux partition available).
    
    Each partition is listed as follows: "Name", "Capacity".
    
    "Name" is structured: "hard drive type", "hard drive number",
    "partition number" (for example, "hda1").
    
    "Hard drive type" is "hd" if your hard drive is an IDE hard drive and
    "sd" if it is a SCSI hard drive.
    
    "Hard drive number" is always a letter after "hd" or "sd". For IDE
    hard drives:
    
     * "a" means "master hard drive on the primary IDE controller";
    
     * "b" means "slave hard drive on the primary IDE controller";
    
     * "c" means "master hard drive on the secondary IDE controller";
    
     * "d" means "slave hard drive on the secondary IDE controller".
    
    With SCSI hard drives, an "a" means "lowest SCSI ID", a "b" means
    "second lowest SCSI ID", etc.
uk: Вище перелічені вже існуючі підрозділи, знайдені на Вашому жорсткому
    диску. Ви можете притримуватись конфіґурації, встановленої
    помічником. Ця конфіґурація підходить для більшості випадків
    використання системи. Якщо ви вирішите змінити цю конфіґурацію, як
    мінімум Ви маєте визначити кореневу файлову систему (/). Не виділяйте
    для цього занадто малий підрозділ, бо інакше ви не зможете встановити
    все потрібне програмне забезпечення. Якщо ви бажаєте зберегти всі свої
    дані на окремому підрозділі, Вам потрібно буде також вибрати підрозділ
    для "/home" (тільки в тому випадку, якщо ви маєте більше одного
    підрозділа для Лінакса). 
    
    Кожен підрозділ поданий в такому вигляді: "Назва", "Об'єм".
    
    Назва розшифровується так: "тип жорсткого диску", "номер жорсткого
    диску", "номер підрозділу на диску", (Наприклад: "hda1").
    
    "Тип жорсткого диску" - це "hd", якщо ви маєте диск типу IDE, і "sd",
    якщо ви маєте жорсткий диск типу SCSI.
    
    "Номер жорского диску" - це завжди літера після "hd" чи "sd". Для
    дисків типу IDE це:
    
        * "a" - головний диск (master) на першому контролері IDE,
    
        * "b" - вторинний (slave) диск на першому контролері IDE,
    
        * "c" - головний диск на другому  контролері IDE,
    
        * "d" - вторинний диск на другому  контролері IDE.
    
    Для SCSI дисків "a" означає "головний диск", "b" - другорядний диск, і
    т.д. ...

en: Finally, depending on whether or not you chose to be able to select
    individual packages, you will be presented a tree containing all packages
    classified by groups and subgroups. While browsing the tree, you can select
    entire groups, subgroups, or individual packages.
    
    Whenever you select a package on the tree, a description appears on the
    right. When your selection is finished, click the "Install" button which
    will then launch the installation process. Depending on the speed of your
    hardware and the number of packages that need to be installed, it may take
    a while to complete the process. An estimate of the time it will take to
    install everything is displayed on the screen, to help you gauge if there
    is sufficient time to enjoy a cup of coffee.
    
    !! If a server package has been selected, either intentionally or because
    it was part of a whole group, you will be asked to confirm that you really
    want those servers to be installed. Under Mandrake Linux, any installed
    servers are started by default at boot time. Even if they are safe and have
    no known issues at the time the distribution was shipped, it may happen
    that security holes are discovered after this version of Mandrake Linux was
    finalized. If you do not know what a particular service is supposed to do
    or why it is being installed, then click "No". Clicking "Yes" will
    install the listed services and they will be started automatically by
    default. !!
    
    The "Automatic dependencies" option simply disables the warning dialog
    which appears whenever the installer automatically selects a package. This
    occurs because it has determined that it needs to satisfy a dependency with
    another package in order to successfully complete the installation.
    
    The tiny floppy disk icon at the bottom of the list allows to load the
    package list chosen during a previous installation. Clicking on this icon
    will ask you to insert a floppy disk previously created at the end of
    another installation. See the second tip of last step on how to create such
    a floppy.
uk: І нарешті, в залежності від того, чи Ви вибрали індивідуальний вибір
    пакетів чи ні, Вам буде показано повне дерево пакетів зібраних по
    групах і підгрупах. Переглядаючи пакети Ви зможете вибрати повні
    групи, підгрупи та індивідуальні пакети.
    
    Кожного разу, коли Ви вибираєте пакет в дереві, з'явлається підказка,
    праворуч від назви. 
     
    Після того, як Ви закінчили вибір пакетів, натисніть кнопку
    Встановити. Почнеться власне установка системи. Якщо кількість
    вибраних пакетів велика, можете піти попити кави.
    
    !! Якщо або навмисне, або як складова частина якоїсь групи, було
    вибрано для установки певні сервери, Вам буде задане запитання, чи Ви
    справді бажаєте бачити ці сервери встановленими. В Мандрейку всі
    встановлені сервери автоматично запускаються при завантаженні
    системи. Навіть, якщо на час купівлі системи не було відомо проблем з
    безпекою даних серверів, можливо, що в пізніший час такі проблеми
    будуть виявлені. Особливо, якщо Ви не знаєте про що йде мова,
    натисніть тут на Ні. Якщо Ви натиснете Так, сервери будуть встановлені
    і вмикнені неявно!!
    
    Опція Автоматичні залежності забороняє попередження коли програма
    установки знаходить, що тільки що вибраний (чи відмінений вибір) пакет
    залежить від іншого пакету.
    
    Маленька піктограма гнучкого диска в самому низу списку дозволяє
    завантажити список пакетів з дискети, якщо при попередній установці Ви
    зберегли його на дискету. Після натискання цієї кнопки, система
    попросить вставити дискету із списком пакетів у привід. Додатково Ви
    можете отримати інформацію про те, як створити таку дискету в другій
    пораді останнього пункту.

en: Finally, you will be asked whether you want to see the graphical interface
    at boot. Note this question will be asked even if you chose not to test the
    configuration. Obviously, you want to answer "No" if your machine is to
    act as a server, or if you were not successful in getting the display
    configured.
uk: Після цього Вам буде задане запитання, чи хотіли б Ви, щоб графічний
    інтерфейс вмикався автоматично при завантаженні системи. Зауважте, що
    це запитання буде задане навіть якщо Ви відмовитесь від випробовування
    конфіґурації. Звичайно ж, якщо Ваша машина буде працювати сервером,
    або якщо Ви не змогли вірно настроїти X, тут краще відповісти "Ні".

en: Any partitions that have been newly defined must be formatted for use
    (formatting means creating a filesystem).
    
    At this time, you may wish to reformat some already existing partitions to
    erase any data they contain. If you wish to do that, please select those
    partitions as well.
    
    Please note that it is not necessary to reformat all pre-existing
    partitions. You must reformat the partitions containing the operating
    system (such as "/", "/usr" or "/var") but you do not have to
    reformat partitions containing data that you wish to keep (typically
    "/home").
    
    Please be careful when selecting partitions. After formatting, all data on
    the selected partitions will be deleted and you will not be able to recover
    any of it.
    
    Click on "OK" when you are ready to format partitions.
    
    Click on "Cancel" if you want to choose another partition for your new
    Mandrake Linux operating system installation.
    
    Click on "Advanced" if you wish to select partitions that will be checked
    for bad blocks on the disk.
uk: Будь-який з нових визначених підрозділів має бути відформатований для
    використання (форматування означає створення файлової системи).
    
    Зараз Ви, можливо, захочете відформатувати деякі з уже існуючих
    підрозділів для того, щоб стерти дані, які на них записані. Якщо Ви
    хочете це зробити, виберіть також підрозділи, які ви хочете
    відформатувати.
    
    Зауважте, однак, що не обов'язково форматувати всі підрозділи, які
    існували раніше. Ви маєте відформатувати підрозділи, які містять
    операційну систему (такі, як "/", "/usr" чи "/var"), але ви не маєте
    форматувати ті розділи, які містять дані, які ви б хотіли зберегти
    (типово це підрозділ "/home").
    
    Будьте уважні з вибором підрозділів. Після форматування всі дані на
    підрозділах будуть стерті і ви не зможете відновити нічого з них.
    
    Клацніть на "Гаразд" коли ви готові приступити до форматування
    підрозділів.
    
    Клацніть на "Відмінити", якщо ви хочете вибрати інші підрозділи для
    того, щоб встановити нову систему Мандрейк Лінакс.
    
    Натисніть на Додатково, якщо Ви хочете вибрати підрозділи для їхньої
    перевірки на існування збійних блоків.

en: Your new Mandrake Linux operating system is currently being installed.
    Depending on the number of packages you will be installing and the speed of
    your computer, this operation could take from a few minutes to a
    significant amount of time.
    
    Please be patient.
uk: Ваша нова система Мандрейк Лінакс встановлюється в даний момент. В
    залежності від розміру пакетів, які ви вибрали для установки та від
    швидкості Вашого комп'ютера ця операція може зайняти від кількох
    хвилин до відчутного відтинку часу.
    
    
    Потерпіть, будь-ласка.

en: Before continuing, you should read carefully the terms of the license. It
    covers the whole Mandrake Linux distribution, and if you do not agree with
    all the terms in it, click on the "Refuse" button which will immediately
    terminate the installation. To continue with the installation, click on the
    "Accept" button.
uk: Перш, ніж іти далі, Ви маєте прочитати уважно умови ліцензії. Вона
    стосується всього диструбутиву Мандрейк Лінакс, і, якщо Ви не
    погоджуєтесь з умовами ліцензії, натисніть кнопку Відмовитись. Це того
    ж часу відмінить установку системи. Для продовження установки
    натисніть кнопку Погодитись.

en: At this point, it is time to choose the security level desired for the
    machine. As a rule of thumb, the more exposed the machine is, and the more
    the data stored in it is crucial, the higher the security level should be.
    However, a higher security level is generally obtained at the expense of
    ease of use. Refer to the "msec" chapter of the ``Reference Manual'' to
    get more information about the meaning of these levels.
    
    If you do not know what to choose, keep the default option.
uk: Тепер час вибрати рівень доступу (безпеки) для Вашої системи. Золоте
    правило: чим ширше коло доступу має машина, і чим важливіші дані, що в
    ній зберігаються, тим вищим має бути рівень безпеки системи. Але в
    більшості випадків, вищий рівень безпеки досягається за рахунок
    додаткових незручностей в користуванні. Додаткову інформацію з цього
    питання можна отримати з секції MSEC в Довідковому Посібнику.
    
    Якщо Ви не знаєте, на чому зупинитись, залиште все як є.

en: More than one Microsoft partition has been detected on your hard drive.
    Please choose the one you want to resize in order to install your new
    Mandrake Linux operating system.
    
    Each partition is listed as follows: "Linux name", "Windows name"
    "Capacity".
    
    "Linux name" is structured: "hard drive type", "hard drive number",
    "partition number" (for example, "hda1").
    
    "Hard drive type" is "hd" if your hard dive is an IDE hard drive and
    "sd" if it is a SCSI hard drive.
    
    "Hard drive number" is always a letter after "hd" or "sd". With IDE
    hard drives:
    
     * "a" means "master hard drive on the primary IDE controller";
    
     * "b" means "slave hard drive on the primary IDE controller";
    
     * "c" means "master hard drive on the secondary IDE controller";
    
     * "d" means "slave hard drive on the secondary IDE controller".
    
    With SCSI hard drives, an "a" means "lowest SCSI ID", a "b" means
    "second lowest SCSI ID", etc.
    
    "Windows name" is the letter of your hard drive under Windows (the first
    disk or partition is called "C:").
uk: На Вашому диску знайдено більше одного підрозділа, що належать
    операційній системі Віндовс. Виберіть, будь-ласка, один з них, розмір
    якого би ви хотіли змінити, для того щоб встановити операційну систему
    Мандрейк Лінакс.
    
    Кожен підрозділ подано в такому вигляді: "Назва в Лінаксі", "Назва у
    Віндовс", "Розмір".
    
    "Назва в Лінаксі" закодована таким чином: "тип жорсткого диску",
    "номер жорсткого диску", "номер підрозділу на диску", (Наприклад:
    "hda1").
    
    Тип жорсткого диску" - це "hd", якщо ви маєте диск типу IDE, і "sd",
    якщо ви маєте жорсткий диск типу SCSI.
    
    "Номер жорского диску" - це завжди літера після "hd" чи "sd". Для
    дисків типу IDE це:
    
        * "a" - головний диск (master) на першому контролері IDE,
    
        * "b" - вторинний (slave) диск на першому контролері IDE,
    
        * "c" - головний диск на другому  контролері IDE,
    
        * "d" - вторинний диск на другому  контролері IDE.
    
    Для SCSI дисків "a" означає "головний диск", "b" - другорядний диск, і
    т.д. ...
    
    "Назва у Віндовс" - це літера Вашого жорсткого диску, як ви її бачите
    при роботі у Віндовс (перший диск чи підрозділ називається "C:").

en: Please be patient. This operation can take several minutes.
uk: Потерпіть будь-ласка. Це може зайняти кілька хвилин.

en: Normally, DrakX selects the right keyboard for you (depending on the
    language you have chosen). However, you might not have a keyboard that
    corresponds exactly to your language: for example, if you are an English
    speaking Swiss person, you may still want your keyboard to be a Swiss
    keyboard. Or if you speak English but are located in Quebec, you may find
    yourself in the same situation. In both cases, you will have to go back to
    this installation step and select an appropriate keyboard from the list.
    
    Click on the "More" button to be presented with the complete list of
    supported keyboards.
    
