DrakX VERSION - en to lt translation catalogue (767 entries)

en: Cancel
lt: Nutraukti

en: Custom
lt: Prisitaikyti

en: More
lt: Dar

en: Mandrake Linux can support multiple languages. Select
    the languages you would like to install. They will be available
    when your installation is complete and you restart your system.
lt: Tu gali pasirinkti kitas kalbas, kurios bus prieinamos po �diegimo

en: Choose the window manager to run:
lt: Pasirink, kuri� lang� tvarkykl� naudosi:

en: Choose the default user:
lt: Pasirink �prast� vartotoj�:

en: Autologin
lt: Automatinis pasisveikinimas

en: Icon
lt: Ikona

en: Password (again)
lt: Slapta�odis (v�l)

en: Password
lt: Slapta�odis

en: User name
lt: Vartotojo vardas

en: Real name
lt: Tikras vardas

en: Accept user
lt: Priimti vartotoj�

en: Done
lt: Atlikta

en: Enter a user
    %s
lt: �vesk vartotoj�
    %s

en: Add user
lt: Prid�ti vartotoj�

en: This user name has already been added
lt: �is vartotojo vardas jau prid�tas

en: The user name must contain only lower cased letters, numbers, `-' and `_'
lt: Vartotojo vardas turi susidaryti tik i� ma��j� raid�i�, skai�i� ir simboli� `-' bei `_'

en: Please give a user name
lt: Pra�om suteikti vartotojo vard�

en: This password is too simple
lt: �is slapta�odis pernelyg paprastas

en: Please try again
lt: Pra�om bandyti v�l

en: The passwords do not match
lt: Slapta�od�iai nesutampa

en: (already added %s)
lt: (%s jau prid�tas)

en: Here are the entries on your boot menu so far.
    You can create additional entries or change the existing ones.
lt: �ia yra skirtingi �ra�ai.
    Tu gali pakeisti esamus arba prijungti naujus.

en: Other OS (windows...)
lt: Kitos OS (Windows...)

en: Other OS (MacOS...)
lt: Kitos OS (MacOS...)

en: Other OS (SunOS...)
lt: Kitos OS (SunOS...)

en: Which type of entry do you want to add?
lt: Kokio tipo �ra�� tu nori prid�ti?

en: This label is already used
lt: �i �ym� jau naudojama

en: Empty label not allowed
lt: Tu��ia �ym� neleid�iama

en: Default
lt: �prastas

en: Append
lt: Pridurti

en: Label
lt: �ym�

en: Unsafe
lt: Nesaugus

en: Table
lt: Lentel�

en: Root
lt: �akninis

en: Read-write
lt: Skaitymui-ra�ymui

en: Video mode
lt: Vaizdo re�imas

en: Image
lt: Atvaizdas

en: Boot device
lt: �krovos �renginys

en: Bootloader to use
lt: Naudojama �krovos tvarkykl�

en: Bootloader main options
lt: �krovos tvarkykl�s pagrindin�s parinktys

en: Option ``Restrict command line options'' is of no use without a password
lt: Parinktis �Grie�tos komandin�s eilut�s parinktys� yra nenauding� be slapta�od�io

en: Give the ram size in MB
lt: Nurodyk RAM atminties dyd� (MB)

en: Enable multiple profiles
lt: Leisti kelet� profili�

en: Precise RAM size if needed (found %d MB)
lt: Tikslus RAM atminties dydis (rasta %d MB)

en: Clean /tmp at each boot
lt: I�valyti /tmp kiekvien� kart� �krovus

en: Create a bootdisk
lt: Sukurti �krovos diskel�

en: restrict
lt: grie�ta

en: Restrict command line options
lt: Grie�tos komandin�s eilut�s parinktys

en: Delay before booting default image
lt: Palaukti prie� �kraunant �prast� atvaizd�

en: compact
lt: kompakti�kas

en: Compact
lt: Kompakti�kas

en: Bootloader installation
lt: �krovos tvarkykl�s �diegimas

en: First sector of boot partition
lt: Pirmasis �krovos skirsnio sektorius

en: First sector of drive (MBR)
lt: Pirmasis kaupiklio sektorius (MBR)

en: Where do you want to install the bootloader?
lt: Kur nori �diegti �krovos tvarkykl�?

en: LILO/grub Installation
lt: LILO/GRUB �diegimas

en: SILO Installation
lt: SILO �diegimas

en: Skip
lt: Praleisti

en: Creating bootdisk...
lt: Kuriamas �krovos diskelis

en: Choose the floppy drive you want to use to make the bootdisk
lt: Pasirink kaupikl�, kur� nori naudoti �krovos diskeliui sukurti

en: Second floppy drive
lt: Antrasis diskeli� �renginys

en: First floppy drive
lt: Pirmasis diskeli� �renginys

en: Sorry, no floppy drive available
lt: Atleisk, bet neradau jokio diskeli� kaupiklio

en: A custom bootdisk provides a way of booting into your Linux system without
    depending on the normal bootloader. This is useful if you don't want to install
    LILO (or grub) on your system, or another operating system removes LILO, or LILO doesn't
    work with your hardware configuration. A custom bootdisk can also be used with
    the Mandrake rescue image, making it much easier to recover from severe system
    failures. Would you like to create a bootdisk for your system?
    %s
lt: �krovos diskelis leid�ia pakrauti Linux sistem� be normalaus sistemos �kroviklio.
    Tai gali b�ti naudinga, jeigu tu nenori �diegti LILO (arba GRUB) � savo sistem�,
    arba jei kita operacij� sistema i�meta LILO, arba jei LILO nedirba su esama �rangos
    konfig�racija. �krovos diskelis taip pat gali b�ti naudojamas su Mandrake rescue
    diskeliu, tokiu b�du pasidaro daug lengviau atkurti sistem� po smarki� gedim�.
    
    Ar tu nori sukurti �krovos diskel�?
    %s

en: A custom bootdisk provides a way of booting into your Linux system without
    depending on the normal bootloader. This is useful if you don't want to install
    SILO on your system, or another operating system removes SILO, or SILO doesn't
    work with your hardware configuration. A custom bootdisk can also be used with
    the Mandrake rescue image, making it much easier to recover from severe system
    failures.
    
    If you want to create a bootdisk for your system, insert a floppy in the first
    drive and press "Ok".
lt: �krovos diskelis leid�ia pakrauti Linux sistem� be normalaus sistemos �kroviklio.
    Tai gali b�ti naudinga, jei tu nenori �diegti SILO � savo sistem�, arba kita
    operacij� sistema i�meta SILO, arba jei SILO nedirba su tokia �rangos konfig�racija.
    �krovos diskelis taip pat gali b�ti naudojamas su Mandrake rescue diskeliu, tokiu
    b�du pasidaro daug lengviau atkurti sistem� po smarki� gedim�.
    
    Jei nori sukurti �krovos diskel� savo sistemai, �ki�k diskel� � pirm�j�
    �rengin� ir spausk "Gerai".

en: not enough room in /boot
lt: nepakanka vietos /boot

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit) -PO: and keep them smaller than 79 chars long
en: The highlighted entry will be booted automatically in %d seconds.
lt: Pasirinktas irasas bus ikrautas automatiskai po %d sekundziu.

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit) -PO: and keep them smaller than 79 chars long
en: commands before booting, or 'c' for a command-line.
lt: komandas pries ikrova, arba 'c', komandinei eilutei iskviesti

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit) -PO: and keep them smaller than 79 chars long
en: Press enter to boot the selected OS, 'e' to edit the
lt: Spausk enter, noredami ikrauti pasirinkta OS, 'e', noredami keisti

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit) -PO: and keep them smaller than 79 chars long
en: Use the %c and %c keys for selecting which entry is highlighted.
lt: Naudok %c ir %c klavisus, kad pasirinktum, kuris irasas pazymetas

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit) -PO: and keep them smaller than 79 chars long
en: Welcome to GRUB the operating system chooser!
lt: Sveiki, besinaudojantys GRUB, operaciniu sistemu parinkikliu!

en: LILO with text menu
lt: LILO su tekstiniu meniu

en: LILO with graphical menu
lt: LILO su grafiniu meniu

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit)
en: Welcome to %s the operating system chooser!
    
    Choose an operating system from the list above or
    wait %d seconds for default boot.
lt: Sveiki, besinaudojantys %s, operaciju sistemu parinkikliu!
    
    Pasirink operaciju sistema is zemiau esancio saraso,
    arba palauk %d sekundziu, kad butu ikrauta pagal nutylejima

en: %d seconds
lt: %d sekund�s

en: 1 minute
lt: 1 minut�

en: %d minutes
lt: %d minut�s

en: United States
lt: Jungtin�s amerikos valstijos

en: Germany
lt: Vokie�i�

en: France
lt: Pranc�zija

en: Error opening %s for writing: %s
lt: Klaida atidarant %s �ra�ymui: %s

en: This directory should remain within the root filesystem
lt: �is katalogas turi pasilikti �aknin�je byl� sistemoje

en: There is already a partition with mount point %s
lt: Jau yra skirsnis su montavimo ta�ku %s

en: Mount points must begin with a leading /
lt: Montavimo ta�kai turi prasid�ti /

en: You can't use ReiserFS for partitions smaller than 32MB
lt: Tu negali naudoti ReiserFS skirsniams, ma�esniems nei 32MB

en: You can't use JFS for partitions smaller than 16MB
lt: Tu negali naudoti JFS skirsniams, ma�esniems nei 16MB

en: Error
lt: Klaida

en: server
lt: serveris

en: simple
lt: paprasta

en: error unmounting %s: %s
lt: klaida numontuojant %s: %s

en: Formatting partition %s
lt: Su�ymimas skirsnis %s

en: Creating and formatting file %s
lt: Sukuriama ir su�ymima byla %s

en: I don't know how to format %s in type %s
lt: Ne�inau, kaip su�ym�ti %s tipu %s

en: %s formatting of %s failed
lt: %s %s su�ym�jimas nepavyko

en: An error occurred - no valid devices were found on which to create new filesystems. Please check your hardware for the cause of this problem
lt: �vyko klaida -- nerasta tinkam� �rengini�, kur b�t� galima sukurti naujus skirsnius. Pra�om pasitikrinti savo �rang� d�l galimo gedimo

en: Error reading file %s
lt: Klaida skaitant byl� %s

en: To use this saved packages selection, boot installation with ``linux defcfg=floppy''
lt: Kad i�saugoti �i� paket� pasirinkim� �kraukite sistem� su ``linux defcfg=floppy''

en: Insert a FAT formatted floppy in drive %s
lt: �d�k FAT formatuot� diskel� � kaupikl� %s

en: Can't use broadcast with no NIS domain
lt: Negalima naudoti transliavimo be NIS domeno

