DrakX VERSION - en to lt translation catalogue (766 entries)

en: Graphic card
lt: Video plokštė

en: Select a graphic card
lt: Pasirinkite vaizdo plokštę

en: Choose a X server
lt: Pasirinkite X serverį

en: X server
lt: X serveris

en: XFree %s
lt: XFree  %s

en: Which configuration of XFree do you want to have?
lt: Kurią XFree konfiguraciją jūs norite turėti?

en: Your card can have 3D hardware acceleration support but only with XFree %s.
    Your card is supported by XFree %s which may have a better support in 2D.
lt: Jūsų korta palaiko 3D įrenginio akseleracija tik su XFree %s.
    Jūsų korta dirba su XFree %s kuris galbūt geriau palaiko 2D.

en: Your card can have 3D hardware acceleration support with XFree %s.
lt: Jūsų korta palaiko 3D akseleracija su XFree %s.

en: XFree %s with 3D hardware acceleration
lt: XFree %s su 3D įrenginio ekseleracija

en: Your card can have 3D hardware acceleration support but only with XFree %s,
    NOTE THIS IS EXPERIMENTAL SUPPORT AND MAY FREEZE YOUR COMPUTER.
    Your card is supported by XFree %s which may have a better support in 2D.
lt: Jūsų korta palaiko 3D įrenginio akseleracija tik su XFree %s,
    ATMINKITE, KAD TAI YRA EKSPERIMENTINIS PALIKYMAS IR GALI PAKABINTI KOMPIUTERĮ.
    Jūsų korta dirba su XFree %s kuris galbūt geriau palaiko 2D.

en: Your card can have 3D hardware acceleration support with XFree %s,
    NOTE THIS IS EXPERIMENTAL SUPPORT AND MAY FREEZE YOUR COMPUTER.
lt: Jūsų korta palaiko 3D akseleracija su XFree %s.ATMINKITE, KAD TAI YRA EKSPERIMENTINIS PALIKYMAS IR GALI PAKABINTI KOMPIUTERĮ.

en: XFree %s with EXPERIMENTAL 3D hardware acceleration
lt: XFree %s su EKSPERIMENTINE 3D įrenginio akseleracija

en: XFree configuration
lt: XFree konfiguracija

en: Select the memory size of your graphic card
lt: Pasirinkite savo vaizdo plokštės atminties dydį

en: Choose options for server
lt: Pasirinkite serverio nustatymus

en: Choose a monitor
lt: Pasirinkite monitorių

en: Monitor
lt: Monitorius

en: The two critical parameters are the vertical refresh rate, which is the rate
    at which the whole screen is refreshed, and most importantly the horizontal
    sync rate, which is the rate at which scanlines are displayed.
    
    It is VERY IMPORTANT that you do not specify a monitor type with a sync range
    that is beyond the capabilities of your monitor: you may damage your monitor.
     If in doubt, choose a conservative setting.
lt: Du svarbiausi dydžiai yra vertikalaus atnaujinimo dažnis
    ir horizontaliosios skleistinės dažnis.
    
    Labai svarbu, kad nebandytumėte nustatyti skleistinės dažnio didesnio
    negu monitorius gali įvykdyti, nes galite jį sugadinti. Jeigu abejojate
    pasirinkite bendrus nustatymus.

en: Horizontal refresh rate
lt: Horizontalaus atnaujinimo dažnis

en: Vertical refresh rate
lt: Vertikalaus atnaujinimo dažnis

en: Monitor not configured
lt: Monitorius nenurodytas

en: Graphic card not configured yet
lt: Vaizdo plokštė dar nenurodyta

en: Resolutions not chosen yet
lt: Dar nepasirinkta skiriamoji geba

en: Do you want to test the configuration?
lt: Ar Jūs norite išbandyti savo nustatymus

en: Warning: testing this graphic card may freeze your computer
lt: Perspėjimas: šios kortos bandymas gali pakabinti kompiuterį

en: Test of the configuration
lt: Patikrinti nustatymus

en: 
    try to change some parameters
lt: 
    pabandykite pakeisti kai kuriuos nustatymus

en: An error has occurred:
lt: Įvyko klaida:

en: Leaving in %d seconds
lt: Baigiame per %d sekundžių (-es)

en: Is this the correct setting?
lt: Ar toks nustatymas Jus tenkina?

en: An error has occurred, try to change some parameters
lt: Įvyko klaida, pabandykite pakeisti kai kuriuos nustatymus

en: Resolution
lt: Skiriamoji geba

en: Choose the resolution and the color depth
lt: Pasirinkite skiriamąją gebą ir spalvų skaičių

en: Graphic card: %s
lt: Video plokštė: %s

en: XFree86 server: %s
lt: XFree86 serveris: %s

en: Show all
lt: Rodyti viską

en: Resolutions
lt: Skiriamosios gebos

en: Keyboard layout: %s
lt: Klaviatūros išdėstymas: %s

en: Mouse type: %s
lt: Pelės rūšis: %s

en: Mouse device: %s
lt: Pelės įrenginys: %s

en: Monitor: %s
lt: Monitorius: %s

en: Monitor HorizSync: %s
lt: Monitoriaus Horiz. skleistinė: %s

en: Monitor VertRefresh: %s
lt: Monitoriaus Vert. skleistinė: %s

en: Graphic card: %s
lt: Video plokštė: %s

en: Graphic memory: %s kB
lt: Video atmintis: %s kB

en: Color depth: %s
lt: Spalvų skaičius: %s

en: Resolution: %s
lt: Skiriamoji geba: %s

en: XFree86 server: %s
lt: XFree86 serveris: %s

en: XFree86 driver: %s
lt: XFree86 tvarkyklė: %s

en: Preparing X-Window configuration
lt: Ruošiami X-Window nustatymai

en: Change Monitor
lt: Pakeisti monitorių

en: Change Graphic card
lt: Pakeisti video plokštę

en: Change Server options
lt: Pakeisti serverio nustatymus

en: Change Resolution
lt: Pakeisti skiriamąją gebą

en: Show information
lt: Rodyti informaciją

en: Test again
lt: Patikrinti vėl

en: Quit
lt: Išeiti

en: What do you want to do?
lt: Ką Jūs norite pakeisti

en: Keep the changes?
    Current configuration is:
    
    %s
lt: Išlaikyti pakeitimus?
    Dabartinė konfiguracija yra:
    