    If you choose a keyboard layout based on a non-latin alphabet, you will be
    asked on next dialog to choose the key binding that will switch the
    keyboard layout between the latin and non latin layouts.
uk: Звично drakX вибирає вірну клавіатуру (в залежності від мови, якою Ви
    користуєтесь) і Ви не побачите цього кроку. Однак, можливо, Ви не
    маєте клавіатури, що точно відповідає Вашій мові: наприклад, якщо Ви
    агломовний швед, Ви все-одно можете забажати користуватись шведською
    клавіатурою. Або, якщо Ви говорите англійською, але живете в Квебеку,
    Ви потрапляєте в аналоґічну ситуацію. В обох випадках, Вам потрібно
    повернутись до цього етапу установки і вибрати відповідну клавіатуру з
    наданого списку. Все, що потрібно, це вибрати потрібну клавіатуру із
    списку, що з'являється перед Вами.
    
    Натисніть кнопку Додатково і Ви побачите повний список розкладок
    клавіатур.

en: The first step is to choose your preferred language.
    
    Please choose your preferred language for installation and system usage.
    
    Clicking on the "Advanced" button will allow you to select other
    languages to be installed on your workstation. Selecting other languages
    will install the language-specific files for system documentation and
    applications. For example, if you will host users from Spain on your
    machine, select English as the main language in the tree view and in the
    Advanced section click on the box corresponding to "Spanish|Spain".
    
    Note that multiple languages may be installed. Once you have selected any
    additional locales, click the "OK" button to continue.
uk: Будь ласка, виберіть мову для установку системи та користування після
    установки. 
    
    Присутня також кнопка "Додатково", яка дозволяє Вам вибрати інші мови,
    які можуть бути також установленими в системі. Ви зможете
    користуватися цими мовами після установки. Якщо, наприклад, на Вашій
    машині (у якої англійська встановлена основною мовою) будуть працювати
    іспанці, виберіть в додаткових мовах Іспанська|Іспанія.
    
    Після вибору мови і підтвердження, Ви автоматично переходите до
    наступного кроку.

en: Please select the correct port. For example, the "COM1" port under
    Windows is named "ttyS0" under GNU/Linux.
uk: Будь-ласка, виберіть вірний порт. Наприклад, порт під назвою COM1 у MS
    Windows носить назву ttyS0 у GNU/Лінаксі.

en: You must indicate where you wish to place the information required to boot
    to GNU/Linux.
    
    Unless you know exactly what you are doing, choose "First sector of drive
    (MBR)".
uk: Ви повинні вказати, де саме ви хочете записати інформацію потрібну
    для завантаження GNU/Лінакса.
    
    
    Крім того випадку, коли ви абсолютно впевнені в тому, що ви робите,
    виберіть "Перший сектор диску (MBR)".

en: Choose the hard drive you want to erase in order to install your new
    Mandrake Linux partition. Be careful, all data present on it will be lost
    and will not be recoverable!
uk: Виберіть жорсткий диск, який ви хочете переформатувати щоб встановити
    новий підрозділ для Мандрейк Лінакса. Будьте уважні, оскільки всі дані
    будуть знищені, і відновити їх буде неможливо!

en: Click on "OK" if you want to delete all data and partitions present on
    this hard drive. Be careful, after clicking on "OK", you will not be able
    to recover any data and partitions present on this hard drive, including
    any Windows data.
    
    Click on "Cancel" to cancel this operation without losing any data and
    partitions present on this hard drive.
uk: Клацніть на кнопці "Гаразд", якщо ви хочете стерти всі дані та
    підрозділи на цьому жорсткому диску. Будьте уважні: після того, як Ви
    натиснете на "Гаразд" ви не зможете відновити жодні дані чи
    підрозділи, які маються на цьому диску, включаючи також і дані
    Віндовс.
    
    Якщо Ви вирішили відмінити цю операцію, натисніть клавішу
    Відмінити. Підрозділи і дані на диску залишаться без змін.

en: You have selected the following server(s): %s
    
    
    These servers are activated by default. They don't have any known security
    issues, but some new could be found. In that case, you must make sure to upgrade
    as soon as possible.
    
    
    Do you really want to install these servers?
uk: Ви вибрали такі(ий) сервер(и): %s
    
    Ці сервери стандартно активізовані. Для них невідомі ніякі проблеми з
    безпекою, але деякі можуть бути виявлені. В такому випадку ви повинні
    якомога швидше поновити версії цих серверів. 
    
    Ви хочете дозволити установку цих серверів?

en: Can't use broadcast with no NIS domain
uk: Не можу використовувати трансляцію без NIS домену

en: Insert a FAT formatted floppy in drive %s
uk: Вставте дискету відформатовану у FAT в дисковід %s

en: This floppy is not FAT formatted
uk: Ця дискета не відформатована як FAT

en: To use this saved packages selection, boot installation with ``linux defcfg=floppy''
uk: Для того, щоб використовувати записані вибрані пакети, завантажте
    систему з ``linux defcfg=floppy''

en: Error reading file %s
uk: Помилка при читанні файла %s

en: An error occurred - no valid devices were found on which to create new filesystems. Please check your hardware for the cause of this problem
uk: Сталася помилка - не знайдено відповідних дисків для створення новихфайлових систем. Перевірте будь-ласка свою систему і спробуйтевідшукати причину цього.

en: Some hardware on your computer needs ``proprietary'' drivers to work.
    You can find some information about them at: %s
uk: Деякі з апаратних засобів на Вашому комп'ютері вимагають драйверів
    фірм-виготовлювачів для того, щоб працювати вірно. 
    
    Ви можете знайти потрібну інформацію про них на: %s

en: You must have a root partition.
    For this, create a partition (or click on an existing one).
    Then choose action ``Mount point'' and set it to `/'
uk: Ви повинні мати підрозділ root.
    Для цього створіть новий підрозділ (або клацніть на вже
    існуючому). Після цього виберіть ``Точка монтування'' і встановіть її
    в `/'

en: You must have a swap partition
uk: Ви повинні мати підрозділ для своп

en: You don't have a swap partition.
    
    Continue anyway?
uk: Ви не маєте підрозділу для свопінгу
    
    Все-таки продовжувати?

en: You must have a FAT partition mounted in /boot/efi
uk: Ви повинні мати FAT підрозділ змонтований в /boot/efi

en: Use free space
uk: Використовувати вільний простір

en: Not enough free space to allocate new partitions
uk: Недостатньо вільного простору для нових підрозділів

en: Use existing partitions
uk: Користуватися існуючим підрозділом

en: There is no existing partition to use
uk: Немає існуючих підрозділів для використання

en: Use the Windows partition for loopback
uk: Використовувати підрозділ Windows для зворотнього монтування

en: Which partition do you want to use for Linux4Win?
uk: Який підрозділ ви хочете використати для Linux4Win?

en: Choose the sizes
uk: Виберіть розміри

en: Root partition size in MB:
uk: Розмір підрозділу root в Мб:

en: Swap partition size in MB:
uk: Розмір підрозділу для свопінгу в Мб:

en: Use the free space on the Windows partition
uk: Використовувати вільний простір на підрозділі Windows

en: Which partition do you want to resize?
uk: Розмір якого підрозділу ви хочете змінити?

en: Resizing Windows partition
uk: Обчислюю межі підрозділу Windows

en: The FAT resizer is unable to handle your partition, 
    the following error occured: %s
uk: Програма зміни розміру підрозділу FAT не може працювати з Вашим
    підрозділом, при роботі сталася така помилка: %s

en: Your Windows partition is too fragmented. Please reboot your computer under Windows, run the ``defrag'' utility, then restart the Mandrake Linux installation.
uk: Підрозділ з Windows на Вашому комп'ютері занадто
    фраґментований. Виконайте де-фраґментацію 
    спочатку (команда ``defarg'').

en: Which size do you want to keep for Windows on
uk: Який розмір ви хочете залишити для Windows?

en: partition %s
uk: підрозділ %s

en: FAT resizing failed: %s
uk: Автоматична зміна розміру FAT не спрацювала: %s

en: There is no FAT partition to resize or to use as loopback (or not enough space left)
uk: Немає підрозділу FAT для зміни розміру або для використання як пристрій зворотнього монтування (або не вистачає вільного простору)

en: Erase entire disk
uk: Стерти весь диск

en: Remove Windows(TM)
uk: Стерти Windows(TM)

en: You have more than one hard drive, which one do you install linux on?
uk: У Вас більше одного диску. На який з них ви хочете встановити Лінакс?

en: ALL existing partitions and their data will be lost on drive %s
uk: ВСІ існуючі підрозділи та всі дані на диску %s будуть втрачені

en: Custom disk partitioning
uk: Спеціальний розподіл диску

en: Use fdisk
uk: Використовувати fdisk

en: You can now partition %s.
    When you are done, don't forget to save using `w'
uk: Тепер ви можете розбити на підрозділи Ваш диск %s.
    Після того, як ви закінчите не забудьте виконати команду `w'

en: You don't have enough free space on your Windows partition
uk: На підрозділі з системою Windows не вистачає простору

en: I can't find any room for installing
uk: Не можу знайти вільного простору для установки

en: The DrakX Partitioning wizard found the following solutions:
uk: Помічник розбивки на підрозділи DrakX знайшов такі можливі рішення:

en: Partitioning failed: %s
uk: Розбиття на  підрозділи невдале: %s

en: Bringing up the network
uk: Вмикаю мережу

en: Bringing down the network
uk: Вимикаю мережу

en: An error occurred, but I don't know how to handle it nicely.
    Continue at your own risk.
uk: Сталася помилка, але я не знаю, як з нею поводитися.
    Продовжуйте на свій власний ризик.

en: Duplicate mount point %s
uk: Подвійні точки монтування %s

en: Some important packages didn't get installed properly.
    Either your cdrom drive or your cdrom is defective.
    Check the cdrom on an installed computer using "rpm -qpl Mandrake/RPMS/*.rpm"
uk: Деякі важливі пакети не змогли вірно встановитися.  Або Ваш
    компакт-диск або привід дефектні.  Перевірте компакт диск на
    встановленому комп'ютері командою "rpm -qpl " "Mandrake/RPMS/*.rpm"

en: Welcome to %s
uk: Ласкаво просимо до %s

en: No floppy drive available
uk: Немає привода дискети

en: Entering step `%s'
uk: Починається крок `%s'

en: Your system is low on resources. You may have some problem installing
    Mandrake Linux. If that occurs, you can try a text install instead. For this,
    press `F1' when booting on CDROM, then enter `text'.
uk: Ваша система має замало ресурсів. Ви можете мати проблеми з установкою
    Mandrake Лінакса. Якщо це станеться, ви можете спробувати установку в
    текстовому режимі. Для цього під час завантаження компакт-диску
    натисніть F1 і потім введіть "text".

en: Install Class
uk: Клас установки

en: Package Group Selection
uk: Вибір груп пакетів

en: Individual package selection
uk: Індивідульний вибір пакетів

en: Total size: %d / %d MB
uk: Загальний розмір: %d / %d Мб

en: Bad package
uk: Пакети неробочі

en: Name: %s
uk: Назва: %s

en: Version: %s
uk: Версія: %s

en: Size: %d KB
uk: Розмір: %d КБ

en: Importance: %s
uk: Важливість: %s

en: You can't select this package as there is not enough space left to install it
uk: Вибрати цей пакет неможливо. Для його установки не вистачає місця.

en: The following packages are going to be installed
uk: Ці пакети будуть встановленими

en: The following packages are going to be removed
uk: Ці пакети будуть деінстальованими

en: You can't select/unselect this package
uk: Не можна вибрати або відмінити вибір цього пакету.

en: This is a mandatory package, it can't be unselected
uk: Цей пакет необхідний. Не можна відмінити його вибір

en: You can't unselect this package. It is already installed
uk: Вибір цього пакету неможливо відмінити. Його вже встановлено.

en: This package must be upgraded.
    Are you sure you want to deselect it?
uk: Цей пакет повинен бути поновлений
    Ви справді хочете відмінити його вибір?

en: You can't unselect this package. It must be upgraded
uk: Вибір цього пакету неможливо відмінити. Він повинен бути поновлений.

en: Show automatically selected packages
uk: Показувати автоматично вибрані пакети

en: Install
uk: Установка

en: Load/Save on floppy
uk: Прочитати/записати з/на дискету

en: Updating package selection
uk: Зберегти вибір пакетів

en: Minimal install
uk: Мінімальна установка

en: Choose the packages you want to install
uk: Виберіть пакети, які ви хочете встановити

en: Installing
uk: Встановлюю

en: Estimating
uk: Наближене обчислення

en: Time remaining
uk: Залишок часу

en: Please wait, preparing installation...
uk: Зачекайте, іде підготовка установки

en: %d packages
uk: %d пакети

en: Installing package %s
uk: Установка пакету %s

en: Accept
uk: Прийняти

en: Refuse
uk: Відкинути

en: Change your Cd-Rom!
    
    Please insert the Cd-Rom labelled "%s" in your drive and press Ok when done.
    If you don't have it, press Cancel to avoid installation from this Cd-Rom.
uk: Змініть компакт-диск!
    
    Будь-ласка, вставте компакт-диск, позначений "%s" у пристрій і
    натисніть Гаразд після цього.
    
    Якщо ви не маєте такого диску, натисніть Відмінити, щоб не
    встановлювати з цього диску.

en: Go on anyway?
uk: Все-таки продовжувати?

en: There was an error ordering packages:
uk: Сталася помилка під час сортування пакетів:

en: There was an error installing packages:
uk: Сталася помилка під час установки пакетів:

en: 
    Warning
    
    Please read carefully the terms below. If you disagree with any
    portion, you are not allowed to install the next CD media. Press 'Refuse' 
    to continue the installation without using these media.
    