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: Bringing down the network
lt: I�jungiamas tinklas

en: Bringing up the network
lt: Paleid�iamas tinklas

en: Partitioning failed: %s
lt: Dalinimas � skirsnius nepavyko: %s

en: The DrakX Partitioning wizard found the following solutions:
lt: DrakX Skirsni� dalinimo meistras rado tokius sprendimus:

en: I can't find any room for installing
lt: A� niekur negaliu rasti vietos �diegimui

en: You can now partition %s.
    When you are done, don't forget to save using `w'
lt: Tu dabar gali sudalinti %s.
    Kai baigsi, nepamir�k i�saugoti su 'w'

en: Use fdisk
lt: Naudoti fdisk

en: Custom disk partitioning
lt: Rankinis disk� skirstymas

en: ALL existing partitions and their data will be lost on drive %s
lt: VISI kaupiklyje %s esantys skirsniai ir duomenys bus prarasti

en: You have more than one hard drive, which one do you install linux on?
lt: Tu turi daugiau negu vien� kiet� disk�, � kur� nori �diegti Linux?

en: Erase entire disk
lt: I�trinti vis� disk�

en: Remove Windows(TM)
lt: I�mesti Windows(TM)

en: FAT resizing failed: %s
lt: Nepavyko pakeisti FAT dyd�io: %s

en: Resizing Windows partition
lt: Skai�iuojami Windows byl� sistemos r��iai

en: Resizing
lt: Kei�iamas dydis

en: partition %s
lt: skirsnyje %s

en: Which size do you want to keep for Windows on
lt: Kok� dyd� nor�tum palikti Windows'ams

en: Your Windows partition is too fragmented. Please reboot your computer under Windows, run the ``defrag'' utility, then restart the Mandrake Linux installation.
lt: Tavo Windows skirsnis yra pernelyg fragmentuotas, pirma paleisk �defrag�

en: The FAT resizer is unable to handle your partition, 
    the following error occured: %s
lt: FAT dyd�io keitimo programa nesusitvarko su tavo
    skirsniu, �vyko tokia klaida: %s

en: Which partition do you want to resize?
lt: Kurio skirsnio dyd� tu nori pakeisti?

en: Use the free space on the Windows partition
lt: Naudoti laisv� viet� Windows skirsnyje

en: Swap partition size in MB:
lt: Swap skirsnio dydis, MB:

en: Root partition size in MB:
lt: �akninio skirsnio dydis, MB:

en: Choose the sizes
lt: Pasirink dyd�ius

en: Which partition do you want to use for Linux4Win?
lt: Kuri skirsn� tu nori naudoti Linux4Win �diegimui?

en: Use the Windows partition for loopback
lt: Naudoti Windows skirsn� loopback'ui

en: There is no existing partition to use
lt: N�ra jokio skirsnio, tinkamo naudojimui

en: Use existing partitions
lt: Naudoti esam� skirsn�

en: Not enough free space to allocate new partitions
lt: Naujiems skirsniams nepakanka laisvos vietos

en: Use free space
lt: Naudoti laisv� viet�

en: You don't have a swap partition.
    
    Continue anyway?
lt: Tu neturi swap skirsnio
    
    Vis tiek t�sti?

en: You must have a root partition.
    For this, create a partition (or click on an existing one).
    Then choose action ``Mount point'' and set it to `/'
lt: Tu turi tur�ti root skirsn�. Tam sukurk skirsn�
    (arba spragtel�k ant jau esamo). Tada pasirink
    veiksm� �Montavimo ta�kas� ir nurodyk jam �/�

en: Some hardware on your computer needs ``proprietary'' drivers to work.
    You can find some information about them at: %s
lt: Kad kai kurie tavo kompiuterio �renginiai veikt�, jiems reikia
    taip vadinam� "proprietary" tvarkykli�. daugiau informacijos apie jas gali
    rasti �ia: %s

en: Congratulations, installation is complete.
    Remove the boot media and press return to reboot.
    
    
    For information on fixes which are available for this release of Mandrake Linux,
    consult the Errata available from:
    
    
    %s
    
    
    Information on configuring your system is available in the post
    install chapter of the Official Mandrake Linux User's Guide.
lt: Sveikiname. �diegimas baigtas.
    I�trauk �diegimo laikmenas ir spausk Enter, kad perkrautum.
    
    
    Kad su�inotum apie pataisymus, kurie prieinami �iai Mandrake Linux laidai,
    pasi�i�r�k � Errata, kuris yra 
    
    
    %s
    
    
    Informacija apie tavo sistemos konfig�ravim� yra oficialioje
    Mandrake Linux User's Guide knygoje.

en: 
    Warning
    
    Please read carefully the terms below. If you disagree with any
    portion, you are not allowed to install the next CD media. Press 'Refuse' 
    to continue the installation without using these media.
    
    
    Some components contained in the next CD media are not governed
    by the GPL License or similar agreements. Each such component is then
    governed by the terms and conditions of its own specific license. 
    Please read carefully and comply with such specific licenses before 
    you use or redistribute the said components. 
    Such licenses will in general prevent the transfer,  duplication 
    (except for backup purposes), redistribution, reverse engineering, 
    de-assembly, de-compilation or modification of the component. 
    Any breach of agreement will immediately terminate your rights under 
    the specific license. Unless the specific license terms grant you such
    rights, you usually cannot install the programs on more than one
    system, or adapt it to be used on a network. In doubt, please contact 
    directly the distributor or editor of the component. 
    Transfer to third parties or copying of such components including the 
    documentation is usually forbidden.
    
    
    All rights to the components of the next CD media belong to their 
    respective authors and are protected by intellectual property and 
    copyright laws applicable to software programs.
lt: 
    Persp�jimas
    
    Pra�au �d�miai perskaityti �� susitarim�. Jeigu j�s nesutinkate nors
    su vienu kunktu jums neleid�iama naudoti �ios laikmenos. Paspauskite 'Atmetu', 
    kad t�sti �diegim� be �ios laikmenos.
    
    
    Kaikurie CD esantys komponentai n�ra pa�ym�ti 
    GPL Licenzija ar ka�kuo pana�iu. Tokiu atveju kiekvienas
    komponentas turi savo licenzij�. 
    Pra�au pirmiau perskaityti ir sutikti su tomis licenzijomis prie� 
    naudojant arba perduodant tuos komponentus. 
    Tokios licenzijos bandrai sulaiko komponent� perdavim�, kopijavim� 
    (i�skyrus rezervin� kopij�), atvirk�tin� in�inerij�, 
    de-assembly, de-compilation arba modifikavim�. 
    Bet koks susitarimo lau�ymas atima i� j�s� visas �ios licenzijos suteiktas
    teises. Jeigu jums speciali licenzija nesuteikia �patink� �galiojim�
    j�s negalite �diegti �i� program� � daugiau negu vien� kompiuter�
    arba pritaikyti naudoti tinkle. Jei abejojate
    susisiekite tiesiai su gamintoju. 
    �i� komponent� arba dokumentacijos  perdavimas tre�ioms �alims
    yra u�draustas.
    
    
    Visos CD diske esan�i� komponent� teis�s priklauso gerbiamiems
    j� autoriams ir saugomos intelektualios nuosavyb�s teises
    saugan�i� �statym�.

en: Entering step `%s'
lt: �einama � �ingsn� �%s�

en: Help
lt: Pagalba

en: Go on anyway?
lt: Vis tiek t�sti?

en: There was an error installing packages:
lt: �vyko klaida, �diegiant paketus:

en: There was an error ordering packages:
lt: �vyko klaida, bandant sutvarkyti paketus:

en: Change your Cd-Rom!
    
    Please insert the Cd-Rom labelled "%s" in your drive and press Ok when done.
    If you don't have it, press Cancel to avoid installation from this Cd-Rom.
lt: Pakeisk CD!
    