    %s

en: Please relog into %s to activate the changes
lt: Prašau perleisti %s kad pakeitimai būtų išsaugoti

en: Please log out and then use Ctrl-Alt-BackSpace
lt: Prašau atsisveikinti ir paskui paspausti Ctrl-Alt-BackSpace

en: X at startup
lt: X aut. paleidimas

en: I can set up your computer to automatically start X upon booting.
    Would you like X to start when you reboot?
lt: Jūs galite nustatyti, kad X startuotų automatiškai.
    Ar Jūs norite, kad X startuotų po kompiuterio perkrovimo?

en: Autologin
lt: Automatinis pasisveikinimas

en: I can set up your computer to automatically log on one user.
    If you don't want to use this feature, click on the cancel button.
lt: Aš galiu nustatyti taip kad vienas vartotojas pasisveikintų automatiškai.
    Jei nenorite to naudoti paspauskite Nutraukti.

en: Choose the default user:
lt: Pasirinkite vartotoją pagal nutylėjimą

en: Choose the window manager to run:
lt: Pasirinkite kurį langų programą naudosite

en: 256 colors (8 bits)
lt: 256 spalvos (8 bitai)

en: 32 thousand colors (15 bits)
lt: 32 tūkst. spalvų (15 bitų)

en: 65 thousand colors (16 bits)
lt: 65 tūkst. spalvų (16 bitų)

en: 16 million colors (24 bits)
lt: 16 milijonai spalvų (24 bitai)

en: 4 billion colors (32 bits)
lt: 4 milijardai spalvų (32 bitai)

en: 16 MB or more
lt: 16 MB ar daugiau

en: Standard VGA, 640x480 at 60 Hz
lt: Standartinis VGA 640x480 prie 60 Hz

en: Super VGA, 800x600 at 56 Hz
lt: Super VGA 800x600 prie 56 Hz

en: 8514 Compatible, 1024x768 at 87 Hz interlaced (no 800x600)
lt: 8514 suderinamas, 1024x768 prie 87 Hz kryžminis (nėra 800x600)

en: Super VGA, 1024x768 at 87 Hz interlaced, 800x600 at 56 Hz
lt: Super VGA, 1024x768 prie 87 Hz kryžminis, 800x600 prie 56 Hz

en: Extended Super VGA, 800x600 at 60 Hz, 640x480 at 72 Hz
lt: Išplėstas Super VGA, 800x600 prie 60 Hz, 640x480 prie 72 Hz

en: Non-Interlaced SVGA, 1024x768 at 60 Hz, 800x600 at 72 Hz
lt: Nekryžminis SVGA, 1024x768 prie 60 Hz, 800x600 prie 72 Hz

en: High Frequency SVGA, 1024x768 at 70 Hz
lt: Aukšto dažnio SVGA, 1024x768 prie 70 Hz

en: Multi-frequency that can do 1280x1024 at 60 Hz
lt: Daugiadažnis, galintis 1280x1024 prie 60 Hz

en: Multi-frequency that can do 1280x1024 at 74 Hz
lt: Daugiadažnis, galintis 1280x1024 prie 74 Hz

en: Multi-frequency that can do 1280x1024 at 76 Hz
lt: Daugiadažnis, galintis 1280 prie 76 Hz

en: Monitor that can do 1600x1200 at 70 Hz
lt: Monitorius, galintis 1600x1200 prie 70 Hz

en: Monitor that can do 1600x1200 at 76 Hz
lt: Monitorius, galintis 1600x1200 prie 76 Hz

en: First sector of boot partition
lt: Pirmasis startavimo srities sektorius

en: First sector of drive (MBR)
lt: Pirmasis kaupiklio sektorius (MBR)

en: SILO Installation
lt: SILO Įdiegimas

en: Where do you want to install the bootloader?
lt: Kur norite įdiegti startavimo programą

en: LILO/grub Installation
lt: LILO/grub Įdiegimas

en: None
lt: Nieko

en: Which bootloader(s) do you want to use?
lt: Kokią įkrovos tvarkyklę (-es) Jūs norėtumėte naudoti?

en: Bootloader installation
lt: Įkrovos programos įdiegimas

en: Boot device
lt: Pakrovimo įrenginys

en: LBA (doesn't work on old BIOSes)
lt: LBA (nedirba su senu BIOSu)

en: Compact
lt: Kompaktiškas

en: compact
lt: kompaktiškas

en: Video mode
lt: Video režimas

en: Delay before booting default image
lt: Palaukti prieš pakraunant atvaizdą pagal nutylėjimą

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password (again)
lt: Slaptažodis (vėl)

en: Restrict command line options
lt: Griežtos komandinės eilutės nustatymai

en: restrict
lt: griežtas

en: Bootloader main options
lt: Bendri Įkrovos tvarkyklės nustatymai

en: Option ``Restrict command line options'' is of no use without a password
lt: Nustatymas ''Griežtos komandinės eilutės nustatymai'' yra naudojama tik su slaptažodžiu

en: Please try again
lt: Prašau bandyti vėl

en: The passwords do not match
lt: Slaptažodžiai neatitinka

en: Here are the different entries.
    You can add some more or change the existing ones.
lt: Čia yra skirtingi įrašai.
    Jūs galite pakeisti esamus arba prijungti naujus.

en: Add
lt: Pridėti

en: Done
lt: Baigta

en: Which type of entry do you want to add?
lt: Kokio tipo įrašą jūs norite pridėti

en: Other OS (SunOS...)
lt: Kitos OS (SunOS...)

en: Other OS (windows...)
lt: Kitos OS (windows...)

en: Image
lt: Atvaizdas

en: Root
lt: Šakninis

en: Append
lt: Pridėti

en: Read-write
lt: Skaitymui-Rašymui

en: Table
lt: Lentelė

en: Unsafe
lt: Nesaugu

en: Label
lt: Žymė

en: Default
lt: Pagal nutylėjimą

en: Ok
lt: Gerai

en: Remove entry
lt: Išmesti įrašą

en: Empty label not allowed
lt: Tuščia žymė neledžiama

en: This label is already used
lt: Šis žyminys jau naudojamas

en: Found %s %s interfaces
lt: Rastas %s %s interfeisai

en: Do you have another one?
lt: Ar turite dar vieną?

en: Do you have any %s interfaces?
lt: Ar jūs turite kokį nors %s interfeisą?