    
    Some components contained in the next CD media are not governed
    by the GPL License or similar agreements. Each such component is then
    governed by the terms and conditions of its own specific license. 
    Please read carefully and comply with such specific licenses before 
    you use or redistribute the said components. 
    Such licenses will in general prevent the transfer,  duplication 
    (except for backup purposes), redistribution, reverse engineering, 
    de-assembly, de-compilation or modification of the component. 
    Any breach of agreement will immediately terminate your rights under 
    the specific license. Unless the specific license terms grant you such
    rights, you usually cannot install the programs on more than one
    system, or adapt it to be used on a network. In doubt, please contact 
    directly the distributor or editor of the component. 
    Transfer to third parties or copying of such components including the 
    documentation is usually forbidden.
    
    
    All rights to the components of the next CD media belong to their 
    respective authors and are protected by intellectual property and 
    copyright laws applicable to software programs.
uk: 
    Будь ласка, уважно прочитайте умови подані далі. Якщо ви не
    погоджуєтесь з будь-якою частиною, вам не дозволяється встановлювати
    наступний компакт-диск. Натисніть на Відмовитися для того, щоб
    продовжити установку без використання цього носія.
    
    Деякі компоненти на наступному компакт-диску не керуються ліцензією
    GPL чи подібною до неї. В такому випадку кожен із компонентів
    керується своєю специфічною ліцензією. Будь ласка, прочитайте уважно і
    дотримуйтесь умов такої специфічної ліцензії перш, ніж користуватися
    або перерозповсюджувати таку компоненту. Такі ліцензії у більшості
    випадків забороняють передачу, копіювання (крім створення резервної
    копії), перерозповсюдження, зворотню інженерію, де-асемблювання,
    де-компіляцію чи модифікацію компоненти. Будь-яке порушення ліцензії
    негайно припиняє ваші права щодо компоненти. Якщо специфічно не
    вказано про надання таких прав, ви не маєте права встановлювати ці
    програми на більш, ніж одній системі, або пристосовувати їх для
    установки в мережі. Якщо ви маєте сумніви щодо ліцензії, зверніться
    безпосередньо до дистриб'ютора чи редактора такої компоненти. Передача
    таких компонент (включаючи документацію) третім особам у більшості
    випадків заборонена. 
    
    Всі авторські права компонент на наступному компакт-диску застережені
    за їх відповідними авторами і захищаються законами про охорону
    авторських прав, які мають право застосовуватися до програмних
    продуктів.

en: An error occurred
uk: Сталася помилка

en: License agreement
uk: Ліцензійна умова

en: Introduction
    
    The operating system and the different components available in the Mandrake Linux distribution 
    shall be called the "Software Products" hereafter. The Software Products include, but are not 
    restricted to, the set of programs, methods, rules and documentation related to the operating 
    system and the different components of the Mandrake Linux distribution.
    
    
    1. License Agreement
    
    Please read this document carefully. This document is a license agreement between you and  
    MandrakeSoft S.A. which applies to the Software Products.
    By installing, duplicating or using the Software Products in any manner, you explicitly 
    accept and fully agree to conform to the terms and conditions of this License. 
    If you disagree with any portion of the License, you are not allowed to install, duplicate or use 
    the Software Products. 
    Any attempt to install, duplicate or use the Software Products in a manner which does not comply 
    with the terms and conditions of this License is void and will terminate your rights under this 
    License. Upon termination of the License,  you must immediately destroy all copies of the 
    Software Products.
    
    
    2. Limited Warranty
    
    The Software Products and attached documentation are provided "as is", with no warranty, to the 
    extent permitted by law.
    MandrakeSoft S.A. will, in no circumstances and to the extent permitted by law, be liable for any special,
    incidental, direct or indirect damages whatsoever (including without limitation damages for loss of 
    business, interruption of business, financial loss, legal fees and penalties resulting from a court 
    judgment, or any other consequential loss) arising out of  the use or inability to use the Software 
    Products, even if MandrakeSoft S.A. has been advised of the possibility or occurence of such 
    damages.
    
    LIMITED LIABILITY LINKED TO POSSESSING OR USING PROHIBITED SOFTWARE IN SOME COUNTRIES
    
    To the extent permitted by law, MandrakeSoft S.A. or its distributors will, in no circumstances, be 
    liable for any special, incidental, direct or indirect damages whatsoever (including without 
    limitation damages for loss of business, interruption of business, financial loss, legal fees 
    and penalties resulting from a court judgment, or any other consequential loss) arising out 
    of the possession and use of software components or arising out of  downloading software components 
    from one of Mandrake Linux sites  which are prohibited or restricted in some countries by local laws.
    This limited liability applies to, but is not restricted to, the strong cryptography components 
    included in the Software Products.
    
    
    3. The GPL License and Related Licenses
    
    The Software Products consist of components created by different persons or entities.  Most 
    of these components are governed under the terms and conditions of the GNU General Public 
    Licence, hereafter called "GPL", or of similar licenses. Most of these licenses allow you to use, 
    duplicate, adapt or redistribute the components which they cover. Please read carefully the terms 
    and conditions of the license agreement for each component before using any component. Any question 
    on a component license should be addressed to the component author and not to MandrakeSoft.
    The programs developed by MandrakeSoft S.A. are governed by the GPL License. Documentation written 
    by MandrakeSoft S.A. is governed by a specific license. Please refer to the documentation for 
    further details.
    
    
    4. Intellectual Property Rights
    
    All rights to the components of the Software Products belong to their respective authors and are 
    protected by intellectual property and copyright laws applicable to software programs.
    MandrakeSoft S.A. reserves its rights to modify or adapt the Software Products, as a whole or in 
    parts, by all means and for all purposes.
    "Mandrake", "Mandrake Linux" and associated logos are trademarks of MandrakeSoft S.A.  
    
    
    5. Governing Laws 
    
    If any portion of this agreement is held void, illegal or inapplicable by a court judgment, this 
    portion is excluded from this contract. You remain bound by the other applicable sections of the 
    agreement.
    The terms and conditions of this License are governed by the Laws of France.
    All disputes on the terms of this license will preferably be settled out of court. As a last 
    resort, the dispute will be referred to the appropriate Courts of Law of Paris - France.
    For any question on this document, please contact MandrakeSoft S.A.
uk: Вступ
    
    Операційна система та різноманітні компоненти, що маються в
    дистрибутиві Лінакс Мандрейк надалі мають зватися "Програмні
    продукти". Програмні продукти включають але не обмежуються наборами
    програм, методів правил та документацією, яка має відношення до
    операційної системи та різноманітних складових частин дистрибутива
    Лінакс Мандрейка.
    
    1. Ліцензійна угода
    
    Будь ласка, прочитайте цю угоду уважно. Цей документ є ліцензійною
    угодою між Вами та MandrakeSoft S.A., яка стосується програмних
    продуктів. Встановленням, дублюванням чи використанням Програмних
    продуктів будь-яким чином, Ви тим самим явно приймаєте на повністю
    погоджуєтесь з умовами даної Ліцензії. Якщо Ви не погоджуєтесь з
    будь-якою частиною Ліцензійної угоди, Вам не дозволяється
    встановлювати, дублювати чи користуватися Програмним
    продуктом. Будь-яка спроба встановлення, дублювання чи використання
    Програмного продукту чином, який не відповідає умовам Угоди визнається
    порушенням Угоди і, тим самим Ви позбавляєтесь прав за цією
    Угодою. Після припинення дії цієї Угоди, Ви повинні негайно знищити
    всі копії Програмних Продуктів.
    
    2. Обмежена гарантія
    
    Програмні продукти та доповнююча документація поставляються "як є",
    без гарантії, в межах встановлених законодавством. Ні за яких умов
    MandrakeSoft S.A. не буде нести відповідальності, в межах встановлених
    законодавством, за випадкові, прямі чи опосередковані ( включаючи але
    не обмежуючись втратами чи перепинами бізнесу, фінансовими втратами,
    адвокатськими витратами чи штрафами, як результат присуду судової
    інстанції, чи будь-які інші втрати), що походять від використання,
    або, навпаки, від неможливості використання Програмні продукти, навіть
    у випадку, якщо MandrakeSoft S.A. повідомлялося про можливості таких
    втрат.
    
    ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ЗАЛЕЖНОЇ ВІД ОБЛАДАННЯ АБО ВИКОРИСТАННЯ
    ЗАБОРОНЕНИХ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ В ДЕЯКИХ КРАЇНАХ
    
    В межах встановлених законодавством, MandrakeSoft S.A. чи його
    дистрибютори ні за яких умов не несуть відповідальності за жодне
    навмисне, випадкове, пряме чи опосередковане пошкодження, (включаючи
    але не обмежуючись перешкодами для бізнесу, припиненням бізнесу,
    фінансовими втратами, адвокатськими витратами чи штрафами, як
    результат присуду судової інстанції, чи будь-якими іншим втратами),
    які виникають від обладання чи використання програмних компонент чи
    виникають від завантаження заборонених законодавством чи обмежених до
    використання в деяких країнах програмних компонент по мережі з однієї
    з домашніх сторінок Лінакс Мандрейк. Ця обмежена відповідальність
    включає також (але не обмежується) так званими сильними
    криптографічними методами, які включені в Програмний продукт.
    
    3. Ліцензія GPL та подібні
    
    Програмні продукти складаються з компонент, розроблених різними
    фізичними чи юридичними особами. Більшість компонент керуються
    термінами та умовами загальної публічної ліцензії GNU (GNU General
    Public Licence), яку ми надалі будемо називати в даному документі GPL,
    або подібними до даної ліцензіями. Більшість таких ліцензій Більшість
    з цих ліцензій дозволяють використання, дублювання, прийняття та
    перерозповсюдження складових частин, які вони регулюють. Будь-ласка,
    ознайомтесь уважно з термінами та умовами ліцензійних умов для кожної
    складової частини перш, ніж використовувати будь-яку з
    частин. Будь-які запитання стосовно ліцензії на окрему складову
    частину мають адресуватися автору цієї складової частини, а не до
    MandrakeSoft. Програми, розроблені MandrakeSoft S.A. керуються
    ліцензією GPL. Документація, розроблена MandrakeSoft S.A. керується
    спеціальною ліцензією. Зверніться, будь-ласка, до документації за
    подробицями.
    
    4. Права інтелектуальної власності
    
    Всі права на складові компоненти Програмних продуктів належать
    відповідним авторам і захищені законами про інтелектуальну власність
    та права на копіювання, які мають застосування до програмного
    забезпечення. MandrakeSoft S.A. залишає за собою право змінювати чи
    адаптувати Програмні продукти як в цілому, так і окремими частинами з
    будь-якою метою і для будь-яких цілей. "Mandrake", "Mandrake Linux" та
    відповідні логотипи є торгівельними марками MandarakeSoft S.A.
    
    5. Законодавство
    
    Якщо будь-який розділ цієї угоди признаний недійсним, таким, що не
    відповідає законодавству чи невідповідним щодо судової постанови, цей
    розділ угоди видаляється з даного контракту. Ви залишаєтесь зв'язаними
    іншими секціями цієї угоди, які ще мають застосування. Терміни та
    умови цієї Ліцензії керуються Законодавством Франції. Всі спірні
    питання щодо термінів та умов цієї ліцензії будуть розв'язуватися по
    можливості поза межами судових установ. В крайніх випадках спірні
    питання будуть вирішуватися відповідним Законним Судом Парижа -
    Франція.
    
    З будь-якими питаннями щодо цього документа звертайтеся, будь-ласка,
    до MandrakeSoft S.A.

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Here is the full list of keyboards available
uk: Тут наведено повний список наявних клавіатур

en: Which installation class do you want?
uk: Який клас установки ви вибираєте?

en: Install/Update
uk: Встановити/Поновити

en: Is this an install or an update?
uk: Це установка чи поновлення?

en: Recommended
uk: Рекомендований

en: Expert
uk: Експерт

en: Mouse Port
uk: Порт миші

en: Please choose on which serial port your mouse is connected to.
uk: Виберіть до якого послідовного порту приєднано мишу?

en: Buttons emulation
uk: Емуляція клавіш

en: Button 2 Emulation
uk: Емуляція 2 клавіш

en: Button 3 Emulation
uk: Емуляція 3 клавіш

en: Configuring PCMCIA cards...
uk: Конфігурую картки PCMCIA...

en: Configuring IDE
uk: Конфігурація IDE

en: No partition available
uk: немає підрозділів

en: Scanning partitions to find mount points
uk: Сканування підрозділів для знаходження точок монтування

en: Choose the mount points
uk: Виберіть точки монтування

en: No free space for 1MB bootstrap! Install will continue, but to boot your system, you'll need to create the bootstrap partition in DiskDrake
uk: Не вистачає вільного місця для 1МБ завантажувального блоку! Установка
    буде продовжуватись, але для завантаження своєї системи Вам потрібно
    буде створити DiskDrake'ом завантажувальний підрозділ

en: No root partition found to perform an upgrade
uk: Не можу знайти підрозділ root для поновлення системи

en: Root Partition
uk: Підрозділ root

en: What is the root partition (/) of your system?
uk: Який підрозділ у Вашій системі є підрозділом root (/)?

en: You need to reboot for the partition table modifications to take place
uk: Для того, щоб таблиця підрозділів була активізована, Вам треба
    перевантажити систему

en: Choose the partitions you want to format
uk: Виберіть підрозділи, які Ви хочете відформатувати

en: Check bad blocks?
uk: Перевіряти збійні блоки?

en: Formatting partitions
uk: Форматування підрозділів

en: Creating and formatting file %s
uk: Створюю та форматую файл %s

en: Not enough swap space to fulfill installation, please add some
uk: Не вистачає своп-пам'яті щоб закінчити установку. Збільшіть
    її. будь-ласка.