    Pra�om �ki�ti CD su u�ra�u �%s� � kaupikl�, tada paspausk Gerai.
    Jei tu jo neturi, spausk Nutraukti, kad i�vengtum �diegimo i� �io CD.

en: Refuse
lt: Atmetu

en: Accept
lt: Sutinku

en: Installing package %s
lt: �diegiamas paketas %s

en: %d packages
lt: %d paket�

en: Details
lt: Detal�s

en: Please wait, preparing installation...
lt: Pra�ome palaukti. Ruo�iamas �diegimas

en: Time remaining
lt: Liko laiko

en: Estimating
lt: Skai�iuojama

en: Installing
lt: �diegiama

en: Choose the packages you want to install
lt: Pasirink paketus, kuriuos tu nori �diegti

en: <- Previous
lt: <- Ankstesnis

en: Install
lt: �diegti

en: You can't unselect this package. It must be upgraded
lt: Tu negali at�ym�ti �io paketo. Jis privalo b�ti atnaujintas

en: This package must be upgraded.
    Are you sure you want to deselect it?
lt: �is paketas privalo b�ti atnaujintas
    Ar tu tikrai nori j� at�ym�ti?

en: You can't unselect this package. It is already installed
lt: Tu negali at�ym�ti �io paketo. Jis jau yra �diegtas

en: This is a mandatory package, it can't be unselected
lt: Tai yra privalomas paketas, jis negali b�ti at�ym�tas

en: You can't select/unselect this package
lt: Tu negali pa�ym�ti/at�ym�ti �io paketo

en: The following packages are going to be removed
lt: Ruo�iamasi pa�alinti �iuos paketus

en: The following packages are going to be installed
lt: Ruo�iamasi �diegti �iuos paketus

en: You can't select this package as there is not enough space left to install it
lt: Tu negali pasirinkti �io paketo, kadangi neb�ra pakankamai vietos jam �diegti

en: Importance: %s
lt: Svarba: %s

en: Size: %d KB
lt: Dydis: %d KB

en: Version: %s
lt: Versija: %s

en: Name: %s
lt: Pavadinimas: %s

en: Bad package
lt: Blogas paketas

en: Other
lt: Kitas

en: Total size: %d / %d MB
lt: Bendras dydis: %d / %d MB

en: Next ->
lt: Toliau ->

en: Individual package selection
lt: Atskir� paket� pasirinkimas

en: Package Group Selection
lt: Paket� grupi� pasirinkimas

en: Your system is low on resources. You may have some problem installing
    Mandrake Linux. If that occurs, you can try a text install instead. For this,
    press `F1' when booting on CDROM, then enter `text'.
lt: Tavo sistemoje ma�ai resurs�. Tu gali susidurti su b�domis, �diegdamas
    Mandrake Linux. Jei taip atsitikt�, gali pabandyti tekstin� diegimo b�d�:
    Kai u�sikrauna i� CDROM'o, paspausk `F1', o tada �vesk "text".

en: Save packages selection
lt: I�saugoti paket� pasirinkim�

en: Automated
lt: Automatinis

en: Replay
lt: Parodyti v�l

en: The auto install can be fully automated if wanted,
    in that case it will take over the hard drive!!
    (this is meant for installing on another box).
    
    You may prefer to replay the installation.
lt: Automatinis �diegimas reikalui esant gali b�ti pilnai
    automatizuotas. Tokiu atveju jis u�ims vis� disk�!!
    (turint omenyje �diegim� � kit� d���).
    
    J�s galb�t nor�site pakartoti �diegim�.

en: Generate auto install floppy
lt: Sukurti automatinio �diegimo diskel�

en: Some steps are not completed.
    
    Do you really want to quit now?
lt: Kai �ingsniai buvo nebaigti.
    
    Ar tu nori i�eiti dabar?

en: Creating auto install floppy...
lt: Kuriamas automatinio �diegimo diskelis

en: Insert a blank floppy in drive %s
lt: �d�k tu��i� diskel� � kaupikl� %s

en: Installation of bootloader failed. The following error occured:
lt: Nepavyko �diegti �krovos tvarkykl�s. �vyko tokia klaida:

en: Error installing aboot, 
    try to force installation even if that destroys the first partition?
lt: Klaida �diegiant aboot,
    bandyti �diegti priverstinai, net jei tai sunaikint� pirm�j� skirsn�?

en: Do you want to use aboot?
lt: Ar nori naudoti aboot?

en: Preparing bootloader...
lt: Ruo�iama �krovos tvarkykl�

en: NIS Server
lt: NIS serveris

en: NIS Domain
lt: NIS domenas

en: Authentication
lt: Autentikacija

en: This password is too short (it must be at least %d characters long)
lt: �is slapta�odis yra pernelyg paprastas (turi b�ti bent %d simboli� ilgio)

note: -PO: keep this short or else the buttons will not fit in the window
en: No password
lt: Jokio slapta�od�io

en: Set root password
lt: Nurodyti root slapta�od�

en: Remote CUPS server
lt: Nutol�s CUPS serveris

en: No printer
lt: Spausdintuvo n�ra

en: Printer
lt: Spausdintuvas

en: Mouse
lt: Pel�

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Keyboard
lt: Klaviat�ra

en: Summary
lt: Apibendrinimas

en: Which is your timezone?
lt: Kokia tavo laiko juosta?

en: Contacting the mirror to get the list of available packages...
lt: Jungiamasi prie atvaizd�io (mirror), kad gautume prieinam� paket� s�ra��

en: Choose a mirror from which to get the packages
lt: Pasirink atvaizd� (mirror), i� kurio imti paketus

en: Post-install configuration
lt: Konfig�racija po �diegimo

en: Installing package %s
    %d%%
lt: �diegiamas paketas %s
    %d%%

en: Preparing installation
lt: Ruo�iamas �diegimas

en: Cd-Rom labeled "%s"
lt: CD-ROM su u�ra�u "%s"

en: If you have all the CDs in the list below, click Ok.
    If you have none of those CDs, click Cancel.
    If only some CDs are missing, unselect them, then click Ok.
lt: Jei turi visus CD �emiau esan�iame s�ra�e, spausk Gerai.
    Jei neturi n� vieno i� �i� CD, spausk Nutraukti.
    Jei tr�ksta tik kai kuri� CD, at�ym�k juos, o tada spausk Gerai.

en: All
lt: Visos

en: Save on floppy
lt: I�saugoti � diskel�

en: Your system does not have enough space left for installation or upgrade (%d > %d)
lt: Tavo sistemoje neu�tenka vietos �diegimui arba atnaujinimui (%d > %d)

en: Looking for available packages...
lt: Ie�komi galimi paketai

en: Finding packages to upgrade...
lt: Ie�koma atnaujintin� paket�

en: Not enough swap space to fulfill installation, please add some
lt: Nepakanka swap atminties �diegimo vykdymui, pra�om prapl�sti

en: Check bad blocks?
lt: Ie�koti blog� blok�?

en: Choose the partitions you want to format
lt: Pasirink skirsnius, kuriuos nori su�ym�ti

en: You need to reboot for the partition table modifications to take place
lt: Tau reikia perkrauti kompiuter�, kad skirsni� lentel�s pakeitimai b�t� naudojami

en: Choose the mount points
lt: Pasirink montavimo ta�kus

en: Scanning partitions to find mount points
lt: Per�i�rimi skirsniai, ie�kant montavimo ta�k�

en: No partition available
lt: n�ra prieinam� skirsni�

en: Configuring IDE
lt: Nustatome IDE

en: Configuring PCMCIA cards...
lt: Nustatomos PCMCIA plok�tes...

en: Please choose which serial port your mouse is connected to.
lt: Pra�om pasirinkti, prie kurios nuosekliosios jungties prijungta tavo pel�.

en: Mouse Port
lt: Pel�s prievadas

en: Here is the full list of keyboards available
lt: �ia yra galim� klaviat�r� s�ra�as

en: Quit
lt: I�eiti

en: License agreement
lt: Licenzijos patvirtinimas

en: An error occurred
lt: �vyko klaida

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  | <Space> selects | <F12> next screen
lt:   <Tab>/<Alt-Tab> tarp element�  | <Tarpas> parenka | <F12> kitas langas

en: Mandrake Linux Installation %s
lt: Mandrake Linux �diegimas %s

en: No floppy drive available
lt: Neprieinamas n� vienas diskeli� kaupiklis

en: Welcome to %s
lt: Sveiki atvyk� � %s

en: Some important packages didn't get installed properly.
    Either your cdrom drive or your cdrom is defective.
    Check the cdrom on an installed computer using "rpm -qpl Mandrake/RPMS/*.rpm"
lt: Kai kurie svarb�s paketai nebuvo tvarkingai �diegti.
    Arba tavo CD-ROM kaupiklis, arba CD yra su tr�kumais.
    Patikrink CD �diegtame kompiuteryje, naudodamas "rpm -qpl Mandrake/RPMS/*.rpm"

en: Duplicate mount point %s
lt: Pasikartojantis montavimo ta�kas %s

en: An error occurred, but I don't know how to handle it nicely.
    Continue at your own risk.
lt: �vyko klaida, bet a� ne�inau, kaip su ja gra�iai susitvarkyti.
    T�sk darb� savo paties rizika.

en: Please wait
lt: Pra�om palaukti

en: Ok
lt: Gerai

en: Finish
lt: Baigti

en: Advanced
lt: I�pl�stinis

en: Add
lt: Prid�ti

en: Vietnamese "numeric row" QWERTY
lt: Vietnamie�i� "skai�i� eil�" QWERTY

en: US keyboard (international)
lt: JAV klaviat�ra (tarptautin�)

en: US keyboard
lt: JAV klaviat�ra

en: UK keyboard
lt: Jungtin�s karalyst�s klaviat�ra

en: Ukrainian
lt: Ukrainie�i�

en: Turkish (modern "Q" model)
lt: Turk� (�iuolaikinis "Q" modelis)

en: Turkish (traditional "F" model)
lt: Turk� (tradicinis "F" modelis)

en: Thai keyboard
lt: Thai klaviat�ra

en: Slovakian (QWERTY)
lt: Slovak� (QWERTY)

en: Slovakian (QWERTZ)
lt: Slovak� (QWERTZ)

en: Slovenian
lt: Slov�n�

en: Swedish
lt: �ved�

en: Russian (Yawerty)
lt: Rusi�ka (Yawerty)

en: Russian
lt: Rus�

en: Canadian (Quebec)
lt: Kanadie�i� (Kvebeko)

en: Portuguese
lt: Portugal�

en: Polish (qwertz layout)
lt: Lenk� (QWERTZ i�d�stymas)

en: Polish (qwerty layout)
lt: Lenk� (QWERTY i�d�stymas)

en: Norwegian
lt: Norveg�

en: Dutch
lt: Oland�

en: Macedonian
lt: Makedonie�i�

en: Lithuanian "phonetic" QWERTY
lt: Lietuvi� "fonetin�" QWERTY

en: Lithuanian "number row" QWERTY
lt: Lietuvi� "skai�i� eil�" QWERTY

en: Lithuanian AZERTY (new)
lt: Lietuvi� ��ERTY (nauja)