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: See hardware info
lt: Pažiūrėkite įrangos informaciją

note: -PO: the first %s is the card type (scsi, network, sound,...) -PO: the second is the vendor+model name
en: Installing driver for %s card %s
lt: %s tvarkyklė įdiegiama ploštei %s

en: (module %s)
lt: (modulis %s)

note: -PO: the %s is the driver type (scsi, network, sound,...)
en: Which %s driver should I try?
lt: Kokią %s tvarkyklę turėčiau išbandyti?

en: In some cases, the %s driver needs to have extra information to work
    properly, although it normally works fine without. Would you like to specify
    extra options for it or allow the driver to probe your machine for the
    information it needs? Occasionally, probing will hang a computer, but it should
    not cause any damage.
lt: Kartai %s tvarkyklė turi turėti informacijos kad gerai dirbtų, nors
    normaliai turi veikti ir be jos. Ar jūs norite jai nustatyti ekstra
    nustatymus ar leisite pabandyti nusistatyti pačiai. Bandymai gali
    pakabinti kompiuterį, bet tai neturėtų padaryti žalos.

en: Autoprobe
lt: Atomatinis bandymas

en: Specify options
lt: Nurodykite nustatymus

en: You may now provide its options to module %s.
lt: Dabar jūs galite nurodyti modulio %s nustatymus.

en: You may now provide its options to module %s.
    Options are in format ``name=value name2=value2 ...''.
    For instance, ``io=0x300 irq=7''
lt: Dabar jūs galite nustatyti %s modulio nustatymus.
    Opcijų formatas yra toks : ''vardas=reikšmė vardas2=reikšmė2 ...''.
    Pvz, ''io=0x300 irq=7''

en: Module options:
lt: Modulio parinktys:

en: Loading module %s failed.
    Do you want to try again with other parameters?
lt: Modulio %s iškvietimas nepavyko.
    Ar norite bandyti su kitais nustatymais?

en: Welcome to GRUB the operating system chooser!
lt: Sveiki, besinaudojantys GRUB, opercainiu sistemu ikrovos tvarkykle!

en: Use the %c and %c keys for selecting which entry is highlighted.
lt: Pasirinkimui naudokite %c ir %c klavišus.

en: Press enter to boot the selected OS, 'e' to edit the
lt: Spauskite enter, noredami ikrauti pasirinkta OS, 'e', noredami keisti

en: commands before booting, or 'c' for a command-line.
lt: komandas pries ikrova, arba 'c', komandinei eilutei iskviesti

en: The highlighted entry will be booted automatically in %d seconds.
lt: Pasirinktas ivadas bus ikrautas automatiskai per %d sekundziu.

en: not enough room in /boot
lt: nepakanka vietos /boot

note: -PO: "Desktop" and "Start Menu" are the name of the directories found in c:\windows
en: Desktop
lt: Darbastalis

en: Start Menu
lt: Paleidimo meniu

en: %d minutes
lt: %d minutės

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: %d seconds
lt: %d sekundės

en: Create
lt: Sukurti

en: Unmount
lt: Atjungti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Format
lt: Sužymėti

en: Resize
lt: Pakeisti dydį

en: Type
lt: Rūšis

en: Mount point
lt: Prijungimo vieta

en: Write /etc/fstab
lt: Įrašyti /etc/fstab

en: Toggle to expert mode
lt: Pakeisti į eksperto režimą

en: Toggle to normal mode
lt: Pakeisti į normalų režimą

en: Restore from file
lt: Atstatyti iš bylos

en: Save in file
lt: Išsaugoti į bylą

en: Restore from floppy
lt: Atstatyti iš diskelio

en: Save on floppy
lt: Išsaugoti į diskelį

en: Clear all
lt: Išvalyti viską

en: Format all
lt: Sužymėti visus skirsnius

en: Auto allocate
lt: Automatinis nustatymas

en: All primary partitions are used
lt: Visos pirminiai skirsniai yra naudojami

en: I can't add any more partition
lt: Aš negaliu pridėti nė vieno skirsnio

en: To have more partitions, please delete one to be able to create an extended partition
lt: Norėdami sukurti papildomą skirsnį prašom ištrinti bent vieną esamą

en: Rescue partition table
lt: Išgelbėti skirsnių pasiskirstymo lentelę

en: Undo
lt: Atmesti

en: Write partition table
lt: Įrašyti skirsnių pasiskirstymo lentelę

en: Reload
lt: Perkrauti

en: loopback
lt: grįžtamasis ciklas

en: Empty
lt: Tuščias

en: Other
lt: Kita

en: Filesystem types:
lt: Bylų sistemos rūšys:

en: Details
lt: Detalės

en: You have one big FAT partition
    (generally used by MicroSoft Dos/Windows).
    I suggest you first resize that partition
    (click on it, then click on "Resize")
lt: Jūs turite vieną didelį FAT skirsnį
    (dažniausiai naudojamas Micro$oft Dos/Windows).
    Patariu jums pakeisti jo dydį
    (spragtelėkite ant jo o paskui paspauskite "Pakeisti dydį")

en: Please make a backup of your data first
lt: Pradžiai padarykite atsarginę savo duomenų kopiją

en: Read carefully!
lt: Perskaitykite įdėmiai!

en: If you plan to use aboot, be carefull to leave a free space (2048 sectors is enough)
    at the beginning of the disk
lt: Jeigu Jūs norite naudoti aboot, būkite atsargūs, palikdami tuščią vietą (2048 sektorių pakankama)
    kaupiklio pradžioje

en: Be careful: this operation is dangerous.
lt: Būkite atsargūs: ši operacija yra pavojinga.