en: Looking for available packages...
uk: Шукаю наявні пакети

en: Finding packages to upgrade...
uk: Шукаю пакети для поновлення

en: Your system does not have enough space left for installation or upgrade (%d > %d)
uk: У Вашій системі не залишилось достатньо вільного місця для установки
    чи поновлення (%d > %d )

en: Please choose load or save package selection on floppy.
    The format is the same as auto_install generated floppies.
uk: Будь ласка, виберіть запис/завантаження вибору пакетів на дискету.
    Формат дистети такий-же, як і дискети auto_install.

en: Load from floppy
uk: Відновити з дискети

en: Save on floppy
uk: Записати на дискету

en: Loading from floppy
uk: Відновлюю з дискети

en: Package selection
uk: Вибір пакетів

en: Insert a floppy containing package selection
uk: Вставте дискету, з записаним списком пакетів

en: Selected size is larger than available space
uk: Вибраний розмір більший за наявний простір

en: If you have all the CDs in the list below, click Ok.
    If you have none of those CDs, click Cancel.
    If only some CDs are missing, unselect them, then click Ok.
uk: Якщо Ви маєте всі компакт-диски з поданих вище, натисніть на "Гаразд".
    Якщо Ви не маєте жодного з поданих вище, натисніть на "Відмінити".
    Якщо тільки деяких компакт-дисків не вистачає, відмініть їх вибір, і
    натисніть "Гаразд" після цього."

en: Cd-Rom labeled "%s"
uk: Компакт-диск з етикеткою "%s"

en: Preparing installation
uk: Підготовка установки

en: Installing package %s
    %d%%
uk: Встановлюю пакет %s
    %d%%

en: Post-install configuration
uk: Конфіґурація після установки

en: Please insert the Boot floppy used in drive %s
uk: Вставте системну дискету, яка вживалася в дисководі %s

en: Please insert the Update Modules floppy in drive %s
uk: Вставте дискету Поновлення Модулів в дисковід %s

en: You now have the opportunity to download encryption software.
    
    WARNING:
    
    Due to different general requirements applicable to these software and imposed
    by various jurisdictions, customer and/or end user of theses software should
    ensure that the laws of his/their jurisdiction allow him/them to download, stock
    and/or use these software.
    
    In addition customer and/or end user shall particularly be aware to not infringe
    the laws of his/their jurisdiction. Should customer and/or end user not
    respect the provision of these applicable laws, he/they will incure serious
    sanctions.
    
    In no event shall Mandrakesoft nor its manufacturers and/or suppliers be liable
    for special, indirect or incidental damages whatsoever (including, but not
    limited to loss of profits, business interruption, loss of commercial data and
    other pecuniary losses, and eventual liabilities and indemnification to be paid
    pursuant to a court decision) arising out of use, possession, or the sole
    downloading of these software, to which customer and/or end user could
    eventually have access after having sign up the present agreement.
    
    
    For any queries relating to these agreement, please contact 
    Mandrakesoft, Inc.
    2400 N. Lincoln Avenue Suite 243
    Altadena California 91001
    USA
uk: Ви маєте можливість зараз звантажити криптографічне програмне забезпечення.
    
    УВАГА!
    
    Через відмінності в загальних рекомендаціях до такого типу програмного
    забезпечення, що залежать від відмінностей в юрисдикціях, користувач
    та/або кінцевий користувач цього програмного продукту мають
    пересвідчитися, що законодовство її/його юрисдикції дозволяють їй/йому
    завантажувати, зберігати та використовувати таке програмне
    забезпечення.
    
    Додатково користувач та/або кінцевий користувач особливо мають
    звернути увагу на те, щоб не порушувати законодавство своєї
    юрисдикції. У разі порушення відповідного законодавства вони можуть
    понести серйозну кримінальну відповідальність за це.
    
    В жодному випадку ні Mandrakesoft, ні його виробники чи постачальники
    не несуть жодної відповідальності ні за які особливі, непрямі чи
    випадкові втрати (включаючи, але не обмежуючись втратами прибутку,
    переривами у бізнесі, втратами комерційних даних та іншими втратами, а
    також виплатами по судовим позовам), що виникають від використання,
    володіння або від звантаження цього програмного забезпеченн, до якого
    користувач має доступ після підписання даного договору.
    
    Всі запитання щодо цього договору мають направлятися за адресою:
    Mandrakesoft, Inc.
    2400 N. Lincoln Avenue Suite 243
    Altadena California 91001
    USA

en: Choose a mirror from which to get the packages
uk: Виберіть сервер, з якого звантажити пакети

en: Contacting the mirror to get the list of available packages...
uk: Зв'язуюсь з сервером щоб прочитати список наявних пакетів

en: Which is your timezone?
uk: В якій часовій смузі Ви знаходитесь?

en: Hardware clock set to GMT
uk: Годинник встановлено в GMT (час по Ґрінвічу)?

en: Automatic time synchronization (using NTP)
uk: Автоматична синхронізація часу (із застосуванням NTP)

en: NTP Server
uk: Сервер NTP

en: Remote CUPS server
uk: Віддалений сервер CUPS

en: No printer
uk: Немає принтера

en: Summary
uk: Загалом

en: Mouse
uk: Миша

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Printer
uk: Принтер

en: ISDN card
uk: Плата ISDN

en: Sound card
uk: Звукова плата

en: TV card
uk: Телевізійна плата

en: Local files
uk: Локальні файли

en: Set root password
uk: Встановити пароль root'а

en: No password
uk: Без паролю

en: This password is too short (it must be at least %d characters long)
uk: Цей пароль занадто простий (він повинен бути хоча б %d літер завдовжки)

en: Authentication
uk: Автентикація

en: Authentication LDAP
uk: Автентикація LDAP

en: LDAP Base dn
uk: dn на основіLDAP

en: LDAP Server
uk: Сервер LDAP

en: Authentication NIS
uk: NIS автентикація

en: NIS Domain
uk: Домен NIS

en: NIS Server
uk: Сервер NIS

en: A custom bootdisk provides a way of booting into your Linux system without
    depending on the normal bootloader. This is useful if you don't want to install
    SILO on your system, or another operating system removes SILO, or SILO doesn't
    work with your hardware configuration. A custom bootdisk can also be used with
    the Mandrake rescue image, making it much easier to recover from severe system
    failures.
    
    If you want to create a bootdisk for your system, insert a floppy in the first
    drive and press "Ok".
uk: Спеціально створений диск для завантаження забезпечить Вам можливість
    запуску системи незалежно від звичайного завантажувача. Це може
    знадобитися у тих випадках, коли Ви не бажаєте встановлювати SILO в
    своїй системі, або коли інша операційна система "перетирає" SILO, або
    коли SILO не працює з новою конфігурацією апаратних засобів. Аварійний
    диск може також використовуватися разом з Mandrake аварійним диском,
    що робить відновлення від серйозних системних крахів набагато
    простішим. 
    
    Якщо Ви бажаєте створити аварійний диск для своєї системи вставте
    дискету в перший дисковід і натисніть "Гаразд".

en: First floppy drive
uk: Перша дискета

en: Second floppy drive
uk: Другий привід дискети

en: Skip
uk: Пропустити

en: A custom bootdisk provides a way of booting into your Linux system without
    depending on the normal bootloader. This is useful if you don't want to install
    LILO (or grub) on your system, or another operating system removes LILO, or LILO doesn't
    work with your hardware configuration. A custom bootdisk can also be used with
    the Mandrake rescue image, making it much easier to recover from severe system
    failures. Would you like to create a bootdisk for your system?
    %s
uk: Спеціально створений диск для завантаження забезпечить Вам можливість
    запуску системи незалежно від звичайного завантажувача. Це може
    знадобитися у тих випадках, коли Ви не бажаєте встановлювати LILO (або
    grub) в своїй системі, або коли інша операційна система "перетирає"
    LILO, або коли LILO не працює з новою конфігурацією апаратних
    засобів. Аварійний диск може також використовуватися разом з Mandrake
    аварійним диском, що робить відновлення від серйозних системних крахів
    набагато простішим. Чи бажаєте Ви створити аварійний диск для своєї
    системи?
    %s

en: Sorry, no floppy drive available
uk: Перепрошую, немає приводу дискети

en: Choose the floppy drive you want to use to make the bootdisk
uk: Виберіть привід дискети, який Ви хочете використовувати для створення
    аварійної дискети

en: Creating bootdisk...
uk: Створюю дискету для завантаження

en: Preparing bootloader...
uk: Встановлюю завантажувальний блок

en: You appear to have an OldWorld or Unknown
     machine, the yaboot bootloader will not work for you.
    The install will continue, but you'll
     need to use BootX to boot your machine
uk: Здається у Вас машина OldWorld чи Невідома. Завантажувач yaboot не
    буде працювати з цією машиною. Установка буде продовжуватись, але для
    завантаження, Вам потрібно користуватись BootX.

en: Do you want to use aboot?
uk: Чи Ви хочете використовувати aboot?

en: Error installing aboot, 
    try to force installation even if that destroys the first partition?
uk: Помилка при встановленні aboot,
    попробувати встановити силою, навіть якщо це розрушить перший підрозділ?

en: Installing bootloader
uk: Встановлюю блок завантаження

en: Installation of bootloader failed. The following error occured:
uk: Установка завантажувача неуспішна. Сталася помилка:

en: You may need to change your Open Firmware boot-device to
     enable the bootloader.  If you don't see the bootloader prompt at
     reboot, hold down Command-Option-O-F at reboot and enter:
     setenv boot-device %s,\\:tbxi
     Then type: shut-down
    At your next boot you should see the bootloader prompt.
uk: Можливо вам потрібно змінити пристрій завантаження у Open Firmware для
    того, щоб дозволити роботу завантажувача. Якщо ви не бачите запрошення
    завантажувача при завантаженні системи, натисніть Command-Option-O-F
    при завантаженні і введіть setenv boot-device %s,\\:tbxi. Після
    цього надрукуйте shut-down. При наступному завантаженні ви побачите
    підказку завантажувача.

en: Insert a blank floppy in drive %s
uk: Вставте чисту дискету в дисковід %s

en: Creating auto install floppy...
uk: Створення автоустановочної дискети

en: Some steps are not completed.
    
    Do you really want to quit now?
uk: Деякі кроки не завершені.
    
    Ви дійсно хочете припинити зараз?

en: Congratulations, installation is complete.
    Remove the boot media and press return to reboot.
    
    
    For information on fixes which are available for this release of Mandrake Linux,
    consult the Errata available from:
    
    
    %s
    
    
    Information on configuring your system is available in the post
    install chapter of the Official Mandrake Linux User's Guide.
uk: Вітання, установка закінчена.  Вийміть з дисководів завантажувальні
    носії і потім натисніть Return для перевантаження системи.
    
    
    Для інформації про виправлені помилки знайдені в цмй версії
    Mandrake Linux зверніться до розділу Errata на сервері
    
    
    %s
    
    
    Довідки про конфігурацію Вашої системи приведені в пост-установочному
    розділі Офіційного Керівництва Користувача Mandrake Linux.

en: Generate auto install floppy
uk: Створення автоустановочної дискети

en: The auto install can be fully automated if wanted,
    in that case it will take over the hard drive!!
    (this is meant for installing on another box).
    
    You may prefer to replay the installation.
uk: Якщо потрібно, автоматизована установка може бути повністю
    автоматично. В цьому випадку установка буде мати повний контроль над
    вашим диском!! (Такий тип установки в основному підходить для
    установки на іншій системі)
    
    Можливо ви захочете повторити установку.

en: Automated
uk: Автоматизована

en: Replay
uk: Повторити

en: Save packages selection
uk: Зберегти вибір пакетів

en: Mandrake Linux Installation %s
uk: Установка Mandrake Linux %s

note: -PO This string must fit in a 80-char wide text screen
en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  | <Space> selects | <F12> next screen
uk:   <Tab>/<Alt-Tab> між елементами  |  <Space> вибір  |  <F12> наступний екран

en: kdesu missing
uk: немає kdesu

en: Choose a file
uk: Виберіть файл

en: Advanced
uk: Досвідчений

en: <- Previous
uk: <- Попередній

en: Bad choice, try again
uk: Невдалий вибір, спробуйте ще раз

en: Your choice? (default %s)
uk: Ваш вибір? (рекомендований %s)

en: Czech (QWERTZ)
uk: Чеська (QWERTZ)

en: German
uk: Німецька

en: Dvorak
uk: Дворака

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Finnish
uk: Фінська

en: French
uk: Французька

en: Norwegian
uk: Норвезька

en: Polish
uk: Польська

en: Russian
uk: Російська

en: Swedish
uk: Шведська

en: UK keyboard
uk: Британська клавіатура

en: US keyboard
uk: Клавіатура США

en: Albanian
uk: Албанська

en: Armenian (old)
uk: Вірменська (стара)

en: Armenian (typewriter)
uk: Вірменська (друкарська машинка)

en: Armenian (phonetic)
uk: Вірменська (фонетична)

en: Azerbaidjani (latin)
uk: Азербайджанська (латина)

en: Belgian
uk: Бельгійська

en: Brazilian (ABNT-2)
uk: Бразілійська (ABNT-2)

en: Belarusian
uk: Білоруська

en: Swiss (German layout)
uk: Швейцарська (німецька розкладка)

en: Swiss (French layout)
uk: Швейцарська (французька розкладка)

en: Czech (QWERTY)
uk: Чеська (QWERTY)

en: German (no dead keys)
uk: Німецька (без мертвих клавіш)

en: Danish
uk: Датська

en: Dvorak (US)
uk: Дворака (США)

en: Dvorak (Norwegian)
uk: Дворака (Норвезька)

en: Estonian
uk: Естонська

en: Georgian ("Russian" layout)
uk: Грузинська (російська розкладка)

en: Georgian ("Latin" layout)
uk: Грузинська (латинська розкладка)

en: Greek
uk: Грецька

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Israeli
uk: Ізраїльська

en: Israeli (Phonetic)
uk: Ізраїльська (фонетична)

en: Iranian
uk: Іранська

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Italian
uk: Італійська

en: Japanese 106 keys
uk: Японська 106 клавіш

en: Korean keyboard
uk: Корейська клавіатура

en: Latin American
uk: Латино-американська

en: Lithuanian AZERTY (old)
uk: Литовська AZERTY (стара)

en: Lithuanian AZERTY (new)
uk: Литовська AZERTY (нова)

en: Lithuanian "number row" QWERTY
uk: Литовська "цифровий ряд" QWERTY

en: Lithuanian "phonetic" QWERTY
uk: Литовська "фонетична" QWERTY

en: Latvian
uk: Латвійська

en: Macedonian
uk: Македонська

en: Dutch
uk: Датська

en: Polish (qwerty layout)
uk: Польська (розкладка qwerty)

en: Polish (qwertz layout)
uk: Польська (розкладка qwertz)