en: Lithuanian AZERTY (old)
lt: Lietuvi� ��ERTY (sena)

en: Latin American
lt: Lotyn� Amerikos

en: Japanese 106 keys
lt: Japoni�ka 106 klavi��

en: Italian
lt: Ital�

en: Icelandic
lt: Island�

en: Iranian
lt: Iranie�i�

en: Israeli (Phonetic)
lt: �yd� (Fonetin�)

en: Israeli
lt: Izraelio

en: Croatian
lt: Kroat�

en: Hungarian
lt: Vengr�

en: Greek
lt: Graik�

en: Georgian ("Latin" layout)
lt: Gruzin� ("Latin" i�d�stymas)

en: Georgian ("Russian" layout)
lt: Gruzin� ("Rusi�kas" i�d�stymas)

en: French
lt: Pranc�z�

en: Finnish
lt: Suomi�

en: Spanish
lt: Ispan�

en: Estonian
lt: Est�

en: Dvorak (Norwegian)
lt: Dvorako (Norveg�)

en: Dvorak (US)
lt: Dvorako (JAV)

en: Danish
lt: Dan�

en: German (no dead keys)
lt: Vokie�i� (be mirusi� klavi��)

en: German
lt: Vokie�i�

en: Czech (QWERTY)
lt: �ek� (QWERTY)

en: Czech (QWERTZ)
lt: �ek� (QWERTZ)

en: Swiss (French layout)
lt: �veicar�. (Pranc�zi�kas i�d�stymas)

en: Swiss (German layout)
lt: �veicar� (Voki�kas i�d�stymas)

en: Belarusian
lt: Baltarusi�

en: Brazilian (ABNT-2)
lt: Brazil� (ABNT-2)

en: Belgian
lt: Belg�

en: Azerbaidjani (latin)
lt: Azerbaid�anie�i� (lotyni�ka)

en: Armenian (phonetic)
lt: Arm�n� (fonetin�)

en: Armenian (typewriter)
lt: Arm�n� (spausd. ma�in�l�s)

en: Armenian (old)
lt: Arm�n� (senoji)

en: Polish
lt: Lenk�

en: Dvorak
lt: Dvorako

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Algeria
lt: Al�yras

en: Albania
lt: Albanija

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Circular mounts %s
lt: Loopback montavimai %s

en: Remove the logical volumes first
lt: Pirmiausia i�meskite loginius tomus

en: MOVE YOUR WHEEL!
lt: PASUK RATUK�!

en: To activate the mouse,
lt: Kad su�adintum pel�,

en: Please test the mouse
lt: Pra�om i�bandyti pel�

en: No mouse
lt: Pel�s n�ra

en: none
lt: jokios

en: 3 buttons
lt: 3 klavi��

en: 2 buttons
lt: 2 klavi��

en: Logitech Mouse (serial, old C7 type)
lt: Logitech Mouse (nuoseklioji, seno C7 tipo)

en: Generic 3 Button Mouse
lt: Paprasta 3 klavi�� pel�

en: Generic 2 Button Mouse
lt: Paprasta 2 klavi�� pel�

en: serial
lt: nuoseklioji

en: Wheel
lt: Su ratuku

en: Generic
lt: Paprasta

en: Generic PS2 Wheel Mouse
lt: Paprasta PS2 pel� su ratuku

en: Standard
lt: Standartin�

en: Sun - Mouse
lt: Sun - pel�

en: Toggle between flat and group sorted
lt: Perjungti tarp rikiavimo pagal grupes ar ab�c�l�

en: Collapse Tree
lt: Suskleisti med�

en: Expand Tree
lt: I�skleisti med�

en: Is this correct?
lt: Ar taip teisinga?

en: Error writing to file %s
lt: Klaida �ra�ant � byl� %s

en: Bad backup file
lt: Bloga atsargin� byla

en: Restoring from file %s failed: %s
lt: Nepavyko atstatyti i� bylos %s: %s

en: You have a hole in your partition table but I can't use it.
    The only solution is to move your primary partitions to have the hole next to the extended partitions.
lt: Skirsni� lentel�je yra tu��ios vietos, bet ji negali b�ti panaudota.
    Vienintelis sprendimas yra perkelti pirminius skirsnius taip, kad tu��ia vieta b�t� �alia i�pl�stini� skirsni�

en: Extended partition not supported on this platform
lt: I�pl�stiniai skirsniai �ioje platformoje nepalaikomi

en: mount failed:
lt: primontuoti nepavyko:

en: maybe
lt: galb�t

en: nice
lt: nuostabu

en: very nice
lt: labai gerai

en: important
lt: svarbus

en: must have
lt: turi tur�ti

en: Not enough partitions for RAID level %d
lt: N�ra pakankamai sri�i� %d lygio RAID

en: mkraid failed
lt: mkraid nepavyko

en: mkraid failed (maybe raidtools are missing?)
lt: mkraid nepavyko (gal b�t tr�ksta raidtools?)

en: Can't add a partition to _formatted_ RAID md%d
lt: Negaliu prid�ti skirsnio prie _formatuoto_ RAID md%d

en: Choose which services should be automatically started at boot time
lt: Pasirink kokias tarnybas �jungus paleisti automati�kai

en: Internet
lt: Internetas

en: Syslog is the facility by which many daemons use to log messages
    to various system log files.  It is a good idea to always run syslog.
lt: Syslog yra priemon�, kuri� daugelis demon� naudoja u�ra�yti
    log �ra�ams � �vairias sistemos log bylas.  Visada pravartu leisti syslog.

en: The rwho protocol lets remote users get a list of all of the users
    logged into a machine running the rwho daemon (similiar to finger).
lt: rwho protokolas leid�ia nutolusiems vartotojams gauti s�ra��
    vartotoj�, prisijungusi� prie kompiuterio, kuriame veikia rwho demonas
    (pana�iai kaip finger).

en: The rusers protocol allows users on a network to identify who is
    logged in on other responding machines.
lt: rusers protokolas leid�ia tinklo vartotojams su�inoti, kas yra
    prisijung�s prie kit� atsakin�jan�i� kompiuteri�.

en: The rstat protocol allows users on a network to retrieve
    performance metrics for any machine on that network.
lt: rstat protokolas leid�ia tinklo vartotojams i�matuoti
    vykdymo metrikas bet kuriam kompiuteriui i� tinklo.

en: The routed daemon allows for automatic IP router table updated via
    the RIP protocol. While RIP is widely used on small networks, more complex
    routing protocols are needed for complex networks.
lt: routed demonas leid�ia automati�kai atnaujinti IP mar�rutizavimo lenteles,
    naudojant RIP protokol�. RIP pla�iai naudojamas ma�uose tinkluose, ta�iau
    sud�tinguose tinkluose gali prireikti sud�tingesni� protokol�.

en: Saves and restores system entropy pool for higher quality random
    number generation.
lt: I�saugo ir atkuria sistemos entropijos tvenkin� auk�tesn�s kokyb�s
    atsitiktini� skai�i� generavimui.

en: The portmapper manages RPC connections, which are used by
    protocols such as NFS and NIS. The portmap server must be running on machines
    which act as servers for protocols which make use of the RPC mechanism.
lt: portmapper tvarko RPC jungtis, kurios naudojamos protokoluose,
    tokiuose kaip NFS bei NIS. portmap serveris turi b�ti paleistas kompiuteriuose,
    kurie veikia kaip serveriai protokol�, naudojan�i� PS jungtis.

en: PCMCIA support is usually to support things like ethernet and
    modems in laptops.  It won't get started unless configured so it is safe to have
    it installed on machines that don't need it.
lt: PCMCIA skirtas palaikyti tokiems ne�iojam� kompiuteri� �renginiams,
    kaip modemai ir tinklo plok�t�s. Jis nebus paleid�iamas, jei n�ra sutvarkytas,
    tad saugu palikti j� net kompiuteriuose, kuriems jo nereikia.

en: NFS is a popular protocol for file sharing across TCP/IP
    networks. This service provides NFS file locking functionality.
lt: NFS yra populiarus protokolas dalintis byloms TCP/IP tinkluose.
    �i tarnyba teikia NFS byl� u�rakinimo funkcionalum�.

en: NFS is a popular protocol for file sharing across TCP/IP networks.
    This service provides NFS server functionality, which is configured via the
    /etc/exports file.
lt: NFS yra populiarus protokolas dalintis byloms TCP/IP tinkluose.
    �i tarnyba teikia NFS serverio funkcionalum�, kuris tvarkomas
    /etc/exports byloje.

en: Activates/Deactivates all network interfaces configured to start
    at boot time.
lt: �jungia/I�jungia visas tinklo jungtis, nustatytas paleisti
    �krovos metu.

en: Mounts and unmounts all Network File System (NFS), SMB (Lan
    Manager/Windows), and NCP (NetWare) mount points.
lt: Primontuoja ir numontuoja visas Network File System (NFS), SMB
    (Lan Manager/Windows), ir NCP (NetWare) montavimo ta�kus.

en: lpd is the print daemon required for lpr to work properly. It is
    basically a server that arbitrates print jobs to printer(s).
lt: lpd yra spausdinimo demonas, b�tinas, kad lpr veikt� tvarkingai.
    Tai yra tiesiog serveris, paskirstantis spausdinimo darbus spausdintuvui(ams).

en: This package loads the selected keyboard map as set in
    /etc/sysconfig/keyboard.  This can be selected using the kbdconfig utility.
    You should leave this enabled for most machines.
lt: �is paketas u�krauna pasirinkt� klaviat�ros i�d�stym�, kuris
    nurodytas /etc/sysconfig/keyboard byloje. Jis gali b�ti pasirinktas su
    kbdconfig priemone. Daugumoje kompiuteri� jis turi b�ti �jungtas.