en: Error
lt: Klaida

en: Mount point:
lt: Prijungimo vieta:

en: Device:
lt: Įrenginys

en: DOS drive letter: %s (just a guess)
lt: DOS kaupiklio raidė: %s (lyg ir)

en: Type:
lt: Rūšis:

en: Start: sector %s
lt: Pradinis: sektorius %s

en: Size: %d MB
lt: Dydis: %d MB

en: , %s sectors
lt: , %s sektoriai (-ių)

en: Cylinder %d to cylinder %d
lt: Nuo cilinfro %d iki cilindro %d

en: Formatted
lt: Sužymėta

en: Not formatted
lt: Nesužymėta

en: Mounted
lt: Prijungta

en: Loopback file(s): %s
lt: Grįžtamojo ciklo byla (os): %s

en: Partition booted by default
        (for MS-DOS boot, not for lilo)
lt: Skirsnis, įkraunamas pagal nutylėjimą
         (MS-DOS užkrovimui, ne lilo)

en: Level %s
lt: Lygis %s

en: Chunk size %s
lt: Gabalo dydis %s

en: RAID-disks %s
lt: RAID-kaupikliaii %s

en: Please click on a partition
lt: Prašau spragtelėti ant skirsnio

en: Size: %d MB
lt: Dydis: %d MB

en: Geometry: %s cylinders, %s heads, %s sectors
lt: Geometrija: %s cilindrų(-ai), %s galvų(-os), %s sektorių(-iai)

en: Partition table type: %s
lt: Skirnsių lentelės rūšis: %s

en: on bus %d id %d
lt: prie magistralės %d id %d

en: Mount
lt: Prijungimas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Add to RAID
lt: Prijungti prie RAID

en: Remove from RAID
lt: Pašalinti iš RAID

en: Modify RAID
lt: Keisti RAID

en: Use for loopback
lt: Naudojamas ciklui

en: Choose action
lt: Pasirinkite operaciją

en: Sorry I won't accept to create /boot so far onto the drive (on a cylinder > 1024).
    Either you use LILO and it won't work, or you don't use LILO and you don't need /boot
lt: Atsiprašome, bet neįmanoma sukurti /boot taip toli kaupiklyje (prie cilindro >1024).
    Arba naudokite LILO ir tai nedirbs arba nenaudokite LILO ir jums nereikės /boot

en: The partition you've selected to add as root (/) is physically located beyond
    the 1024th cylinder of the hard drive, and you have no /boot partition.
    If you plan to use the LILO boot manager, be careful to add a /boot partition
lt: Jūsų pasirinkta pridėti kaip pagrindinė (/) sritis yra fiziškai už 1024-to
    disko kaupiklio cilindro ir jūs neturite /boot srities. Jeigu planuojate
    naudoti LILO valdymo programą atsargiai pridėkite /boot sritį

en: You've selected a software RAID partition as root (/).
    No bootloader is able to handle this without a /boot partition.
    So be careful to add a /boot partition
lt: Jūs pasirinkote programinį RAID skirsnį kaip šakninį (/).
    Jokia įkrovos tvarkyklė negali su ja dirbti be /boot skirsnio.
    Taigi, būkite atsargūs, kurdami /boot skirsnį

en: Use ``%s'' instead
lt: Vietoj to naudokite ``%s''

en: Use ``Unmount'' first
lt: Pirmiau naudokite ``Unmount''

en: After changing type of partition %s, all data on this partition will be lost
lt: Po rūšies pakeitimo skirsnyje %s, visi duomenys jame bus prarasti

en: Continue anyway?
lt: Ar vistiek tęsti ?

en: Quit without saving
lt: Išeiti neišsaugojus

en: Quit without writing the partition table?
lt: Išeiti neišsaugojus sričių pasiskirstymo lentelės?

en: Change partition type
lt: Pakeisti skirsnio tipą

en: Where do you want to mount loopback file %s?
lt: Kur norite prijungti atjungimo byląį %s?

en: Where do you want to mount device %s?
lt: Kur norite prijungti įrenginį %s?

en: After formatting partition %s, all data on this partition will be lost
lt: Po skirsnio %s sužymėjimo, visi duomenys jame bus prarasti

en: Formatting
lt: Sužymima

en: Formatting loopback file %s
lt: Sužymėjima atjungimo byla %s

en: Formatting partition %s
lt: Sužymimas skirsnis %s

en: After formatting all partitions,
lt: Po visų skirsnių sužymėjimo,

en: all data on these partitions will be lost
lt: visi esantys šiuose skirsniuose duomenys bus prarasti

en: Move
lt: Perkelti

en: Which disk do you want to move it to?
lt: Kurį diską jūs norite perkelti

en: Sector
lt: Sektorius

en: Which sector do you want to move it to?
lt: Kurį sektorių jūs norite perkelti

en: Moving
lt: Perkeliamas

en: Moving partition...
lt: Perkeliamas skirsnis...

en: Partition table of drive %s is going to be written to disk!
lt: Disko %s skirsnių pasiskirstymo lentelė bus įrašyta!

en: You'll need to reboot before the modification can take place
lt: Jums reikia perstartuoti kad pakeitimai būtų išsaugoti

en: Computing FAT filesystem bounds
lt: Skaičiuojami FAT bylų sistemos rėžiai

en: Resizing
lt: Keičiamas dydis

en: All data on this partition should be backed-up
lt: Pasidarykite atsarginę duomenų šiame skirsnyje kopiją

en: After resizing partition %s, all data on this partition will be lost
lt: Po skirsnio %s dydžio pakeitimo, visi duomenys jame bus prarasti

en: Choose the new size
lt: Pasirinkite naują dydį

en: Create a new partition
lt: Sukurti naują skirsnį

en: Start sector:
lt: Pradžios sektorius:

en: Size in MB:
lt: Dydis (MB):

en: Filesystem type:
lt: Bylų sistemos rūšysi:

en: Preference:
lt: Pirmenybė:

en: File already exists. Use it?
lt: Ši byla jau yra.Naudoti ją?

en: Select file
lt: Pasirinkite bylą

en: The backup partition table has not the same size
    Still continue?
lt: Atsarginė skirsnio lentelė nėra tokio pačio dydžio
    Vis tiek tęsti?

en: Warning
lt: Dėmesio

en: Insert a floppy in drive
    All data on this floppy will be lost
lt: Įdėkite diskelį į kaupiklį
    Visi duomenys esantys diskelyje bus prarasti

en: Trying to rescue partition table
lt: Bandome atstatyti skirsnių lentelę

en: device
lt: įrenginys

en: level
lt: lygis

en: chunk size
lt: gabalo dydis

en: Choose an existing RAID to add to
lt: Pasirinkite jau esantį RAID prijungimui

en: new
lt: naujas

en: %s formatting of %s failed
lt: %s sužymėjimas %s nepavyko

en: I don't know how to format %s in type %s
lt: Neaišku, kaip sužymėti %s rūšimi %s

en: mount failed:
lt: prijungimas nepavyko:

en: error unmounting %s: %s
lt: klaida, atjungiant %s: %s

en: Mount points must begin with a leading /
lt: Prijungimo vieta turi prasidėti /

en: There is already a partition with mount point %s
lt: Sritis su prijungimo vieta %s jau yra

en: Error opening %s for writing: %s
lt: Klaida, bandant atidaryti %s, kad įrašyti: %s

en: An error has occurred - no valid devices were found on which to create new filesystems. Please check your hardware for the cause of this problem
lt: Įvyko klaida-nerasta tinkamų įrenginių, kur būtų galima sukurti naujus skirsnius. Prašome pasitikrinti savo įrangą dėl galimo gedimo

en: You don't have any partitions!
lt: Jūs neturite jokių skirsnių!