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Canadian (Quebec)
uk: Канадська (Квебек)

en: Romanian (qwertz)
uk: Румунська (qwertz)

en: Romanian (qwerty)
uk: Румунська (qwerty)

en: Russian (Yawerty)
uk: Російська (ЯВЕРТИ)

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Slovakian (QWERTZ)
uk: Словацька (QWERTZ)

en: Slovakian (QWERTY)
uk: Словацька (QWERTY)

en: Serbian (cyrillic)
uk: Сербська (кирилиця)

en: Thai keyboard
uk: Тайська клавіатура

en: Tajik keyboard
uk: Таджицька клавіатура

en: Turkish (traditional "F" model)
uk: Турецька (традиційна "F" модель)

en: Turkish (modern "Q" model)
uk: Турецька (традиційна "Q" модель)

en: Ukrainian
uk: Українська

en: US keyboard (international)
uk: Клавіатура США (міжнародна)

en: Vietnamese "numeric row" QWERTY
uk: В'єтнамська "цифровий ряд" QWERTY

en: Yugoslavian (latin)
uk: Югославська (латинська)

en: Circular mounts %s
uk: Кругові точки монтування %s

en: Remove the logical volumes first
uk: Спочатку зітріть логічний том

en: Sun - Mouse
uk: Миша Sun

en: Generic PS2 Wheel Mouse
uk: Звичайний тип PS2 миші з коліщатком

en: 1 button
uk: Одно кнопочна

en: Generic 2 Button Mouse
uk: Звичайна 2х кнопочна мишка

en: Wheel
uk: Коліщатко

en: serial
uk: послідовний

en: Generic 3 Button Mouse
uk: Звичайна 3х кнопочна мишка

en: Logitech CC Series
uk: Типу Logitech CC

en: MM Series
uk: Типу MM

en: Logitech Mouse (serial, old C7 type)
uk: Logitech Mouse (serial, тип C7)

en: 2 buttons
uk: Двох кнопочна

en: 3 buttons
uk: Трьох кнопочна

en: none
uk: Нічого

en: No mouse
uk: Без мишки

en: Please test the mouse
uk: Випробуйте мишку, будь-ласка

en: To activate the mouse,
uk: Щоб активізувати мишку,

en: MOVE YOUR WHEEL!
uk: ПОСУНЬТЕ КОЛІЩАТКО!

en: Finish
uk: Фінська

en: Next ->
uk: Далі ->

en: Is this correct?
uk: Все вірно?

en: Info
uk: Інформація

en: Expand Tree
uk: Розширити дерево

en: Collapse Tree
uk: Стиснути дерево

en: Toggle between flat and group sorted
uk: Перемикнути між показом по групам і звичайним списком

en: Connect to the Internet
uk: З'єднатися з інтернетом

en: The most common way to connect with adsl is pppoe.
    Some connections use pptp, a few ones use dhcp.
    If you don't know, choose 'use pppoe'
uk: Найбільш поширений спосіб з'єднання через adsl - це за допомогою
    pppoe. Однак, деякі з'єднання користуються тільки pptp, невелика
    кількість користується dhcp.  Якщо Ви не знаєте напевне виберіть
    "вживати pppoe".

en: use dhcp
uk: користуватися dhcp

en: use pppoe
uk: вживати pppoe

en: use pptp
uk: вживати pptp

en: Which dhcp client do you want to use?
    Default is dhcpcd
uk: Який dhcp клієнт Ви хочете використовувати?
    Стандартний клієнт - dhcpcd

en: No ethernet network adapter has been detected on your system.
    I cannot set up this connection type.
uk: У Вашій системі немає сконфіґурованого адаптера мережі ethernet. Не
    можна встановити з'єднання цього типу.

en: Choose the network interface
uk: Виберіть інтерфейс мережі

en: Please choose which network adapter you want to use to connect to Internet
uk: Виберіть яку плату мережі Ви хочете використати для з'єднання з
    Інтернетом

en: no network card found
uk: не знайдена плата мережі

en: Configuring network
uk: Конфігурую мережу

en: Please enter your host name if you know it.
    Some DHCP servers require the hostname to work.
    Your host name should be a fully-qualified host name,
    such as ``mybox.mylab.myco.com''.
uk: з

en: Host name
uk: Назва хоста

en: Network Configuration Wizard
uk: Помічник конфігурації мережі

en: External ISDN modem
uk: Зовнішній модем ISDN

en: Internal ISDN card
uk: Внутрішня плата ISDN

en: What kind is your ISDN connection?
uk: Який тип з'єднання ISDN Ви маєте?

en: Which ISDN configuration do you prefer?
    
    * The Old configuration uses isdn4net. It contains powerful
      tools, but is tricky to configure, and not standard.
    
    * The New configuration is easier to understand, more
      standard, but with less tools.
    
    We recommand the light configuration.
uk: Яку конфіґурацію ISDN Ви бажаєте встановити?
    
    * Стара конфіґурація використувує isdn4net. Досить потужні засоби
    входять до складу пакету, але його досить складно налагодити, і він не
    є стандартним.
    
    * Нова конфіґурація простіша для розуміння, більш стандартизована, але
    має менше інструментарію.
    
    Ми рекомендуємо просту конфіґурацію.

en: New configuration (isdn-light)
uk: Нова конфіґурація (isdn-light)

en: Old configuration (isdn4net)
uk: Стара конфіґурація (isdn4net)

en: ISDN Configuration
uk: Конфіґурація ISDN

en: Select your provider.
    If it isn't listed, choose Unlisted.
uk: Виберіть свого провайдера.
    Якщо його немає в списку, виберіть Інший

en: Europe protocol
uk: Європейський протокол

en: Europe protocol (EDSS1)
uk: Європейський протоколь (EDSS1)

en: Protocol for the rest of the world
uk: Протокол для всього іншого світу

en: Protocol for the rest of the world
    No D-Channel (leased lines)
uk: Протокол для всього іншого світу 
     без D-каналу (виділених ліній)

en: Which protocol do you want to use?
uk: Який протокол Ви хочете використовувати?

en: What kind of card do you have?
uk: Який тип картки Ви маєте

en: I don't know
uk: Не знаю

en: 
    If you have an ISA card, the values on the next screen should be right.
    
    If you have a PCMCIA card, you have to know the "irq" and "io" of your card.
uk: 
    Якщо Ви маєте плату ISA, значення на наступному екрані мають бути
    коректними.
    
    Якщо Ви маєте плату PCMCIA, Ви повинні знати IRQ та IO Вашої плати.

en: Abort
uk: Відмінити

en: Continue
uk: Продовжувати

en: Which is your ISDN card?
uk: Яка Ваша ISDN плата?

en: I have detected an ISDN PCI card, but I don't know its type. Please select a PCI card on the next screen.
uk: Знайдена ISDN PCI плата, але невідомого типу. Виберіть, будь-ласка, одну з плат PCI на наступному екрані.

en: No ISDN PCI card found. Please select one on the next screen.
uk: Не знайдено плати ISDN PCI. Виберіть одну із плат у наступному вікні.

en: Please choose which serial port your modem is connected to.
uk: Виберіть до якого послідовного порта підключений Ваш модем?

en: Dialup options
uk: Параметри зв'язку по модему

en: Connection name
uk: Назва зв'язку

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Login ID
uk: ID користувача

en: Script-based
uk: За допомогою скрипта

en: Terminal-based
uk: Через термінал

en: Domain name
uk: Назва домену

en: First DNS Server (optional)
uk: Перший сервер DNS (необов'язково)

en: Second DNS Server (optional)
uk: Другий сервер DNS(необов'язково)

en: 
    You can disconnect or reconfigure your connection.
uk: 
    Ви можете від'єднатись або змінити конфіґурацію своєї мережі.

en: 
    You can reconfigure your connection.
uk: 
    Ви можете змінити настройки з'єднання з інтернетом

en: You are currently connected to internet.
uk: З'єднання з інтернетом встановлено.

en: 
    You can connect to Internet or reconfigure your connection.
uk: 
    Ви зараз з'єднані з інтернетом.

en: You are not currently connected to Internet.
uk: Ви зараз не з'єднані з інтернетом.

en: Connect
uk: З'єднатись

en: Disconnect
uk: Від'єднатись

en: Internet connection & configuration
uk: З'єднання з інтернетом і конфігурація

en: We are now going to configure the %s connection.
uk: Зараз буде сконфіґуровано з'єднання %s.

en: 
    
    
    We are now going to configure the %s connection.
    
    
    Press OK to continue.
uk: 
    
    
    Зараз буде сконфіґуровано з'єднання %s.
    
    
    Натисніть "Гаразд" для продовдження

en: Network Configuration
uk: Конфігурація мережі

en: Because you are doing a network installation, your network is already configured.
    Click on Ok to keep your configuration, or cancel to reconfigure your Internet & Network connection.
uk: Через те, що ви робите установку по мережі, ваша мережа вже
    сконфіґурована.  
    
    Натисніть на Гаразд щоб зберегти установки мережі, або на Відмінити
    для того, щоб змінити установки з'єднання інтернета і мережі.

en: Welcome to The Network Configuration Wizard.
    
    We are about to configure your internet/network connection.
    If you don't want to use the auto detection, deselect the checkbox.
uk: Ласкаво просимо до помічника установки мережі.
    
    Зараз ваша мережа та інтернет з'єднання будуть настроєні.  Якщо ви не
    хочете користуватись автоматичним визначенням, відмініть вибір опції.

en: Choose the profile to configure
uk: Виберіть профіль для конфігурації:

en: Use auto detection
uk: Користуватися автовизначенням

en: Expert Mode
uk: Експертний режим

en: Detecting devices...
uk: Визначаю пристрої...

en: Normal modem connection
uk: Звичайне з'єднання по модему

en: detected on port %s
uk: знайдено на порту %s

en: ISDN connection
uk: З'єднання ISDN

en: detected %s
uk: знайдено %s

en: ADSL connection
uk: З'єднання ADSL

en: detected on interface %s
uk: Знайдено на Інтерфейсі %s

en: Cable connection
uk: Кабельне з'єднання

en: cable connection detected
uk: Знайдено кабельне з'єднання

en: LAN connection
uk: З'єднання через локальну мережу

en: ethernet card(s) detected
uk: знайдено плата (и) Ethernet

en: Choose the connection you want to configure
uk: Виберіть з'єднання, яке Ви хочете настроїти

en: You have configured multiple ways to connect to the Internet.
    Choose the one you want to use.
uk: Ви настроїли кілька способів з'єднання з інформаційними тенетами.
    Виберіть один із них, яким Ви будете користуватись.

en: Internet connection
uk: З'єднання з тенетами

en: Do you want to start the connection at boot?
uk: Чи Ви хочете відкривати з'єднання при завантаженні системи?

en: Network configuration
uk: Конфігурація мережі

en: A problem occured while restarting the network: 
    
    %s
uk: Проблема при перезапуску мережі:
    
    %s

en: Congratulations, the network and Internet configuration is finished.
    The configuration will now be applied to your system.
uk: Вітаємо, конфіґурація мережі закінчена.
    
    Тепер ця конфіґурація буде застосована до вашої системи.

en: After this is done, we recommend that you restart your X environment to avoid any hostname-related problems.
uk: Після того, як це закінчено, бажано перевантажити X сервер для того,
    щоб позбутися проблеми із зміною назви хоста.

en: WARNING: this device has been previously configured to connect to the Internet.
    Simply accept to keep this device configured.
    Modifying the fields below will override this configuration.
uk: УВАГА: Цей пристрій було попередньо настроєно для з'єднання з Інтернетом.
    