en: The internet superserver daemon (commonly called inetd) starts a
    variety of other internet services as needed. It is responsible for starting
    many services, including telnet, ftp, rsh, and rlogin. Disabling inetd disables
    all of the services it is responsible for.
lt: Interneto superserverio demonas (bendrai vadinamas inetd) paleid�ia
    �vairias interneto paslaugas, kai reikia. Jis atsakingas u� daugelio
    paslaug� paleidim�, �skaitant telnet, ftp, rsh ir rlogin. Inetd i�jungimas
    kartu i�jungia visas paslaugas, u� kurias jis yra atsakingas.

en: Apache is a World Wide Web server. It is used to serve HTML files and CGI.
lt: Apache yra World Wide Web serveris. Jis naudojamas pateikti HTML
    byloms ir CGI.

en: GPM adds mouse support to text-based Linux applications such the
    Midnight Commander. It also allows mouse-based console cut-and-paste operations,
    and includes support for pop-up menus on the console.
lt: GPM prideda pel�s palaikym� tekstin�se Linux programose, pvz.
    Midnight Commander. Ji suteikia galimyb� konsol�je kopijuoti ir �d�ti su
    pele, bei i�kviesti kontekstin� meniu.

en: cron is a standard UNIX program that runs user-specified programs
    at periodic scheduled times. vixie cron adds a number of features to the basic
    UNIX cron, including better security and more powerful configuration options.
lt: cron yra standartin� UNIX programa, paleid�ianti vartotojo nurodytas programas
    periodi�kai, nustatytu laiku. vixie cron prideda nema�ai galimybi� prie paprasto
    UNIX cron'o, �skaitant didesn� saugum� ir galingesnes parinktis.

en: Runs commands scheduled by the at command at the time specified when
    at was run, and runs batch commands when the load average is low enough.
lt: Paleid�ia komandas laiku, nurodytu su at komanda, bei paleid�ia
    susikaupusias komandas tuomet, kai sistema ma�ai apkrauta.

en: apmd is used for monitoring battery status and logging it via syslog.
    It can also be used for shutting down the machine when the battery is low.
lt: apmd naudojamas akumuliatoriaus b�senai steb�ti ir u�ra�yti per
    syslog. Jis taip pat gali b�ti naudojamas kompiuterio i�jungti,
    kai tr�ksta energijos akumuliatoriuje.

en: Anacron is a periodic command scheduler.
lt: Anacron yra periodin� komand� tvarkykl�.

en: Exit install
lt: I�eiti i� �diegimo

en: Configure services
lt: Nustatyti servisus

en: Configure X
lt: Nustatyti X

en: Install bootloader
lt: �diegti �krovos tvarkykl�

en: Configure networking
lt: Nustatyti tinkl�

en: Add a user
lt: Prid�ti vartotoj�

en: Install system
lt: �diegti sistem�

en: Choose packages to install
lt: Pasirinkti paketus

en: Format partitions
lt: Su�ym�ti skirsnius

en: Choose your keyboard
lt: Pasirink klaviat�r�

en: Select installation class
lt: Parink �diegimo klas�

en: Hard drive detection
lt: Kieto disko nustatymas

en: Configure mouse
lt: Pel�s nustatymas

en: Language
lt: Pasirink savo kalb�

en: OK
lt: Gerai

en: Your card can have 3D hardware acceleration support with XFree %s,
    NOTE THIS IS EXPERIMENTAL SUPPORT AND MAY FREEZE YOUR COMPUTER.
lt: J�s� korta palaiko 3D akseleracija su XFree %s.ATMINKITE, KAD TAI YRA EKSPERIMENTINIS PALIKYMAS IR GALI PAKABINTI KOMPIUTER�.

en: XFree %s with EXPERIMENTAL 3D hardware acceleration
lt: XFree %s su EKSPERIMENTINE 3D �renginio akseleracija

en: Your card can have 3D hardware acceleration support with XFree %s.
lt: Tavo plok�t� palaiko 3D akseleracij� su XFree %s.

en: XFree %s with 3D hardware acceleration
lt: XFree %s su 3D �renginio akseleracija

en: Your card can have 3D hardware acceleration support but only with XFree %s,
    NOTE THIS IS EXPERIMENTAL SUPPORT AND MAY FREEZE YOUR COMPUTER.
    Your card is supported by XFree %s which may have a better support in 2D.
lt: J�s� korta palaiko 3D �renginio akseleracija tik su XFree %s,
    ATMINKITE, KAD TAI YRA EKSPERIMENTINIS PALIKYMAS IR GALI PAKABINTI KOMPIUTER�.
    J�s� korta dirba su XFree %s kuris galb�t geriau palaiko 2D.

en: Your card can have 3D hardware acceleration support but only with XFree %s.
    Your card is supported by XFree %s which may have a better support in 2D.
lt: Tavo plok�t� palaiko 3D �renginio akseleracij�, bet tik su XFree %s.
    Tavo plok�t� dirba su XFree %s, kuris galb�t geriau palaiko 2D.

en: Which configuration of XFree do you want to have?
lt: Kuri� XFree konfig�racij� tu nori tur�ti?

en: XFree configuration
lt: XFree konfig�ravimas

en: Select the memory size of your graphics card
lt: Pasirink savo vaizdo plok�t�s atminties dyd�

en: X server
lt: X serveris

en: 64 MB or more
lt: 64 MB ar daugiau

en: Keep the changes?
    The current configuration is:
    
    %s
lt: I�laikyti pakeitimus?
    Esama konfig�racija yra:
    
    %s

en: Options
lt: Pasirinktys

en: Resolution
lt: Skiriamoji geba

en: Monitor
lt: Monitorius

en: Vertical refresh rate
lt: Vertikalaus atnaujinimo da�nis

en: Horizontal refresh rate
lt: Horizontalaus atnaujinimo da�nis

en: The two critical parameters are the vertical refresh rate, which is the rate
    at which the whole screen is refreshed, and most importantly the horizontal
    sync rate, which is the rate at which scanlines are displayed.
    
    It is VERY IMPORTANT that you do not specify a monitor type with a sync range
    that is beyond the capabilities of your monitor: you may damage your monitor.
     If in doubt, choose a conservative setting.
lt: Du svarbiausi dyd�iai yra vertikalaus atnaujinimo da�nis, kuris rodo,
    kaip da�nai perpie�iamas visas ekranas, ir horizontaliosios skleistin�s da�nis, kuris parodo, kaip greit perpie�iamos eilut�s.
    
    Tai LABAI SVARBU, kad nenurodytum skleistin�s da�nio, didesnio
    u� palaikom� monitoriaus, nes gali j� sugadinti. Jeigu abejoji,
    pasirink konservatyvi� nuostat�.

en: Choose a monitor
lt: Pasirink monitori�

en: Graphics card: %s
lt: Vaizdo plok�t�: %s

en: Choose the resolution and the color depth
lt: Pasirink skiriam�j� geb� ir spalv� gyl�

en: Resolutions
lt: Skiriamosios gebos

en: 4 billion colors (32 bits)
lt: 4 milijardai spalv� (32 bitai)

en: 16 million colors (24 bits)
lt: 16 milijonai spalv� (24 bitai)

en: 65 thousand colors (16 bits)
lt: 65 t�kst. spalv� (16 bit�)

en: 32 thousand colors (15 bits)
lt: 32 t�kst. spalv� (15 bit�)

en: 256 colors (8 bits)
lt: 256 spalvos (8 bitai)

en: Do you want to test the configuration?
lt: Ar tu nori i�bandyti nustatymus?

en: Test of the configuration
lt: Nustatym� tikrinimas

en: I can setup your computer to automatically start the graphical interface (XFree) upon booting.
    Would you like XFree to start when you reboot?
lt: Tu gali nustatyti, kad X startuot� automati�kai.
    Ar tu nori, kad X startuot� po kompiuterio perkrovimo?

en: Graphical interface at startup
lt: X paleid�iant

en: XFree86 driver: %s
lt: XFree86 tvarkykl�: %s

en: XFree86 server: %s
lt: XFree86 serveris: %s

en: Resolution: %s
lt: Skiriamoji geba: %s

en: Color depth: %s
lt: Spalv� gylis: %s

en: Graphics memory: %s kB
lt: Vaizdo atmintis: %s kB

en: Graphics card: %s
lt: Vaizdo plok�t�: %s

en: Monitor VertRefresh: %s
lt: Monitoriaus vert. skleistin�: %s

en: Monitor HorizSync: %s
lt: Monitoriaus horiz. skleistin�: %s

en: Monitor: %s
lt: Monitorius: %s

en: Mouse device: %s
lt: Pel�s �renginys: %s

en: Mouse type: %s
lt: Pel�s tipas: %s

en: Keyboard layout: %s
lt: Klaviat�ros i�d�stymas: %s

en: Options: %s
lt: Pasirinktys: %s

en: Mount point:
lt: Montavimo ta�kas:

en: Mount point
lt: Prijungimo vieta

en: Mount
lt: Primontuoti

en: Unmount
lt: Atjungti

en: Use ``%s'' instead
lt: Naudok �%s� vietoj to

en: Type
lt: R��is

en: Use ``Unmount'' first
lt: Pirmiau naudok �Numontuoti�

en: Delete
lt: I�trinti

en: Create
lt: Sukurti

en: Filesystem types:
lt: Byl� sistemos tipai:

en: Empty
lt: Tu��ias

en: Please click on a partition
lt: Pra�om spragtel�ti ant skirsnio

en: Choose action
lt: Pasirink veiksm�

en: Wizard
lt: Meistras

en: If you plan to use aboot, be carefull to leave a free space (2048 sectors is enough)
    at the beginning of the disk
lt: Jeigu tu planuoji naudoti aboot, nepamir�k palikti tu��ios vietos (2048 sektori� pakanka)
    kaupiklio prad�ioje

en: Please make a backup of your data first
lt: Prad�iai padaryk atsargin� savo duomen� kopij�

en: Read carefully!
lt: Perskaityk �d�miai!