en: Choose the layout corresponding to your keyboard from the list above
lt: Pasirinkite norimą klaviatūros išdėstymą iš sąrašo aukščiau

en: You may now enter dialup options. If you're not sure what to enter, the
    correct information can be obtained from your ISP.
lt: Dabar jūs galite įvesti prisiskambinimo nustatymus. Jeigu nežinote ką
    įrašyti tikslią informaciją galite gauti iš jūsų ISP.

en: If you will use proxies, please configure them now. If you don't know if
    you should use proxies, ask your network administrator or your ISP.
lt: Jeigu jūs naudosite proxy, prašau dabar tai nustatyti. Jeigu to dar
    nežinote, pasiklauskite tinklo administratoriaus arba ISP.

en: To enable a more secure system, you should select "Use shadow file" and
    "Use MD5 passwords".
lt: Norėdami padaryti sistemą saugesne, pasirinkite "Naudoti šešėlinę bylą" ir
     "Naudoti MD5 slaptažodžius".

en: If your network uses NIS, select "Use NIS". If you don't know, ask your
    network administrator.
lt: Jeigu jūsų tinklas naudoja NIS, tada pasirinkite "Naudoti NIS". Jeigu
    nežinote paklauskite tinklo administratoriaus.

en: You may now create one or more "regular" user account(s), as
    opposed to the "privileged" user account, root. You can create
    one or more account(s) for each person you want to allow to use
    the computer. Note that each user account will have its own
    preferences (graphical environment, program settings, etc.)
    and its own "home directory", in which these preferences are
    stored.
    
    
    First of all, create an account for yourself! Even if you will be the only user
    of the machine, you may NOT connect as root for daily use of the system: it's a
    very high security risk. Making the system unusable is very often a typo away.
    
    
    Therefore, you should connect to the system using the user account
    you will have created here, and login as root only for administration
    and maintenance purposes.
lt: Dabar jūs galite sukurti vieną arba daugiau "reguliarų" vartotoją(-us)
    Kiekviema žmogui kurį jūs prileisite prie šio kompiuterio gali būti sukurta
    n+k vartotojų :). Atminkite kad kiekvienas vartotojas tuės savo grafinio
     režimo, programų ir t.t. ) nustatymu ir sovo "namų katalogą" (jame bus
    lakomi nustatymai.
    
    
    Pirmiausia sukurkite vartotoją sau pačiam! Net jeigu jūs esate šio kompiuterio
    vienintelis vartotojas. Paprastai nenaudokite root vartotojo nes žingsnisį
    sistemos sugadinimą yra labai trumpas. Root vartotoją naudokite tik administravimo
    darbams.

en: You need to indicate where you wish
    to place the information required to boot to GNU/Linux.
    
    
    Unless you know exactly what you are doing, choose "First sector of
    drive (MBR)".
lt: Jums reikia nurodyti, kur įrašyti GNU/Linux paleidimui reikalingą informaciją
    
    
    
    Jeigu nežinote kaip elgtis, pasirinkite "Pirmasis kaupiklio sektorius (MBR)".

en: Unless you know specifically otherwise, the usual choice is "/dev/hda"
     (primary master IDE disk) or "/dev/sda" (first SCSI disk).
lt: Nebent norint kitaip nustatyti, bet paprastas pasirinkimas būna "/dev/hda"
    (tai yra pirminis master kaupiklis) arba "/dev/sda" (pirmas SCSI kaupiklis).

en: If something is wrong in X configuration, use these options to correctly
    configure the X Window System.
lt: Jeigu kas nors su X konfiguracija yra netvarkoje pasirinkite šiuos
    nustatymus kad teisingai nustatyti X Windows Sistemą.

en: If you prefer to use a graphical login, select "Yes". Otherwise, select
    "No".
lt: Jeigu jūs norite pasisveikinti grafiniam režime pasirinkite "Taip". Kitu
    atveju pasirinkite "Ne".

en: Your system is going to reboot.
    
    After rebooting, your new Linux Mandrake system will load automatically.
    If you want to boot into another existing operating system, please read
    the additional instructions.
lt: Jūsų sistemą ruošiamasi perkrauti.
    
    Po perkrovimo jūsų naujoji operacinė sistema Linux Mandrake bus pakrauta
    automatiškai. Jeigu norite pakrauti kitą operacinę sistemą prašom
    perskaityti pridėtas instrukcijas.

en: Choose your language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Select installation class
lt: Parinkite įdiegimo klasę

en: Hard drive detection
lt: Diskinio kaupiklio suradimas

en: Configure mouse
lt: Pelės nustatymas

en: Choose your keyboard
lt: Pasirinkite klaviatūrą

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Setup filesystems
lt: Nustatyti bylų sistemas

en: Format partitions
lt: Sužymėti skirsnius

en: Choose packages to install
lt: Kuriuos paketus įdiegti

en: Install system
lt: Įdiegti sistemą

en: Configure networking
lt: Nustatyti tinklą

en: Configure timezone
lt: Nurodyti laiko juostą

en: Configure services
lt: Nustatyti tarnybas

en: Configure printer
lt: Nustatyti spausdintuvą

en: Set root password
lt: Nurodyti root slaptažodį

en: Add a user
lt: Naujas vartotojas

en: Create a bootdisk
lt: Sukurti įkrovos diskelį

en: Install bootloader
lt: Įdiegti įkrovos tvarkyklę

en: Configure X
lt: Nustatyti X

en: Auto install floppy
lt: Auto įdiegimo diskelis

en: Exit install
lt: Išeiti iš įdiegimo

en: Error reading file $f
lt: Įvyko klaida, nuskaitant bylą $f

en: Please test the mouse
lt: Prašome patikrinti pelę

en: You must have a root partition.
    For this, create a partition (or click on an existing one).
    Then choose action ``Mount point'' and set it to `/'
lt: Jūs turite turėti root sritį.
    Tam jūs turite sukurti skirsnį (arba spragtelėti ant jau esamo).
    ir ``Mount point'' nurodyti `/'

en: You must have a swap partition
lt: Jūs privalote turėti swap skirsnį

en: You don't have a swap partition
    
    Continue anyway?
lt: Jūs neturite swap skirsnio
    
    vistiek tęsti?