    Просто натисніть "Гаразд" щоб зберегти конфіґурацію пристрою.
    Зміна полів нижче приведе до зміни конфіґурації пристрою.

en: Please enter the IP configuration for this machine.
    Each item should be entered as an IP address in dotted-decimal
    notation (for example, 1.2.3.4).
uk: Введіть, будь-ласка, конфігурацію IP для цієї машини.  Кожен пункт
    треба вводити як IP адресу в точково-десятковій нотації (як,
    наприклад, 1.2.3.4)

en: Configuring network device %s
uk: Конфігурую пристрій мережі %s

en:  (driver %s)
uk:  (%s драйвер)

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Netmask
uk: Маска мережі

en: Automatic IP
uk: Автоматична конфігурація IP

en: IP address should be in format 1.2.3.4
uk: IP адреса має бути у форматі 1.2.3.4

en: Please enter your host name.
    Your host name should be a fully-qualified host name,
    such as ``mybox.mylab.myco.com''.
    You may also enter the IP address of the gateway if you have one
uk: Введіть, будь-ласка, назву Вашого хоста. Назва хоста повинна бути
    повністю кваліфікованою назвою хоста, такою, як, наприклад,
    ``mybox.mylab.myco.com''.
    Ви також можете ввести IP адресу шлюза якщо Ви такий маєте.

en: DNS server
uk: Сервер DNS

en: Gateway device
uk: Шлюзовий пристрій

en: Proxies configuration
uk: Конфіґурація проксі

en: HTTP proxy
uk: Проксі HTTP

en: FTP proxy
uk: Проксі FTP

en: Track network card id (useful for laptops)
uk: Записати id плати мережі (може знадобиться при користуванні мобільним комп'ютером)

en: Proxy should be http://...
uk: Вигляд проксі має бути http://...

en: Firewalling configuration detected!
uk: Знайдено конфіґурацію firewall!

en: Warning! An existing firewalling configuration has been detected. You may need some manual fix after installation.
uk: Увага! Знайдена існуюча конфіґурація firewall. Можливо Вам потрібно
    буде виконати деякі зміни після установки.

en: Internet configuration
uk: Конфігурація інтернету

en: Do you want to try to connect to the Internet now?
uk: Чи Ви хочете спробувати підключитися до інтернету зараз?

en: Testing your connection...
uk: Випробування з'єднання...

en: The system is now connected to Internet.
uk: Система з'єднана з інтернетом.

en: For security reason, it will be disconnected now.
uk: З точки зору безпеки, ви будете зараз від'єднані.

en: The system doesn't seem to be connected to internet.
    Try to reconfigure your connection.
uk: Система здається не підключена до інтернету.
    Спробуйте змінити конфігурацію свого з'єднання.

en: Connection Configuration
uk: Конфігурація з'єднання

en: Please fill or check the field below
uk: Будь-ласка заповніть або виберіть поле внизу

en: Card IRQ
uk: Перепин картки

en: Card mem (DMA)
uk: Пам'ять картки (DMA)

en: Card IO
uk: В/В картки

en: Card IO_0
uk: В/В_0 картки

en: Card IO_1
uk: В/В_1 картки

en: Your personal phone number
uk: Ваш особистий номер телефону

en: Provider name (ex provider.net)
uk: Назва провайдера (тобто provider.net)

en: Provider phone number
uk: Номер телефону провайдера

en: Provider dns 1 (optional)
uk: 1й DNS провайдера (необов'язково)

en: Provider dns 2 (optional)
uk: 2й DNS провайдера  (необов'язково)

en: Choose your country
uk: Виберіть країну

en: Dialing mode
uk: Режим зв'язку через модем

en: Connection speed
uk: Швидкість зв'язку

en: Connection timeout (in sec)
uk: Затримка перед закриттяс зв'язку (сек)

en: Account Login (user name)
uk: Рахунок користувача (ім'я користувача)

en: Account Password
uk: Пароль у провайдера

en: mount failed:
uk: помилка монтування:

en: Extended partition not supported on this platform
uk: Розширені підрозділи не підтримуються на цій платформі.

en: You have a hole in your partition table but I can't use it.
    The only solution is to move your primary partitions to have the hole next to the extended partitions.
uk: У Вас є проміжок в таблиці розділів, але я не можу ним скористуватися.
    Єдиним рішенням може бути пересунути Ваші основні підрозділи так, щоб
    проміжок був поруч з розширеними підрозділами.

en: Restoring from file %s failed: %s
uk: Відновлення з файлу %s не спрацювало: %s

en: Bad backup file
uk: Поганий резервний файл

en: Error writing to file %s
uk: Помилка при записі у файл %s

en: Something bad is happening on your drive. 
    A test to check the integrity of data has failed. 
    It means writing anything on the disk will end up with random trash
uk: Щось недобре відбувається на вашому диску.
    Тестування цілісності даних було невдалим.
    Це означає, що запис будь-чого на диск матиме сумний результат.

en: must have
uk: потрібний

en: important
uk: важливий

en: very nice
uk: дуже гарний

en: nice
uk: гарно

en: maybe
uk: можливо

en: CUPS - Common Unix Printing System
uk: CUPS - Common Unix Printing System (Спільна система друку для Юнікс)

en: LPRng - LPR New Generation
uk: LPRng - LPR New Generation (нове покоління)

en: Local printer
uk: Локальний принтер

en: Remote printer
uk: Віддалений принтер

en: Printer on remote CUPS server
uk: Принтер на віддаленому сервері CUPS

en: Printer on remote lpd server
uk: Принтер на віддаленому сервері lpd

en: Printer on SMB/Windows 95/98/NT server
uk: Принтер на сервері SMB/Windows 95/98/NT

en: Printer on NetWare server
uk: Принтер на NetWare сервері

en: Enter a printer device URI
uk: Введіть URI пристрою принтера

en: Pipe job into a command
uk: Перенаправити роботу по каналу в команду

en: Unknown model
uk: Невідома модель

en: (on %s)
uk: (на %s)

en: (on this machine)
uk: (на цій машині)

en:  (Default)
uk:  (Основна)

en: Select Printer Connection
uk: Виберіть з'єднання принтера

en: How is the printer connected?
uk: Як принтер з'єднаний

en: The IP address should look like 192.168.1.20
uk: IP адреса має бути у форматі 192.168.1.20

en: The port number should be an integer!
uk: Номер порта має бути цілим числом!

en: CUPS server IP
uk: IP адреса CUPS сервера

en: Port
uk: Порт

en: Automatic CUPS configuration
uk: Автоматична конфіґурація CUPS

en: Remote lpd Printer Options
uk: Опції віддаленого принтера

en: Remote host name
uk: Назва віддаленого хоста

en: Remote printer name
uk: Назва віддаленого принтер

en: Remote host name missing!
uk: Немає назви віддаленого хоста!

en: Remote printer name missing!
uk: Відсутня назва принтера!

en: SMB (Windows 9x/NT) Printer Options
uk: Опції SMB (Windows 9x/NT) принтера

en: SMB server host
uk: Назва хоста SMB сервера

en: SMB server IP
uk: IP адреса SMB сервера

en: Share name
uk: Назва ресурсу

en: Workgroup
uk: Робоча група

en: Either the server name or the server's IP must be given!
uk: Мають бути вказаними або назва сервера, або його IP адреса!

en: Samba share name missing!
uk: Немає назви ресурсу samba!

en: NetWare Printer Options
uk: Опції принтера NetWare

en: Printer Server
uk: Принтер сервер

en: Print Queue Name
uk: Назва принтера

en: NCP server name missing!
uk: Немає назви сервера NCP!

en: NCP queue name missing!
uk: Немає назви черги NCP!

en: Printer Device URI
uk: URI пристрою принтера

en: You can specify directly the URI to access the printer. The URI must fulfill either the CUPS or the Foomatic specifications. Note that not all URI types are supported by all the spoolers.
uk: Можна вказати безпосередньо URI для доступу до принтера. URI має
    відповідати специфікаціям або CUPS або Foomatic. Зауважте, однак, що
    не всі типи URI підтримуються засобами керування черг друку.

en: A valid URI must be entered!
uk: Потрібно ввести коректний URI!

en: Name of printer
uk: Назва принтера

en: Location
uk: Розташування

en: Reading printer database...
uk: Читаю дані принтерів  ...

en: Preparing printer database...
uk: Готуються дані принтерів  ...

en: Printer model selection
uk: Вибір моделі принтера

en: Which printer model do you have?
uk: Яку модель принтера Ви маєте

en: Option %s must be an integer number!
uk: Параметр %s має бути цілим числом!

en: Option %s must be a number!
uk: Параметр %s має бути числом!

en: Option %s out of range!
uk: Параметр %s виходить за рамки дозволених меж!

en: Do you want to set this printer ("%s")
    as the default printer?
uk: Встановити принтер "%s"
    як стандартний?

en: Test pages
uk: Тестую сторінки

en: No test pages
uk: Немає тестових сторінок

en: Print
uk: Друк

en: Standard test page
uk: Стандартна тестова сторінка

en: Alternative test page (Letter)
uk: Додаткова тестова сторінка (Letter)

en: Alternative test page (A4)
uk: Додаткова тестова сторінка (A4)

en: Photo test page
uk: Тестова сторінка фотографічної якості

en: Printing test page(s)...
uk: Друкую тестову сторінку(сторінки)...

en: Test page(s) have been sent to the printer.
    It may take some time before the printer starts.
    Printing status:
    %s
uk: Тестова сторінка передана програмі друку.
    Перед тим, як принтер почне друкувати, можливо пройде 
    деякий час.
    Статус друку:
    %s

en: Test page(s) have been sent to the printer.
    It may take some time before the printer starts.
uk: Тестова сторінка передана програмі друку.
    Перед тим, як принтер почне друкувати, можливо пройде
    деякий час. Чи він працює коректно?

en: Did it work properly?
uk: Спрацювало нормально?

en: Close
uk: Закрити

en: Reading printer data...
uk: Читаю дані принтерів  ...

en: Transfer printer configuration
uk: Переніс конфігурації принтерів

en: LPD and LPRng do not support IPP printers.
uk: LPD та LPRng не підтримують принтери IPP.

en: 
    Mark the printers which you want to transfer and click 
    "Transfer".
uk: 
    Позначте принтери для переносу і натисніть на "Перенести".

en: Do not transfer printers
uk: Не переносити принтери

en: Transfer
uk: Перенести

en: A printer named "%s" already exists under %s. 
    Click "Transfer" to overwrite it.
    You can also type a new name or skip this printer.
uk: Принтер з назвою "%s" вже існує в "%s". Натисніть "Перенести" щоб
    переписати його визначення. Ви можете також надрукувати нову назву чи
    пропустити цей принтер.

en: Name of printer should contain only letters, numbers and the underscore
uk: Назва принтера має складатися тільки з літер, цифр та символа підкреслення.

en: The printer "%s" already exists,
    do you really want to overwrite its configuration?
uk: Принтер з назвою "%s" вже існує.
    Ви дійсно бажаєте переписати його конфіґурацію?

en: New printer name
uk: Нова назва принтера

en: Transferring %s...
uk: Переношу %s ...

en: Refreshing printer data...
uk: Поновлюю дані принтерів  ...

en: Checking installed software...
uk: Перевірка встановленого програмного забезпечення...

en: Removing LPRng...
uk: Стираю LPRng...

en: Removing LPD...
uk: Видалення LPD...

en: Select Printer Spooler
uk: Виберіть чергу друку для принтера

en: Which printing system (spooler) do you want to use?
uk: Яку чергу друку (систему) Ви хочете вживати?

en: Printer options
uk: Опції принтера

en: Would you like to configure printing?
uk: Чи треба Вам настроїти друк?

en: Printing system:
uk: Система друку:

en: Normal Mode
uk: Звичайний режим

en: Modify printer configuration
uk: Змінити конфігурацію принтера

en: Do it!
uk: Виконати!

en: Printer connection type
uk: Тип  з'єднання принтера

en: Printer name, description, location
uk: Назва, опис, розташування принтера

en: Printer manufacturer, model, driver
uk: Виробник принтера, модель, драйвер

en: Printer manufacturer, model
uk: Виробник принтера, модель

en: Set this printer as the default
uk: Встановити як основний принтер

en: Print test pages
uk: Друк тестових сторінок

en: Remove printer
uk: Видалити принтер

en: Default printer
uk: Стандартний принтер

en: The printer "%s" is set as the default printer now.
uk: Принтер "%s" встановлено основним

en: Do you really want to remove the printer "%s"?
uk: Чи Ви хочете видалити принтер "%s"?

en: Proxy configuration
uk: Конфіґурація проксі

en: Welcome to the proxy configuration utility.
    
    Here, you'll be able to set up your http and ftp proxies
    with or without login and password
uk: Ласкаво просимо до конфіґураційної програми для проксі.
    