en: Type:
lt: Tipas:

en: Partition table type: %s
lt: Skirsni� lentel�s tipas: %s

en: LVM-disks %s
lt: LVM kaupikliai %s

en: Geometry: %s cylinders, %s heads, %s sectors
lt: Geometrija: %s cilindr�(-ai), %s galvu�i�(-os), %s sektori�(-iai)

en: Size: %s
lt: Dydis: %s

en: Device:
lt: �renginys:

en: 
    This special Bootstrap
    partition is for
    dual-booting your system.
lt: 
    �is specialus Bootstrap
    skirsnis yra skirtas j�s�
    sistemos dvigubai �krovai.

en: Loopback file name: %s
lt: Loopback bylos vardas: %s

en: RAID-disks %s
lt: RAID kaupikliai %s

en: Chunk size %s
lt: Gabalo dydis %s

en: Level %s
lt: Lygis %s

en: Partition booted by default
        (for MS-DOS boot, not for lilo)
lt: Skirsnis, �kraunamas pagal nutyl�jim�
         (MS-DOS u�krovimui, ne LILO)

en: Mounted
lt: Primontuotas

en: Not formatted
lt: Nesu�ym�tas

en: Formatted
lt: Su�ym�tas

en: , %s sectors
lt: , %s sektoriai(-i�)

en: Size: %s
lt: Dydis: %s

en: Start: sector %s
lt: Prad�ia: sektorius %s

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: DOS drive letter: %s (just a guess)
lt: DOS kaupiklio raid�: %s (sp�jama)

en: After formatting partition %s, all data on this partition will be lost
lt: Su�ym�jus skirsn� %s, visi duomenys jame bus prarasti

en: You'll need to reboot before the modification can take place
lt: Tau reikia perkrauti, kad pakeitimai b�t� veiksmingi

en: Partition table of drive %s is going to be written to disk!
lt: �renginio %s skirsni� lentel� bus �ra�yta � disk�!

en: What type of partitioning?
lt: Kokio tipo skirsni� skaidymas?

en: Be careful: this operation is dangerous.
lt: B�k atsargus: �i operacija yra pavojinga.

en: chunk size
lt: gabalo dydis

en: level
lt: lygis

en: device
lt: �renginys

en: File already exists. Use it?
lt: �i byla jau yra. Naudoti j�?

en: Filesystem type:
lt: Byl� sistemos tipas:

en: Size in MB:
lt: Dydis (MB):

en: Loopback file name:
lt: Loopback bylos vardas:

en: This partition can't be used for loopback
lt: �is skirsnis negali b�ti naudojamas loopback'ui

en: LVM name?
lt: LVM vardas?

en: new
lt: naujas

en: Choose an existing LVM to add to
lt: Pasirink jau esant� LVM, prie kurio prid�ti

en: Choose an existing RAID to add to
lt: Pasirink jau esant� RAID, prie kurio prid�ti

en: Moving partition...
lt: Perkeliamas skirsnis...

en: Moving
lt: Perkeliama

en: Which sector do you want to move it to?
lt: � kur� sektori� tu nori j� perkelti?

en: Sector
lt: Sektorius

en: Which disk do you want to move it to?
lt: � kur� disk� tu nori j� perkelti?

en: Move
lt: Perkelti

en: Choose the new size
lt: Pasirink nauj� dyd�

en: Resize
lt: Pakeisti dyd�

en: After resizing partition %s, all data on this partition will be lost
lt: Pakeitus skirsnio %s dyd�, visi duomenys jame bus prarasti

en: All data on this partition should be backed-up
lt: Pasidaryk atsargin� duomen� �iame skirsnyje kopij�

en: This partition is not resizeable
lt: �io skirsnio dyd�io neina pakeisti

en: Computing FAT filesystem bounds
lt: Skai�iuojami FAT byl� sistemos r��iai

en: Can't unset mount point as this partition is used for loop back.
    Remove the loopback first
lt: Negaliu nuimti montavimo ta�ko, nes �is skirsnis naudojamas loopback'ui.
    Pirma pa�alink loopback'us

en: Where do you want to mount device %s?
lt: Kur nori primontuoti �rengin� %s?

en: Which filesystem do you want?
lt: Kokios byl� sistemos tu nori?

en: Change partition type
lt: Pakeisti skirsnio tip�

en: After changing type of partition %s, all data on this partition will be lost
lt: Pakeitus skirsnio %s tip�, visi duomenys jame bus prarasti

en: Preference:
lt: Pirmenyb�:

en: Start sector:
lt: Prad�ios sektorius:

en: Create a new partition
lt: Sukurti nauj� skirsn�

en: Use for loopback
lt: Naudoti loopback'ui

en: Modify RAID
lt: Taisyti RAID

en: Remove from LVM
lt: Pa�alinti i� LVM

en: Remove from RAID
lt: Pa�alinti i� RAID

en: Add to LVM
lt: Prid�ti � LVM

en: Add to RAID
lt: Prid�ti � RAID

en: Format
lt: Formatuoti

en: Trying to rescue partition table
lt: Bandau i�gelb�ti skirsni� lentel�

en: Insert a floppy in drive
    All data on this floppy will be lost
lt: �d�k diskel� � kaupikl�
    Visi duomenys diskelyje bus prarasti

en: Warning
lt: D�mesio

en: Select file
lt: Pasirink byl�

en: The backup partition table has not the same size
    Still continue?
lt: Atsargin� skirsni� lentel� n�ra tokio paties dyd�io
    Vis tiek t�sti?

en: Rescue partition table
lt: I�gelb�ti skirsni� lentel�

en: To have more partitions, please delete one to be able to create an extended partition
lt: Jei nori tur�ti daugiau skirsni�, pra�om i�trinti vien�, kad vietoj jo gal�tum sukurti i�pl�stin�

en: I can't add any more partition
lt: A� daugiau negaliu prid�ti n� vieno skirsnio

en: All primary partitions are used
lt: Visi pirminiai skirsniai yra naudojami

en: Auto allocate
lt: Automatinis suskirstymas

en: Clear all
lt: I�valyti visk�

en: Quit without writing the partition table?
lt: I�eiti nei�saugojus skirsni� lentel�s?

en: Quit without saving
lt: I�eiti nei�saugojus

en: Continue anyway?
lt: Ar vis tiek t�sti?

en: Toggle to expert mode
lt: Pakeisti � eksperto re�im�

en: Toggle to normal mode
lt: Pakeisti � normal� re�im�

en: Undo
lt: Sugr��ti

en: Your choice? (default %s)
lt: Tavo pasirinkimas? (pagal nutyl�jim� %s)

en: Bad choice, try again
lt: Blogas pasirinkimas, bandyk v�l

en: Loading module %s failed.
    Do you want to try again with other parameters?
lt: Modulio %s i�kvietimas nepavyko.
    Ar nori bandyti su kitais nustatymais?

en: Specify options
lt: Nurodyti parinktis

en: Autoprobe
lt: Automatinis bandymas

en: In some cases, the %s driver needs to have extra information to work
    properly, although it normally works fine without them. Would you like to specify
    extra options for it or allow the driver to probe your machine for the
    information it needs? Occasionally, probing will hang a computer, but it should
    not cause any damage.
lt: Kartais %s tvarkyklei reikia papildomos informacijos, kad dirbt� gerai,
    nors normaliai turi veikti ir be jos. Ar tu nori jai nurodyti papildomas
    parinktis, ar leisi pabandyti nusistatyti pa�iai. Bandymas gali
    pakabinti kompiuter�, bet tai netur�t� padaryti �alos.

note: -PO: the %s is the driver type (scsi, network, sound,...)
en: Which %s driver should I try?
lt: Koki� %s tvarkykl� tur��iau i�bandyti?

en: Module options:
lt: Modulio parinktys:

en: You may now provide options to module %s.
    Options are in format ``name=value name2=value2 ...''.
    For instance, ``io=0x300 irq=7''
lt: Dabar tu gali nustatyti %s modulio nustatymus.
    Opcij� formatas yra toks : ''vardas=reik�m� vardas2=reik�m�2 ...''.
    Pvz, ''io=0x300 irq=7''

en: (module %s)
lt: (modulis %s)

note: -PO: the first %s is the card type (scsi, network, sound,...) -PO: the second is the vendor+model name
en: Installing driver for %s card %s
lt: �diegiama tvarkykl� %s plok�tei %s

en: See hardware info
lt: Pa�i�r�k �rangos informacij�

en: Do you have any %s interfaces?
lt: Ar tu turi kok� nors %s interfeis�?

en: Do you have another one?
lt: Ar turi dar vien�?

en: Found %s %s interfaces
lt: Rasti %s %s interfeisai

en: The most common way to connect with adsl is pppoe.
    Some connections use pptp, a few use dhcp.
    If you don't know, choose 'use pppoe'
lt: Labiausiai paplit�s b�das prisijungti su ADSL yra pppoe.
    Vis d�lto, kai kurios jungtys gali naudoti PPTP arba DHCP.
    Jei ne�inai, pasirink 'naudoti pppoe'

en: Connect to the Internet
lt: Prisijungti prie interneto

en: use dhcp
lt: naudoti dhcp

en: use pptp
lt: naudoti pptp

en: use pppoe
lt: naudoti pppoe

en: Host name
lt: Hosto vardas

en: Configuring network
lt: Konfig�ruojamas tinklas

en: Please choose which network adapter you want to use to connect to Internet.
lt: Pra�om pasirinkti, kuri� tinklo plok�t� tu nori naudoti prisijungimui prie interneto

en: Choose the network interface
lt: Pasirink tinklo interfeis�

en: No ethernet network adapter has been detected on your system.
    I cannot set up this connection type.
lt: Neradau jokio ethernet tinklo adapterio tavo sistemoje.
    A� negaliu sutvarkyti �io jungties tipo.

en: Which dhcp client do you want to use?
    Default is dhcp-client.
lt: Kur� DHCP klient� nor�tum naudoti?
    �prasta yra dhcp-client

en: No ISDN PCI card found. Please select one on the next screen.
lt: Jokia ISDN PCI plok�t� nerasta. pra�om pasirinkti vien� kitame ekrane.

en: I have detected an ISDN PCI card, but I don't know its type. Please select a PCI card on the next screen.
lt: A� aptikau ISDN PCI plok�t�, ta�iau ne�inau jos tipo. Pasirink vien� PCI plok�t� sekan�iame ekrane.

en: ISDN Configuration
lt: ISDN konfig�ravimas

en: Abort
lt: Nutraukti

en: Continue
lt: T�sti

en: 
    If you have an ISA card, the values on the next screen should be right.
    