en: Use free space
lt: Naudoti laisvą vietą

en: Not enough free space to allocate new partitions
lt: Naujiems skirsniams nepakanka laisvos vietos

en: Use existing partition
lt: Naudoti esamus skirsnius

en: There is no existing partition to use
lt: nėra esamų naudotinų skirsnių

en: Use the Windows partition for loopback
lt: Naudoti Windows skirsnį grįžtamajam ciklui

en: Choose the sizes
lt: Pasirinkite dydžius

en: Root partition size in MB:
lt: Pagrindinio skirsnio dydis, MB:

en: Swap partition size in MB:
lt: Swap skirsnio dydis, MB:

en: Which partition do you want to resize?
lt: Kurio skirsnio dydį jūs norite pakeisti?

en: Computing Windows filesystem bounds
lt: Skaičiuojami Windows bylų sistemos rėžiai

en: WARNING!
    
    DrakX will now resize your Windows partition. Be careful: this operation is
    dangerous. If you have not already done so, you should first exit the
    installation, run scandisk under Windows (and optionally run defrag), then
    restart the installation. You should also backup your data.
    When sure, press Ok.
lt: PERSPĖJIMAS!
    
    DrakX dabar reikia pakeisti Windows skirsnio dydį. Būkit atsargus ši operacija
    yra pavojinga. Jeigu dar nepaleidote ScanDisk, tai jau laikas tai padaryti.
    Taip pat galima paleisti ir Defrag, bei padaryti šio skirsnio duomenų kopiją.
    Kada būsite tikras, spauskite Gerai.

en: Which size do you want to keep for windows on
lt: Kurį dydį jūs norite naudoti dėl windows ant

en: partition %s
lt: skirsnis %s

en: FAT resizing failed: %s
lt: FAT dydžio nustatymas nepavyko: %s

en: Erase entire disk
lt: Ištrinti visą diską

en: Remove Windows(TM)
lt: Išmesti Windows(TM)

en: You have more than one hard drive, which one do you install linux on?
lt: Jūs turite daugiau negu vieną diską. Į kurį norite įdiegti Linux?

en: ALL existing partitions and their data will be lost on drive %s
lt: Visi duomenys jame bus prarasti diske %s

en: Expert mode
lt: Eksperto režimas

en: Use diskdrake
lt: Naudoti DiskDrake

en: Use fdisk
lt: Naudoti fdisk

en: Partitioning failed: %s
lt: Skirnsių skirstymas nepavyko: %s

en: Bringing up the network
lt: Pajungti tinklą

en: Bringing down the network
lt: Bandoma atjungti tinklą

en: An error occurred, but I don't know how to handle it nicely.
    Continue at your own risk.
lt: Įvyko klaida, su kuria negaliu gražiai susitvarkyti.
    Tęskite darbą savo paties rizika.

en: Duplicate mount point %s
lt: Egzistuoja ne viena %s prijungimo vieta

en: Welcome to %s
lt: Sveiki atvykę į %s

en: No floppy drive available
lt: Neprieinamas nė vienas diskelių kaupiklis

en: Entering step `%s'
lt: Bandoma vykdyti žingsnį `%s'

en: Choose the size you want to install
lt: Pasirinkite kokio norite įdiegti dydžio

en: Total size:
lt: Bendras dydis:

en: Version: %s
lt: Versija: %s

en: Size: %d KB
lt: Dydis: %d KB

en: Choose the packages you want to install
lt: Pasirinkite paketus, kuriuos Jūs norite instaliuoti

en: Install
lt: Įdiegti

en: Installing
lt: Įdiegiama

en: Please wait,
lt: Prašome palaukti,

en: Time remaining
lt: Liko laiko

en: Total time
lt: Bendra trukmė

en: Preparing installation
lt: Ruošiamas įdiegimas

en: Installing package %s
lt: Įdiegiamas paketas %s

en: Go on anyway?
lt: Tęsti vistiek?

en: There was an error ordering packages:
lt: Įvyko klaida, bandant sutvarkyti paketus:

en: Use existing configuration for X11?
lt: Naudoti esamus X11 nustatymus ?

en: Please, choose one of the following classes of installation:
lt: Prašau pasirinkti vieną iš šių įdiegimo klasių:

en: The total size for the groups you have selected is approximately %d MB.
lt: Grupių, kurias Jūs pasirinkote bendras dydis yra apie %d MB.

en: You will be able to choose them more specifically in the next step.
lt: Sekančiam žingsnyje juos jūs galėsite pasirinkti tiksliau

en: Percentage of packages to install
lt: Instaliojamų paketų procentuotė

en: Automatic dependencies
lt: Atomatinė priklausomybė

en: Expand Tree
lt: Išplėsti medį

en: Collapse Tree
lt: Sutraukti medį

en: Toggle between flat and group sorted
lt: Perjungti tarp paprasto ir grupių surūšiavimo

en: Bad package
lt: Blogas paketas

en: Name: %s
lt: Pavadinimas: %s

en: Importance: %s
lt: Svarba: %s

en: Total size: %d / %d MB
lt: Bendras dydis: %d / %d MB

en: The following packages are going to be installed
lt: Sekanti paketai bus įdiegti

en: The following packages are going to be removed
lt: Šie paketai bus pašalinti

en: You can't select/unselect this package
lt: Jūs negalite pasirinkti/nepasirinkti šio paketo

en: This is a mandatory package, it can't be unselected
lt: Tai yra pagrindinis paketas, jis negali būti nnepasirinktas

en: You can't unselect this package. It is already installed
lt: Jūs negalite nuimti šio paketo pasirinkimo. Jis jau įdiegtas

en: This package must be upgraded
    Are you sure you want to deselect it?
lt: Šis paketas turi būti atnaujintas
    Ar Jūs tikri, kad norite nuimti pasirinkimą?

en: Estimating
lt: Skaičiuojama

en: Cancel
lt: Nutraukti

en: %d packages
lt: %d paketai

en: Accept
lt: Priimti

en: Refuse
lt: Atmesti

en: There was an error installing packages:
lt: Įvyko klaida, bandant įdiegti paketus:

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Please, choose a language to use.
lt: Prašome pasirinkti kalbą, kurią Jūs naudosite.