    Тут Ви можете встановити проксі для протоколів ftp та http з паролем
    чи без.

en: Please fill in the http proxy informations
    Leave it blank if you don't want an http proxy
uk: Заповніть графи інформації про проксі http
    Залишіть їх порожніми, якщо Ви не маєте проксі http

en: port
uk: порт

en: Url should begin with 'http:'
uk: Вигляд URL має бути http:

en: The port part should be numeric
uk: Номер порта має бути числовим

en: Please fill in the ftp proxy informations
    Leave it blank if you don't want an ftp proxy
uk: Заповніть графи інформації про проксі ftp
    Залишіть їх порожніми, якщо Ви не маєте проксі ftp

en: Please enter proxy login and password, if any.
    Leave it blank if you don't want login/passwd
uk: Будь ласка, заповніть ім'я користувача та пароль, якщо вони є.
    Якщо ні - залиште їх порожніми

en: login
uk: реєстрація

en: password
uk: пароль

en: re-type password
uk: ще раз пароль

en: The passwords don't match. Try again!
uk: Паролі різні. Спробуйте ще раз.

en: Can't add a partition to _formatted_ RAID md%d
uk: Не можу додати підрозділ до _форматованого_ RAID md%d

en: Can't write file %s
uk: Не можу записати файл %s

en: mkraid failed
uk: збій у mkraid

en: mkraid failed (maybe raidtools are missing?)
uk: збій у mkraid (можливо не встановлені raidtools?)

en: Not enough partitions for RAID level %d
uk: Недостатньо підрозділів для RAID рівня %d

en: Launch the ALSA (Advanced Linux Sound Architecture) sound system
uk: Запуск звукової системи ALSA (Advanced Linux Sound Architecture)

en: Anacron a periodic command scheduler.
uk: Anacron служить для періодичного виконання команд.

en: apmd is used for monitoring batery status and logging it via syslog.
    It can also be used for shutting down the machine when the battery is low.
uk: apmd служить для контролю за рівнем батареї та запису повідомлень про
    це у систмний журнал syslog. Крім цього він може вимикати комп'ютер,
    коли батарея розрядилася.

en: Runs commands scheduled by the at command at the time specified when
    at was run, and runs batch commands when the load average is low enough.
uk: Виконує команди, заплановані командою at під час виконання команди at
    і виконує пакетні команди, коли системне навантаження достатньо
    низьке.

en: cron is a standard UNIX program that runs user-specified programs
    at periodic scheduled times. vixie cron adds a number of features to the basic
    UNIX cron, including better security and more powerful configuration options.
uk: cron - це стандартна програма UNIX, яка виконує вибрані користувачем
    програми періодично у вибраний час. vixie cron додає до стандартного
    UNIX cron кілька нових можливостей, включаючи підвищену безпеку та
    більш потужні конфігураційні опції.

en: GPM adds mouse support to text-based Linux applications such the
    Midnight Commander. It also allows mouse-based console cut-and-paste operations,
    and includes support for pop-up menus on the console.
uk: GPM додає підтримку мишки до текстових програм у Лінаксі, таких як,
    наприклад, Midnight Commander. Додає також можливості "cut-and-paste"
    до програм, що працюють на консолі, включаючи підтримку меню на
    консолі.

en: HardDrake runs a hardware probe, and optionally configures
    new/changed hardware.
uk: HardDrake виконує тестування апаратного забезпечення і якщо потрібно
    конфіґурує нове або змінене апаратне забезпечення.

en: Apache is a World Wide Web server. It is used to serve HTML files and CGI.
uk: Apache - це сервер  для World Wide Web. Він використовується для надання сервісів
    для файлів HTML та CGI.

en: The internet superserver daemon (commonly called inetd) starts a
    variety of other internet services as needed. It is responsible for starting
    many services, including telnet, ftp, rsh, and rlogin. Disabling inetd disables
    all of the services it is responsible for.
uk: Суперсервер демон (більш відомий під назвою inetd) служить для запуску
    різноманітних сервісів Інтернету, коли це необхідно. Він
    відповідальний за старт багатьох сервісів, таких як telnet, ftp, rsh,
    та rlogin. При непрацюючому сервері inetd не будуть також працювати
    всі інші сервіси.

en: Launch packet filtering for Linux kernel 2.2 series, to set
    up a firewall to protect your machine from network attacks.
uk: Запускає механізм фільтрування пакетів для ядра 2.2 Лінакса, для того
    щоб мати захист типу firewall на вашій системі.

en: This package loads the selected keyboard map as set in
    /etc/sysconfig/keyboard.  This can be selected using the kbdconfig utility.
    You should leave this enabled for most machines.
uk: Цей пакет завантажує вибрану розкладку клавіатури, яка встановлюється
    в /etc/sysconfig/keyboard. Ця клавіатура може бути вибрана за
    допомогою програми kbdconfig. Краще залишити цей пакет працюючим на
    більшості систем.

en: Automatic regeneration of kernel header in /boot for
    /usr/include/linux/{autoconf,version}.h
uk: Автоматичне створення файлів заголовків для ядра в каталозі /boot для
    /usr/include/linux/{autoconf,version}.h

en: Automatic detection and configuration of hardware at boot.
uk: Автоматичне визначення та конфіґурування апаратного забезпечення при
    завантаженні.

en: Linuxconf will sometimes arrange to perform various tasks
    at boot-time to maintain the system configuration.
uk: Linuxconf у деяких випадках буде виконувати певні процедури під час
    завантаження системи щоб забезпечити підтримання цілісності
    конфіґурації системи.

en: lpd is the print daemon required for lpr to work properly. It is
    basically a server that arbitrates print jobs to printer(s).
uk: lpd - це демон друку, який забезпечує роботу lpr. Фактично він є
    сервером, який надсилає роботу для друкування на принтері.

en: Linux Virtual Server, used to build a high-performance and highly
    available server.
uk: Linux Virtual Server використовується для побудови високонадійного
    сервера з високою продуктивністю.

en: Mounts and unmounts all Network File System (NFS), SMB (Lan
    Manager/Windows), and NCP (NetWare) mount points.
uk: Монтує та розмонтовує всі файлові системи типу Network File System
    (NFS), SMB (Lan Manager/Windows) та NCP (NetWare).

en: Activates/Deactivates all network interfaces configured to start
    at boot time.
uk: Активізує та деактивізує всі інтерфейси мережі, які настроєні
    стартувати при завантаженні системи.

en: NFS is a popular protocol for file sharing across TCP/IP networks.
    This service provides NFS server functionality, which is configured via the
    /etc/exports file.
uk: NFS - це дуже популярний протокол для спільного використання файлів на
    комп'ютерах, з'єднаних мережею TCP/IP. Цей сервіс забезпечує NFS
    сервер, який конфіґурується за допомогою файла /etc/exports.

en: NFS is a popular protocol for file sharing across TCP/IP
    networks. This service provides NFS file locking functionality.
uk: NFS - це дуже популярний протокол для спільного використання файлів на
    комп'ютерах, з'єднаних мережею TCP/IP. Цей сервіс забезпечує
    можливість користування замиканням файлів.

en: Automatically switch on numlock key locker under console
    and XFree at boot.
uk: Автоматично включити NumLock на консолі і в XFree 
    при завантаженні

en: Support the OKI 4w and compatible winprinters.
uk: Підтримка для OKI 4w і подібних win принтерів.

en: PCMCIA support is usually to support things like ethernet and
    modems in laptops.  It won't get started unless configured so it is safe to have
    it installed on machines that don't need it.
uk: PCMCIA підтримка потрібна в основному для забезпечення роботи таких
    речей, як ethernet та модем в переносних комп'ютерах. Пакет не почне
    працювати, якщо його не сконфіґуровано. Отже, його безпечно
    встановлювати на комп'ютерах, навіть якщо він не буде
    використовуватися.

en: The portmapper manages RPC connections, which are used by
    protocols such as NFS and NIS. The portmap server must be running on machines
    which act as servers for protocols which make use of the RPC mechanism.
uk: portmapper керує з'єднаннями з протоколом RPC, які використовуються
    такими протоколами, як NFS та NIS. portmaper повинен працювати на
    машинах, які є серверами для протоколів, що користуються RPC.

en: Saves and restores system entropy pool for higher quality random
    number generation.
uk: Зберігає і відновлює джерело ентропії в системі, тим самим підвищуючи
    якість ґенерації випадкових чисел.

en: Assign raw devices to block devices (such as hard drive
    partitions), for the use of applications such as Oracle
uk: Поставити "сирі" файли спеціальних пристроїв у відповідність до
    блочних пристроїв (як, наприклад, підрозділи жорсткого диску) для
    використання в програмах подібних до Oracle.

en: The routed daemon allows for automatic IP router table updated via
    the RIP protocol. While RIP is widely used on small networks, more complex
    routing protocols are needed for complex networks.
uk: Демон routed дає можливість користуватися автоматичним поновленням
    таблиці маршрутизації IP за допомогою протокола RIP. Протокол RIP
    широко використовується на невеликих мережах, в той час, як на більш
    складних необхідне застосування більш розвинених протоколів
    маршрутизації.

en: The rstat protocol allows users on a network to retrieve
    performance metrics for any machine on that network.
uk: Протокол rstat дає можливість користувачам в мережі отримувати дані
    про завантання будь-якого комп'ютера в цій мережі.

en: The rusers protocol allows users on a network to identify who is
    logged in on other responding machines.
uk: Протокол rusers дає можливість користувачам в мережі отримувати
    інформацію про те, хто з користувачів зареєстрований на системах, що
    відповідають на запити.

en: The rwho protocol lets remote users get a list of all of the users
    logged into a machine running the rwho daemon (similiar to finger).
uk: Протокол rwho видає користувачам на віддалених системах інформацію про
    всіх користувачів зареєстрованих в системі, яка має демон rwho
    (подібний до демона finger).

en: Launch the sound system on your machine
uk: Запуск звукової системи на вашій машині

en: Syslog is the facility by which many daemons use to log messages
    to various system log files.  It is a good idea to always run syslog.
uk: syslog - це сервіс в системі, за допомогою якого демони записують
    системні повідомлення у різні системні файли реєстрації повідомлень. В
    будь-якій системі непогано мати syslog.

en: Load the drivers for your usb devices.
uk: Завантажити драйвери для пристроїв usb.

en: Starts the X Font Server (this is mandatory for XFree to run).
uk: Стартує та зупиняє сервер шрифтів для X (обов'язкове для роботи
    сервера XFree).

en: Choose which services should be automatically started at boot time
uk: Виберіть, які сервіси мають стартувати автоматично при завантаженні системи

en: Internet
uk: Інтернет

en: running
uk: працюю

en: stopped
uk: зупинено

en: Services and deamons
uk: Сервіси та демони

en: No additional information
    about this service, sorry.
uk: Вибачте, немає додаткової 
    інформації про цей сервіс.

en: On boot
uk: При завантаженні

en: Games
uk: Ігри

en: Please log out and then use Ctrl-Alt-BackSpace
uk: Будь-ласка, вийдіть із системи і потім скористуйтеся Ctrl-Alt-BackSpace

en: Please relog into %s to activate the changes
uk: Зареєструйтеся, будь-ласка, ще раз у %s щоб привести у дію зміни

en: Error!
uk: Помилка!

en: I can't find needed image file `%s'.
uk: Не можу знайти потрібний файл із зображенням `%s'

en: Auto Install Configurator
uk: Конфіґурація автоматичної установки

en: You are about to configure an Auto Install floppy. This feature is somewhat dangerous and must be used circumspectly.
    
    With that feature, you will be able to replay the installation you've performed on this computer, being interactively prompted for some steps, in order to change their values.
    
    For maximum safety, the partitioning and formatting will never be performed automatically, whatever you chose during the install of this computer.
    
    Do you want to continue?
uk: Ви можете зараз настроїти дискету для автоматизованої устаноки. Цей
    режим установки дещо небезпечний і ним треба користуватися
    помірковано.
    
    Користуючись цим режимом Ви можете повторити установку, що Ви
    тільки-що виконали на даній системі. На деяких етапах Вам будуть
    задані запитання, щоб змінити значення кількох змінних.
    
    Для Вашої безпеки, поділ диску на підрозділи і форматування ніколи не
    буде виконуватись автоматично незалежно від того, що вибрано при
    установці.
    
    Хочете продовжувати?

en: Automatic Steps Configuration
uk: Конфіґурація кроків установки

en: Please choose for each step whether it will replay like your install, or it will be manual
uk: Для кожного кроку, будь ласка, вкажіть чи при повторній установці цей
    крок виконається автоматично, чи вручну.

en: Congratulations!
uk: Вітання!

en: The floppy has been successfully generated.
    You may now replay your installation.
uk: Дискета створена успішно.
    Ви можете повторити установку.

en: Installation of %s failed. The following error occured:
uk: Установка %s неуспішна. Сталася помилка:

en: Network configuration (%d adapters)
uk: Конфігурація мережі (%d плат)

en: Profile:
uk: Профіль:

en: Del profile...
uk: Стерти профіль...

en: Profile to delete:
uk: Профіль для стирання:

en: New profile...
uk: Новий профіль...

en: Name of the profile to create (the new profile is created as a copy of the current one) :
uk: Назва профілю для створення (новий профіль створюється як копія вже існуючого):

en: Hostname:
uk: Ім'я хоста:

en: Internet access
uk: Доступ до інтернету

en: Type:
uk: Тип:

en: Gateway:
uk: Шлюз:

en: Interface:
uk: Інтерфейс:

en: Status:
uk: Статус:

en: Configure Internet Access...
uk: Настроїти доступ до інтернету...

en: LAN configuration
uk: Конфіґурація мережі

en: Driver
uk: Драйвер

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Protocol
uk: Протокол

en: State
uk: Статус

en: Configure Local Area Network...
uk: Настроїти локальну мережу...

en: Wizard...
uk: Помічник...

en: Apply
uk: Застосувати

en: Connected
uk: З'єднано

en: Not connected
uk: Немає з'єднання

en: Connect...
uk: З'єднання...

en: Disconnect...
uk: Відключення...

en: You don't have any configured interface.
    Configure them first by clicking on 'Configure'
uk: У вас немає жодного сконфіґурованого інтерфейса.
    Сконфіґуруйте їх спочатку, клацнувши на "Настроїти"

en: LAN Configuration
uk: Конфіґурація локальної мережі

en: Adapter %s: %s
uk: Плата %s: %s

en: Boot Protocol
uk: Протокол завантаження

en: Started on boot
uk: Стартувати при завантаженні

en: DHCP client
uk: клієнт DHCP

en: activate now
uk: активізувати зараз

en: deactivate now
uk: деактивізувати зараз

en: You don't have any internet connection.
    Create one first by clicking on 'Configure'
uk: Ви не маєте жодного з'єднання з інтернетом.
    Створіть таке з'єднання клацнувши на "Настроїти"

en: Internet connection configuration
uk: Конфігурація з'єднання з інтернетом

en: Internet Connection Configuration
uk: Конфігурація з'єднання з інтернетом

en: Connection type:
uk: Тип зв'язку:

en: Parameters
uk: Параметри

en: Gateway
uk: Шлюз

en: Ethernet Card
uk: Плата Ethernet

en: DHCP Client
uk: Клієнт DHCP

en: usage: drakfloppy
uk: використання: drakfloppy

en: Module name
uk: Назва модуля

en: Size
uk: Розмір

en: boot disk creation
uk: створення завантажувального диску

en: default
uk: стандартний

en: DrakFloppy Error: %s
uk: Помилка DrakFloppy: %s

en: kernel version
uk: версія ядра

en: General
uk: Загальні

en: Expert Area
uk: Ділянка для експертів

en: mkinitrd optional arguments
uk: додаткові арґументи для mkinitrd

en: Add a module
uk: Додати модуль

en: force
uk: примусово

en: if needed
uk: якщо потрібно

en: omit scsi modules
uk: пропускати модулі scsi

en: omit raid modules
uk: пропускати модулі raid

en: Remove a module
uk: Забрати модуль

en: Output
uk: Вихід

en: Build the disk
uk: Побудувати диск

en: Be sure a media is present for the device %s
uk: Пересвідчіться, що носій вставлений в привід %s

en: Unable to fork: %s
uk: Неможливо виконати fork: %s

en: Unable to close properly mkbootdisk: 
     %s 
     %s
uk: Не можу коректно завершити mkbootdisk: 
    %s
    %s

en: Internet Connection Sharing
uk: Спільне використанн з'єднання з інтернетом

en: Internet Connection Sharing currently enabled
uk: Спільне користування з'єднанням з інтернетом вмикнене

en: The setup of Internet connection sharing has already been done.
    It's currently enabled.
    