    If you have a PCMCIA card, you have to know the "irq" and "io" of your card.
lt: 
    Jei tu turi ISA plok�t�, reik�m�s sekan�iame ekrane tur�t� b�ti teisingos.
    
    Jei turi PCMCIA plok�t�, tu turi �inoti jos IRQ bei IO.

en: I don't know
lt: Ne�inau

en: What kind of card do you have?
lt: Kokios r��ies plok�t� tu turi?

en: Which protocol do you want to use?
lt: Kur� protokol� nori naudoti?

en: Select your provider.
    If it isn't listed, choose Unlisted.
lt: Pasirink savo tiek�j�.
     Jei jo n�ra s�ra�e, pasirink Unlisted

en: External ISDN modem
lt: I�orin� ISDN plok�t�

en: Internal ISDN card
lt: Vidin� ISDN plok�t�

en: What kind is your ISDN connection?
lt: Kokios r��ies tavo ISDN jungtis?

en: Network Configuration Wizard
lt: Tinklo Konfig�ravimo Meistras

en: Domain name
lt: Domeno vardas

en: Script-based
lt: Paremtas skriptu

en: Terminal-based
lt: Paremtas terminalu

en: Login ID
lt: Pasisveikinimo ID

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Connection name
lt: Jungties pavadinimas

en: Dialup options
lt: Prisiskambinimo nustatymai

en: Please choose which serial port your modem is connected to.
lt: Pra�om pasirinkti, prie kurios nuosekliosios jungties yra prijungtas tavo modemas.

en: Network Configuration
lt: Tinklo konfig�ravimas

en: After this is done, we recommend that you restart your X environment to avoid any hostname-related problems.
lt: Po to rekomenduojame jums perleisti X aplink�,
    kad i�vengti problem� su kompiuterio vardu.

en: Congratulations, the network and Internet configuration is finished.
    The configuration will now be applied to your system.
lt: Sveikiname, j�s� tinklo ir Internet konfiguracija baigta.
    
    Dabar konfiguracij� pritaikysime sistemai.

en: Network configuration
lt: Tinklo konfig�ravimas

en: Do you want to start the connection at boot?
lt: Ar tu nori prisijungti tik �jungus?

en: ethernet card(s) detected
lt: aptiktos ethernet kortos(a)

en: LAN connection
lt: LAN jungtis

en: Cable connection
lt: Kabelin� jungtis

en: detected %s
lt: aptiktas %s

en: ISDN connection
lt: ISDN jungtis

en: detected on port %s
lt: aptiktas prievade %s

en: Normal modem connection
lt: Nustatyti normali� jungt� per modem�

en: Detecting devices...
lt: Ie�koma �ranga...

en: Expert Mode
lt: Experto re�imas

en: Use auto detection
lt: Naudokite automatin� aptikim�

en: Choose the profile to configure
lt: Konfiguravimui pasirinkite prifail�

en: Internet connection & configuration
lt: Interneto jungtis ir nustatymas

en: 
    You can reconfigure your connection.
lt: 
    Tu gali i� naujo nustatyti jungt�.

en: 
    You can connect to the Internet or reconfigure your connection.
lt: 
    Tu gali prisijungti prie interneto arba i� naujo nustatyti jungt�.

en: You are not currently connected to the Internet.
lt: Tu dabar nesi prisijung�s prie interneto.

en: 
    You can disconnect or reconfigure your connection.
lt: 
    Tu gali atsijungti arba i� naujo nustatyti jungt�.

en: You are currently connected to the Internet.
lt: Tu dabar esi prisijung�s prie interneto.

en: Proxy should be http://...
lt: Proxy tur�t� b�ti http://...

en: Proxies configuration
lt: Proxy konfig�racija

en: Gateway device
lt: �liuzo (gateway) �renginys

en: DNS server
lt: DNS serveris

en: Please enter your host name.
    Your host name should be a fully-qualified host name,
    such as ``mybox.mylab.myco.com''.
    You may also enter the IP address of the gateway if you have one.
lt: Pra�om �vesti savo hosto vard�, jei j� �inai.
    tai tur�t� b�ti pilnai apra�ytas hosto vardas, pana�us
    � "mano.filialas.istaiga.lt".
    Taip pat gali �vesti �liuzo (gateway) IP adres�, jeigu tok� turi

en: IP address should be in format 1.2.3.4
lt: IP adresas tur�t� b�ti 1.2.3.4 formato

en: IP address
lt: IP adresas

en: Automatic IP
lt: Automatinis IP

en:  (driver %s)
lt:  (tvarkykl� %s)

en: Configuring network device %s
lt: Konfig�ruojamas tinklo �renginys %s

en: Please enter the IP configuration for this machine.
    Each item should be entered as an IP address in dotted-decimal
    notation (for example, 1.2.3.4).
lt: Pra�om �ra�yti �io kompiuterio IP konfig�racij�.
    Kiekvienas laukas turi b�ti �ra�ytas kaip IP adresas
    de�imtainiais skai�iais su ta�kais (pvz. 192.168.2.36).

en: WARNING: this device has been previously configured to connect to the Internet.
    Simply accept to keep this device configured.
    Modifying the fields below will override this configuration.
lt: PERSP�JIMAS: Gis �renginys jau anks�iau buvo sutvarkytas prisijungimui prie
    interneto. 
    Papras�iausiai spausk Gerai, jei nori palikti j� tok�.
    Jei pakeisi k� nors �emiau esan�iuose laukuose, tai �sigalios vietoj sen�j� nuostat�.

en: Warning! An existing firewalling configuration has been detected. You may need some manual fixes after installation.
lt: �sp�jimas! Aptikta ugniasien�s konfig�racija! Tau gali tekti kai k� i�taisyti rankomis po �diegimo.

en: Firewalling configuration detected!
lt: Aptikta ugniasien�s konfig�racija!

en: Account Password
lt: Slapta�odis

en: Account Login (user name)
lt: Pasisveikinimas (vartotojo vardas)

en: Dialing mode
lt: Skambinimo re�imas

en: Provider dns 2 (optional)
lt: Tiek�jo DNS 2 (pasirinktinai)

en: Provider dns 1 (optional)
lt: Tiek�jo DNS 1 (pasirinktinai)

en: Provider phone number
lt: Tiek�jo telefono numeris

en: Provider name (ex provider.net)
lt: Tiek�jo pavadinimas (pvz. tiekejas.lt)

en: Your personal phone number
lt: Tavo asmeninis tel. numeris

en: Card IO_1
lt: Plok�t�s IO_1

en: Card IO_0
lt: Plok�t�s IO_0

en: Card IO
lt: Plok�t�s IO

en: Card mem (DMA)
lt: Plok�t�s mem (DMA)

en: Card IRQ
lt: Plok�t�s IRQ

en: Please fill or check the field below
lt: Pra�om u�pildyti arba patikrinti �� laukel�

en: Connection Configuration
lt: Jungties konfig�ravimas

en: Testing your connection...
lt: I�bandoma jungtis...

en: Do you want to try to connect to the Internet now?
lt: Ar nori pabandyti prisijungti prie interneto dabar?

en: Internet configuration
lt: Interneto konfig�ravimas

en:  (Default)
lt:  (�prastas)

en: Network printer (TCP/Socket)
lt: Tinklo spausdintuvas (TCP/lizdas)

en: Remote printer
lt: Nutol�s spausdintuvas

en: Local printer
lt: Vietinis spausdintuvas

en: Printer options
lt: Spausdintuvo nuostatos

en: Printing test page(s)...
lt: Spausdinamas bandomasis puslapis...

en: Location
lt: Vieta

en: Description
lt: Apra�ymas

en: Name of printer
lt: Spausdintuvo vardas

en: Printer Device URI
lt: Spausdintuvo �renginio URI

en: Port
lt: Prievadas

en: Print Queue Name
lt: Spausdinimo eil�s pavadinimas

en: Printer Server
lt: Spausdinimo serveris

en: NetWare Printer Options
lt: NetWare spausdintuvo nuostatos

en: Workgroup
lt: Darbo grup�

en: Share name
lt: Share'o vardas

en: SMB server IP
lt: SMB serverio IP

en: SMB server host
lt: SMB serverio hostas

en: SMB (Windows 9x/NT) Printer Options
lt: SMB (Windows 9x/NT) spausdintuvo nuostatos

en: Remote lpd Printer Options
lt: Nutolusio lpd spausdintuvo nuostatos

en: How is the printer connected?
lt: Kaip yra prijungtas spausdintuvas?

en: Select Printer Connection
lt: Pasirink spausdintuvo jungt�

en: Passwords are now enabled, but use as a networked computer is still not recommended.
lt: Dabar slapta�od�iai yra �jungti bet naudoti kaip tinklin� kompiuter� dar nerekomenduojama.

en: This level is to be used with care. It makes your system more easy to use,
    but very sensitive. It must not be used for a machine connected to others
    or to the Internet. There is no password access.
lt: �iame lygyje reikia elgtis atsargiai. Tai leid�ia lengviau naudoti sistem�,
    bet labai jautriai: ji tur�t� neb�ti naudojama kompiuteriuose,
    sujungtais su kitais arba prie Interneto. �ia n�ra slapta�od�i�.