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Please, choose your keyboard layout.
lt: Prašome pasirinkti klaviatūros išdėstymą.

en: You can choose other languages that will be available after install
lt: Jūs galite pasirinkti kitas kalbas, kurios bus prieinamos po įdiegimo

en: Install Class
lt: Įdiegimo klasė

en: Which installation class do you want?
lt: Kurios Įdiegimo klasės Jūs norite?

en: Recommended
lt: Rekomenduojama

en: Customized
lt: Nustatoma

en: Expert
lt: Ekspertas

en: Workstation
lt: Darbo vieta

en: Development
lt: Kūrimo

en: Server
lt: Serverinė

en: What is your system used for?
lt: Kam bus naudojama Jūsų sistema?

en: Please, choose the type of your mouse.
lt: Prašome pasirinkti savo pelės rūšį.

en: Mouse Port
lt: Pelės Jungtis

en: Please choose on which serial port your mouse is connected to.
lt: Prašome pasirinkti, prie kurios serijinės jungties prijungta Jūsų pelė.

en: Configuring PCMCIA cards...
lt: Nustatome PCMCIA kortas...

en: Configuring IDE
lt: Nustatome IDE

en: no available partitions
lt: nėra prieinamų skirsnių

en: Choose the mount points
lt: Pasirinkite prijungimo vietas

en: DiskDrake failed to read correctly the partition table.
    Continue at your own risk!
lt: DiskDrake nagali korektiškai perskaityti skirsnių lentelės.
    Tęskite savo paties rizika!

en: Root Partition
lt: Pagrindinis skirsnis

en: What is the root partition (/) of your system?
lt: Kur yra pagrindinis (/) jūsų sistemos skirsnis

en: You need to reboot for the partition table modifications to take place
lt: Jums reikia perkrauti kompiuterį, norint išsaugoti skirsnių lentelę

en: Choose the partitions you want to format
lt: Pasirinkite kurį skirsnį Jūs norite sužymėti

en: Check bad blocks?
lt: Tikrinti dėl blogų sektorių?

en: Formatting partitions
lt: Sužymimi skirsniai

en: Creating and formatting file %s
lt: Sukuriama ir sužymima byla %s

en: Not enough swap to fulfill installation, please add some
lt: Nepakanka swap atminties įdiegimo vykdymui, prašau praplėsti

en: Looking for available packages
lt: Ieškomi galimi paketai

en: Finding packages to upgrade
lt: Ieškoma atnaujintinų paketų

en: Complete (%dMB)
lt: Pilnai (%dMB)

en: Minimum (%dMB)
lt: Minimaliai (%dMB)

en: Recommended (%dMB)
lt: Rekomenduojama (%dMB)

en: Custom
lt: Nustatoma

en: Select the size you want to install
lt: Pasirinkite kokio norite įdiegti dydžio

en: Package Group Selection
lt: Paketų Grupės Pasirinkimas

en: Individual package selection
lt: Atskirų paketų pasirinkimas

en: If you have all the CDs in the list below, click Ok.
    If you have none of those CDs, click Cancel.
    If only some CDs are missing, unselect them, then click Ok.
lt: Jeigu Jūs turite visus CD sąraše žemiaiu, spauskite Gerai.
    Jeigu Jūs neturite nė vieno iš šių CD, spauskite Nutraukti.
    Jeigu nėra tik kai kurių CD, nuimkite jo pasirinkimą ir po spauskite Gerai.

en: Cd-Rom labeled "%s"
lt: Cd-Rom su užrašu "%s"

en: Installing package %s
    %d%%
lt: Įdiegiamas paketas %s
    %d%%

en: Post-install configuration
lt: Konfiguracija po įdiegimo

en: You have now the possibility to download software aimed for encryption.
    
    WARNING:
    
    Due to different general requirements applicable to these software and imposed
    by various jurisdictions, customer and/or end user of theses software should
    ensure that the laws of his/their jurisdiction allow him/them to download, stock
    and/or use these software.
    
    In addition customer and/or end user shall particularly be aware to not infringe
    the laws of his/their jurisdiction. Should customer and/or end user not
    respect the provision of these applicable laws, he/they will incure serious
    sanctions.
    
    In no event shall Mandrakesoft nor its manufacturers and/or suppliers be liable
    for special, indirect or incidental damages whatsoever (including, but not
    limited to loss of profits, business interruption, loss of commercial data and
    other pecuniary losses, and eventual liabilities and indemnification to be paid
    pursuant to a court decision) arising out of use, possession, or the sole
    downloading of these software, to which customer and/or end user could
    eventually have access after having sign up the present agreement.
    
    
    For any queries relating to these agreement, please contact 
    Mandrakesoft, Inc.
    2400 N. Lincoln Avenue Suite 243
    Altadena California 91001
    USA
lt: Dabar jūs turite galimybę parsisiųsti širavimo programą.
    "nPERSPĖJIMAS:
    Dėl įviarių programinių juridinių, teisinių ir kitų priežaščių jums
    reikia įsitikinti kad jūs galite parsisiųsti ir naudoti šitą programinę
    įrangą
    
    Prieš vartotojus kurie nesilaikys atitinkamų įstatymų bus gali būti
    imtasi sankcijų
    Mandrakesoft neatsako už netiesioginę arba atsitiktinis arba koks nors
    kitokią žalą.
    
    D4l i6kilusi7 klausim7 susisiekite su: 
    Mandrakesoft, Inc.
    2400 N. Lincoln Avenue Suite 243
    Altadena California 91001
    USA

en: Choose a mirror from which to get the packages
lt: Pasirinkite serverį iš kurio imsite paketus

en: Contacting the mirror to get the list of available packages
lt: Iškomas serveris iš kurio bus gauti galimi paketai

en: Please choose the packages you want to install.
lt: Pasirinkite paketus, kuriuos Jūs norite įdiegti.

en: Which is your timezone?
lt: Kokia jūsų laiko juosta?

en: Is your hardware clock set to GMT?
lt: Ar jūsų aparatūros laikrodis GMT?

en: Which printing system do you want to use?
lt: Kokią spausdinimo sitemą norite naudoti?