    What would you like to do?
uk: Установка спільного користування з'єднанням з інтернетом вже
    зроблена. Спільне користування в даний момент дозволене.
    
    Що Ви бажаєте зробити?

en: disable
uk: заборонити

en: dismiss
uk: прибрати

en: reconfigure
uk: перенастроїти

en: Disabling servers...
uk: Заборона серверів...

en: Internet connection sharing is now disabled.
uk: Спільне користування з'єднанням з інтернетом вимкнене

en: Internet Connection Sharing currently disabled
uk: Спільне користування з'єднанням з інтернетом вимкнене

en: The setup of Internet connection sharing has already been done.
    It's currently disabled.
    
    What would you like to do?
uk: Установка спільного користування з'єднанням з інтернетом вже
    зроблена. Спільне користування в даний момент вимкнене.
    
    Що Ви бажаєте зробити?

en: enable
uk: дозволити

en: Enabling servers...
uk: Вмикаю сервери...

en: Internet connection sharing is now enabled.
uk: Спільне користування з'єднанням з інтернетом вмикнене

en: You are about to configure your computer to share its Internet connection.
    With that feature, other computers on your local network will be able to use this computer's Internet connection.
    
    Note: you need a dedicated Network Adapter to set up a Local Area Network (LAN).
uk: Тепер після того, як параметри Вашого з'єднання з Інтернетом
    встановлені, Ви можете скофіґурувати свій комп'ютер таким чином, щоб
    він дозволяв спільне використання свого з'єднання до
    Інтернету. 
    
    Примітка: Вам для цього потрібно мати плату мережі, щоб настроїти
    локальну мережу (LAN).

en: Interface %s (using module %s)
uk: Інтерфейс %s (з використанням модуля %s)

en: Interface %s
uk: Інтерфейс %s

en: No network adapter on your system!
uk: У Вашій системі немає адаптера мережі!

en: No ethernet network adapter has been detected on your system. Please run the hardware configuration tool.
uk: У Вашій системі немає сконфіґурованого адаптера мережі
    ethernet. Скористайтесь, будь-ласка, програмою для конфігурації
    апаратних засобів.

en: Network interface
uk: Інтерфейс мережі

en: There is only one configured network adapter on your system:
    
    %s
    
    I am about to setup your Local Area Network with that adapter.
uk: У Вашій системі присутній тільки один адаптер мережі:
    
    %s
    
    Зараз буде встановлена локальна мережа з цим адаптером.

en: Please choose what network adapter will be connected to your Local Area Network.
uk: Виберіть, будь-ласка, який адаптер мережі буде підключено до локальної
    мережі.

en: Potential LAN address conflict found in current config of %s!
uk: В даній конфігурації %s знайдено потенційний конфлікт адреси мережі!

en: Configuring...
uk: Конфігурація...

en: Configuring scripts, installing software, starting servers...
uk: Конфіґурація скриптів, установка програм, стартування серверів...

en: Problems installing package %s
uk: Помилки при установці пакету %s

en: Everything has been configured.
    You may now share Internet connection with other computers on your Local Area Network, using automatic network configuration (DHCP).
uk: Все сконфіґуровано.  
    
    Ви можете спільно користуватися з'єднанням з інтернетом разом з іншими
    комп'ютерами в вашій локальній мережі, з використанням автоматичного
    конфіґурування мережі (DHCP).

en: The setup has already been done, but it's currently disabled.
uk: Установка спільного користування з'єднанням з інтернетом вже зроблена,
    але на даний момент воно відключено.

en: The setup has already been done, and it's currently enabled.
uk: Установка спільного користування з'єднанням з інтернетом вже зроблена,
    на даний час воно дозволено.

en: No Internet Connection Sharing has ever been configured.
uk: Спільне користування з'єднанням з інтернетом сконфігуровано

en: Internet connection sharing configuration
uk: Конфігурація спільного З'єднання з інтернетом.

en: Welcome to the Internet Connection Sharing utility!
    
    %s
    
    Click on Configure to launch the setup wizard.
uk: Ласкаво просимо до програми конфіґурації спільного користування
    з'єднання з інтернетом
    
    %s
    
    Клацніть на "Настроїти" щоб запустити конфіґуратор.

en: usage: keyboarddrake [--expert] [keyboard]
uk: використання: keyboarddrake [--expert] [клавіатура]

en: Please, choose your keyboard layout.
uk: Яка у Вас розкладка клавіатури?

en: Do you want the BackSpace to return Delete in console?
uk: Ви хочете щоб BackSpace давав Delete  на консолі?

en: Change Cd-Rom
uk: Змініть компакт-диск

en: Please insert the Installation Cd-Rom in your drive and press Ok when done.
    If you don't have it, press Cancel to avoid live upgrade.
uk: Будь-ласка, вставте компакт-диск, позначений "%s" у пристрій і
    натисніть Гаразд після цього.
    
    Якщо Ви не маєте такого диску, натисніть Відмінити, щоб не
    встановлювати з цього диску.

en: Unable to start live upgrade !!!
uk: Не можу стартувати "живе поновлення"!!!

en: /File/_New
uk: /Файл/Новий

en: /File/_Open
uk: /Файл/_Відкрити

en: /File/_Save
uk: /Файл/За_писати

en: /File/Save _As
uk: /Файл/Змінити _назву

en: /File/-
uk: /Файл/-

en: /_Options
uk: /Параметри

en: /Options/Test
uk: /Параметри/Тест

en: /Help/_About...
uk: /Підказка/Про...

en: -misc-fixed-medium-r-*-*-*-100-*-*-*-*-*-*,*
uk: -misc-fixed-medium-r-*-*-*-100-*-*-*-*-koi8-u,*

en: -misc-fixed-bold-r-*-*-*-100-*-*-*-*-*-*,*
uk: -misc-fixed-bold-r-*-*-*-100-*-*-*-*-koi8-u,*

en: search
uk: пошук

en: A tool to monitor your logs
uk: Засіб доглядання Ваших журнальних файлів

en: Settings
uk: Параметри

en: matching
uk: відповідає

en: but not matching
uk: але не відповідає

en: Choose file
uk: Виберіть файл

en: Calendar
uk: Календар

en: Content of the file
uk: Зміст файлу

en: please wait, parsing file: %s
uk: будь ласка заждіть, проходження файлу: %s

en: Save as..
uk: Зберегти як..

en: Please, choose the type of your mouse.
uk: Який тип миші ви маєте?

en: Emulate third button?
uk: Імітувавати три кнопки?

en: Detecting devices ...
uk: Визначаю пристрої...

en: Test ports
uk: Тестую порти

en: Choose your language
uk: Виберіть мову

en: Select installation class
uk: Виберіть тип установки

en: Hard drive detection
uk: Визначення типу диску

en: Configure mouse
uk: Сконфігуруйте мишу

en: Choose your keyboard
uk: Виберіть тип клавіатури

en: Security
uk: Безпека

en: Setup filesystems
uk: Установка файл. систем

en: Format partitions
uk: Форматувати підрозділи

en: Choose packages to install
uk: Вибір пакетів

en: Install system
uk: Встановити систему

en: Add a user
uk: Додати користувача

en: Configure networking
uk: Настроїти мережу

en: Configure services
uk: Настроїти сервіси

en: Install bootloader
uk: Блок завантаження

en: Create a bootdisk
uk: Створити аварійну дискету

en: Configure X
uk: Настроїти X

en: Exit install
uk: Вийти з установки

en: Web/FTP
uk: Тенета/FTP

en: Network Computer (client)
uk: Мережевий Комп'ютер (клієнт)

en: NFS server, SMB server, Proxy server, ssh server
uk: Сервер NFS, сервер SMB, проксі-сервер, сервер ssh

en: Office
uk: Офісна станція

en: Gnome Workstation
uk: Робоча станція Gnome

en: Tools for your Palm Pilot or your Visor
uk: Засоби для Palm Pilot та Visor

en: Workstation
uk: Робоча станція

en: Firewall/Router
uk: Firewall/Маршрутизатор

en: Domain Name and Network Information Server
uk: Сервер імен та мережевий інформаційний сервер (DNS, NIS)

en: Office programs: wordprocessors (kword, abiword), spreadsheets (kspread, gnumeric), pdf viewers, etc
uk: Програми для офісу: текстові процесори (kword, abiword), бухгалтерські
    таблиці (kspread, gnumeric), переглядачі файлів pdf, тощо

en: Audio-related tools: mp3 or midi players, mixers, etc
uk: Звукові засоби: програвачі mp3 та midi, мікшери, тощо

en: Books and Howto's on Linux and Free Software
uk: Книжки  та HOWTO про Лінакс та вільне програмне забезпечення

en: KDE Workstation
uk: Робоча станція KDE

en: Icewm, Window Maker, Enlightenment, Fvwm, etc
uk: Icewm, Window Maker, Enlightenment, Fvwm, тощо

en: Multimedia - Video
uk: Мультимедія - відео

en: Set of tools for mail, news, web, file transfer, and chat
uk: Набір засобів для пошти, новин, тенет, передачі файлів, та "балачок"

en: Database
uk: База даних

en: PostgreSQL or MySQL database server
uk: Сервери баз даних PostgreSQL або MySQL

en: Tools to ease the configuration of your computer
uk: Засоби для полегшення конфіґурування вашого комп'ютера

en: Multimedia - Sound
uk: Мультимедія - звук

en: Documentation
uk: Документація

en: Console Tools
uk: Засоби для консолі

en: Postfix mail server, Inn news server
uk: Поштовий сервер postfix, сервер новин inn

en: Internet station
uk: Станція для інтернету

en: Multimedia station
uk: Мультимедійна станція

en: Configuration
uk: Конфіґурація

en: More Graphical Desktops (Gnome, IceWM)
uk: Додаткові графічні середовища (Gnome, IceWM)

en: The K Desktop Environment, the basic graphical environment with a collection of accompanying tools
uk: Робоче середовище K (KDE) - основне графічне середовище з набором
    допоміжних засобів

en: Graphical Environment
uk: Графічне середовище

en: Development
uk: Розробник

en: Tools to create and burn CD's
uk: Засоби для створення та запису компакт-дисків

en: Office Workstation
uk: Офісна робоча станція

en: Gnome, Icewm, Window Maker, Enlightenment, Fvwm, etc
uk: Gnome, Icewm, Window Maker, Enlightenment, Fvwm, тощо

en: Graphics programs such as The Gimp
uk: Графічні програми - такі як The Gimp

en: C and C++ development libraries, programs and include files
uk: Бібліотеки для програмування в C, C++ програми та файли заголовків

en: Network Computer server
uk: Мережевий комп'ютер (сервер)

en: Mail/Groupware/News
uk: Пошта/ програми для робочих груп/новини

en: Game station
uk: Ігрова станція

en: Video players and editors
uk: Програвачі відео та відео-редактори

en: Multimedia - Graphics
uk: Мультимедія - графіка

en: Amusement programs: arcade, boards, strategy, etc
uk: Програми для розваг: ігри-погоні, ігри на дошці, стратегічні, тощо

en: Set of tools to read and send mail and news (pine, mutt, tin..) and to browse the Web
uk: Набір засобів для прочитання та передачі електронної пошти та груп
    новин (pine, mutt, tin..) та для перегляду інформаційних тенет

en: Personal Finance
uk: Персональні фінанси

en: A graphical environment with user-friendly set of applications and desktop tools
uk: Графічне середовище з дружнім інтерфейсом та програмами, засоби для
    робочого стола

en: Clients for different protocols including ssh
uk: Клієнти для різних протоколів (ssh включно)

en: Internet gateway
uk: Інтернет-шлюз

en: Sound and video playing/editing programs
uk: Звукові та відео прогрвачі та редактори

en: Other Graphical Desktops
uk: Інші робочі середовища

en: Editors, shells, file tools, terminals
uk: Редактори, командні оболонки, файлові засоби та термінали

en: Programs to manage your finance, such as gnucash
uk: Програми для персональних фінансових обрахунків (типу gnucash)

en: Personal Information Management
uk: Менеджер особистої інформації

en: Multimedia - CD Burning
uk: Мультимедія - запис компакт-дисків

en: Scientific Workstation
uk: Наукова робоча станція