en: Paranoid
lt: Paranoji�kas

en: High
lt: Auk�tas

en: Poor
lt: Menkas

en: Welcome To Crackers
lt: Sveiki atvyk� � cracker'i� �al�

en: Please relog into %s to activate the changes
lt: Pra�om i� naujo paleisti %s, kad pakeitimai b�t� aktyvuoti

en: Please log out and then use Ctrl-Alt-BackSpace
lt: Pra�om atsisveikinti ir paskui paspausti Ctrl-Alt-BackSpace

en: Congratulations!
lt: Sveikiname!

en: Installation of %s failed. The following error occured:
lt: %s �diegimas nepavyko. �vyko tokia klaida:

en: No, I don't want autologin
lt: Ne, a� nenoriu automatinio pasisveikinimo

en: Yes, I want autologin with this (user, desktop)
lt: Taip, a� noriu automatinio pasisveikinimo (vrtotojas, darbastalis)

en: Launch the graphical environment when your system starts
lt: Startuojant paleisti X_Windows

en: System mode
lt: Sistemos re�imas

en: Themes
lt: Temos

en: /File/_Quit
lt: /Byla/_I�eiti

en: /_File
lt: /_Byla

en: Boot Style Configuration
lt: �diegimo Tipo Konfiguracija

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Internet Connection Configuration
lt: Interneto Jungties Konfiguravimas

en: DHCP Client
lt: DHCP klientas

en: Ethernet Card
lt: Ethernet Korta

en: Gateway
lt: �liuzas (Gateway)

en: Connection type:
lt: Jungties tipas:

en: Profile:
lt: Profailas:

en: Internet connection configuration
lt: Interneto jungties konfiguravimas

en: DHCP client
lt: DHCP klientas

en: Started on boot
lt: Startavo �krovos metu

en: Boot Protocol
lt: �krovos Protokolas

en: Adapter %s: %s
lt: Adapteris %s: %s

en: LAN Configuration
lt: LAN Konfiguravimas

en: LAN configuration
lt: LAN konfiguravimas

en: Connect...
lt: Sujungimas...

en: Not connected
lt: Nepajungtas

en: Interface:
lt: Interfeisas:

en: Gateway:
lt: �liuzas (Gateway):

en: Wizard...
lt: Meistras...

en: Status:
lt: B�sena:

en: Type:
lt: Tipas:

en: Internet access
lt: Pri�jimas prie Interneto

en: Hostname:
lt: Kompiuterio vardas:

en: Configure Local Area Network...
lt: Nustatyti Vietin� Tinkl�...

en: Driver
lt: Tvarkykl�

en: Interface
lt: Interfeisas

en: Configure Internet Access...
lt: Nustatyti Pri�jim� prie Internet...

en: New profile...
lt: Naujas profailas...

en: Profile to delete:
lt: Profailas i�trynimui:

en: Del profile...
lt: I�trinti profail�...

en: Network configuration (%d adapters)
lt: Tinklo konfig�ravimas (%d adapteris)

en: Build the disk
lt: Sukurti diskel�

en: Output
lt: I�vedimas

en: Remove a module
lt: I�mesti modul�

en: Add a module
lt: Prid�ti modul�

en: omit scsi modules
lt: praleisti SCSI modulius

en: if needed
lt: jeigu reikia

en: omit raid modules
lt: praleisti RAID modulius

en: force
lt: per j�g�

en: mkinitrd optional arguments
lt: pasirinktini mkinitrd argumentai

en: Expert Area
lt: Experto sritis

en: kernel version
lt: branduolio (kernel) versija

en: default
lt: �prastas

en: General
lt: Bendrai

en: boot disk creation
lt: �krovos diskelio suk�rimui

en: Size
lt: Dydis

en: Module name
lt: Modulio vardas

en: Everything has been configured.
    You may now share Internet connection with other computers on your Local Area Network, using automatic network configuration (DHCP).
lt: Viskas buvo sukonfig�ruota.
    Tu gali dabar dalintis interneto jungtimi su kitais kompiuteriais vietiniame tinkle, naudojant automatin� tinklo konfig�racij� (DHCP).

en: Problems installing package %s
lt: Yra problem� �diegiant paket� %s

en: Configuring scripts, installing software, starting servers...
lt: Konfig�ruojami skriptai, �diegiamos programos, paleid�iami serveriai...

en: Configuring...
lt: Konfig�ruojama...

en: Potential LAN address conflict found in current config of %s!
lt: Rastas galimas LAN adreso konfliktas esamose %s nuostatose!

en: Please choose what network adapter will be connected to your Local Area Network.
lt: Pra�om pasirinkti, kuri tinklo plok�t� bus prijungta prie vietinio tinklo.

en: Network interface
lt: Tinklo interfeisas

en: No ethernet network adapter has been detected on your system. Please run the hardware configuration tool.
lt: Tavo sistemoje nerasta jokia tinklo plok�t�. pra�om paleisti �rangos nustatymo �rank�.

en: No network adapter on your system!
lt: Tavo sistemoje nerasta jokia tinklo plok�t�!

en: Internet Connection Sharing
lt: Interneto jungties dalinimas

en: dismiss
lt: nieko

en: reconfigure
lt: i� naujo nustatyti

en: enable
lt: �jungti

en: Internet Connection Sharing currently disabled
lt: Interneto jungties dalinimas �iuo metu i�jungtas

en: disable
lt: i�jungti

en: The setup of Internet Connection Sharing has already been done.
    It's currently enabled.
    
    What would you like to do?
lt: Interneto jungties dalinimas jau buvo sutvarkytas.
    Jis �iuo metu �jungtas.
    
    Tai k� nor�tum daryti?

en: Internet Connection Sharing currently enabled
lt: Interneto jungties dalinimas �iuo metu �jungtas

en: /_Report Bug
lt: /_Raportuoti Klaid�

en: /_Help
lt: /_Pagalba

en: /_Options
lt: /_Pasirinktys

en: Do you want the BackSpace to return Delete in console?
lt: Ar tu nori, kad BackSpace ra�yt� Delete konsol�je?

en: Please, choose your keyboard layout.
lt: Pra�om pasirinkti klaviat�ros i�d�stym�.

en: Unable to start live upgrade !!!
lt: nepavyko paleisti gyvo atnaujinimo!!!

en: Please insert the Installation Cd-Rom in your drive and press Ok when done.
    If you don't have it, press Cancel to avoid live upgrade.
lt: Pra�om �ki�ti Installation CD-ROM � kaupikl� ir paspausti Gerai, kai baigta.
    Jei tu jo neturi, paspausk mygtuk� nutraukti, kad i�vengtum atnaujinimo.

en: Change Cd-Rom
lt: Pakeisk CD-ROM

en: Save as..
lt: U�ra�yti Kaip...

en: /Help/_About...
lt: /Pagalba/_Apie...

en: /Options/Test
lt: /Pasirinkys/Bandymas

en: /File/-
lt: /Byla/-

en: /File/Save _As
lt: /Byla/U�ra�yti Kaip

en: /File/_Save
lt: /Byla/U�ra�yti

en: /File/_Open
lt: /Byla/Atidaryti

en: /File/_New
lt: /Byla/_Nauja

en: Emulate third button?
lt: Ar emuliuoti tre�i� klavi��?

en: Please choose your mouse type.
lt: Pra�om pasirinkti savo pel�s r���.

en: Office Workstation
lt: Biuro darbo stotis

en: Office programs: wordprocessors (kword, abiword), spreadsheets (kspread, gnumeric), pdf viewers, etc
lt: Biuro programos: tekst� redaktoriai (kword, abiword), skai�iuokl�s (kspread, gnumeric), pdf per�i�ros programos ir pan.

en: Game station
lt: �aidim� stotis

en: Amusement programs: arcade, boards, strategy, etc
lt: Programos pasilinksminimui: lentos, strateginiai, kort� �aidimai ir pan.

en: Multimedia station
lt: Multimedija stotis

en: Sound and video playing/editing programs
lt: Garso ir vaizdo grojimo/redagavimo programos

en: Internet station
lt: Interneto stotis

en: Set of tools to read and send mail and news (pine, mutt, tin..) and to browse the Web
lt: Rinkinys �ranki� skaityti ir si�sti pa�t� bei naujienas (pine, mutt, tin) ir nar�yti �iniatinkl� (WWW)

en: Scientific Workstation
lt: Mokslin�s darbo stotis

en: Console Tools
lt: Konsol�s �rankiai

en: Editors, shells, file tools, terminals
lt: Redaktoriai, shell'ai, byl� �rankiai, terminalai

en: KDE Workstation
lt: KDE darbo stotis

en: The K Desktop Environment, the basic graphical environment with a collection of accompanying tools
lt: The K Desktop Environment, pagrindin� grafin� aplinka su dideliu rinkiniu pritaikyt� program�

en: Gnome Workstation
lt: Gnome darbo stotis

en: A graphical environment with user-friendly set of applications and desktop tools
lt: Grafin� aplinka su vartotojui draugi�k� program� ir darbalaukio �ranki� rinkiniu

en: Other Graphical Desktops
lt: Kiti grafiniai darbalaukiai

en: Icewm, Window Maker, Enlightenment, Fvwm, etc
lt: IceWM, Window Maker, Enlightenment, Fvwm ir pan.

en: C and C++ development libraries, programs and include files
lt: C bei C++ k�rimo bibliotekos, programos ir include bylos

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Books and Howto's on Linux and Free Software
lt: Knygos ir HOWTO apie Linux ir Free Software

en: Web/FTP
lt: Serveris, Tinklapi�/FTP

en: Database
lt: Serveris, Duomen� bazi�

en: Firewall/Router
lt: Serveris, Firewall/Routeris