en: No password
lt: Slaptažodžio nėra

en: Use shadow file
lt: Naudoti šešėlinį failą

en: shadow
lt: šešėlinis

en: Use MD5 passwords
lt: Naudoti MD5 slaptažodžius

en: Use NIS
lt: Naudoti NIS

en: yellow pages
lt: geltonieji puslapiai

en: Authentification NIS
lt: Autentifikacijos NIS

en: NIS Domain
lt: NIS domenas

en: NIS Server
lt: NIS serveris

en: Accept user
lt: Priimti vartotoją

en: Add user
lt: Pridėti vartotoją

en: (already added %s)
lt: (%s jau pridėtas)

en: Enter a user
    %s
lt: įveskite vartotoją
    %s

en: Real name
lt: Tikras vardas

en: User name
lt: Vartotojo vardas

en: Shell
lt: Aplinka

en: This password is too simple
lt: Šis slaptažodis yra perdaug paprastas

en: Please give a user name
lt: Prašom suteikti vartotojo vardą

en: The user name must contain only lower cased letters, numbers, `-' and `_'
lt: Vartotojo vardas turi susidaryti iš mažųjų raidžių, skaičių ir simbolių `-' arba `_'

en: This user name is already added
lt: Šis vartotojo vardas jau pridėtas

en: First floppy drive
lt: Pirmasis diskelis

en: Second floppy drive
lt: Antrasis diskelis

en: Skip
lt: Praleisti

en: A custom bootdisk provides a way of booting into your Linux system without
    depending on the normal bootloader. This is useful if you don't want to install
    LILO (or grub) on your system, or another operating system removes LILO, or LILO doesn't
    work with your hardware configuration. A custom bootdisk can also be used with
    the Mandrake rescue image, making it much easier to recover from severe system
    failures. Would you like to create a bootdisk for your system?
lt: Startinis diskelis leidžia pakrauti Linux sistemą be normalaus sistemos įkrovėjo.
    Tai gali būti naudinga jeigu kita operacinė sistema išmeta LILO arba jei 
    LILO nedirba su jūsų aparatine dalimi. Startinis diskelis taip pat gali būti
    naudingas, norint apsisaugoti nuo kai kurių sistemos gedimų.
    Ar Jūs norite sukurti startinį diskelį?

en: Sorry, no floppy drive available
lt: Atleiskite, bet nėra galimų diskelių kaupiklių

en: Choose the floppy drive you want to use to make the bootdisk
lt: Pasirinkite kuriuo kaupikliu kursite startavimo diskelį

en: Insert a floppy in drive %s
lt: Įdėkite diskelį į kaupiklį %s

en: Creating bootdisk
lt: Kuriamas startavimo diskelis

en: Preparing bootloader
lt: Ruošiama įkrovos tvarkyklė

en: Do you want to use aboot?
lt: Ar norite naudoti aboot?

en: Installation of bootloader failed. The following error occured:
lt: Įkrovos programos įdiegimas nepavyko. Įvyko sekanti klaida:

en: Welcome To Crackers
lt: Sveiki atvykę į Crackers

en: Poor
lt: Menkas

en: Low
lt: Žemas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: High
lt: Aukštas

en: Paranoid
lt: Paranoiškas

en: Miscellaneous questions
lt: Įvairūs klausimai

en: (may cause data corruption)
lt: (gali sugadinti duomenis)

en: Use hard drive optimisations?
lt: Ar naudoti kieto disko optimizavimą?

en: Choose security level
lt: Pasirinkite saugumo lygį

en: Precise RAM size if needed (found %d MB)
lt: Tikslus RAM atminties dydis (rasta %d MB)

en: Removable media automounting
lt: Išimamų laikmenu automatinis montavimas

en: Enable num lock at startup
lt: Startuojant įjungti Num-Lock

en: Give the ram size in MB
lt: Nurodykite ram atminties dydį Mb

en: Can't use supermount in high security level
lt: Neįmanoma naudoti supermount aukščiausiame saugumo lygyje

en: Insert a blank floppy in drive %s
lt: Įdėkite tuščią diskelį į kaupiklį %s

en: Creating auto install floppy
lt: Kuriamas automatinio įdiegimo diskelis

en: Some steps are not completed.
    
    Do you really want to quit now?
lt: Nevisi žingsniai buvo baigti.
    
    Ar jūs norite išeiti?

en: Congratulations, installation is complete.
    Remove the boot media and press return to reboot.
    
    For information on fixes which are available for this release of Linux-Mandrake,
    consult the Errata available from http://www.linux-mandrake.com/.
    
    Information on configuring your system is available in the post
    install chapter of the Official Linux-Mandrake User's Guide.
lt: Sveikiname. Įdiegimas baigtas.
    Ištraukite startavimo laikmenas ir paspauskite Enter kad startuoti naujai
    
    Dėl šios leidimo Linux-Mandrake klaidų pataisymo kreipkitės į 
    http://www.linux-mandrake.com/.
    
    Informacija apie jūsų sistemos konfiguravima yra oficialioje
    Linux-Mandrake User's Guide knygoje.

en: Linux-Mandrake Installation %s
lt: Linux-Mandrake Įdiegimas %s

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  | <Space> selects | <F12> next screen
lt:   <Tab>/<Alt-Tab> tarp elementų  | <Space> pasirenkti | <F12> kitas langas

en: Please wait
lt: Prašome palaukti

en: Ambiguity (%s), be more precise
lt: Dviprasmiškumas (%s), būkite tikslesnis

en: Bad choice, try again
lt: Blogas pasirinkimas, pabandykite dar kartą

en:  ? (default %s)
lt:  ? (pagal nutylėjimą %s)

en: Your choice? (default %s)
lt: Jūsų pasirinkimas? (pagal nutylėjimą %s)

en: Your choice? (default %s  enter `none' for none)
lt: Jūsų pasirinkimas? (pagal nutylėjimą %s įveskite `none' jeigu nenorite)

en: Czech
lt: Čekų

en: German
lt: Vokiečių

en: Dvorak
lt: Dvorako

en: Spanish
lt: Ispanų

en: Finnish
lt: Suomių

en: French
lt: Prancūzų

en: Norwegian
lt: Norvegų

en: Polish
lt: Lenkų

en: Russian
lt: Rusų

en: UK keyboard
lt: Didžiosios Britanijos klaviatūra

en: US keyboard
lt: JAV klaviatūra

en: Armenian (old)
lt: Armėnų (senoji)

en: Armenian (typewriter)
lt: Armėnų (spausd. mašinėlės)

en: Armenian (phonetic)
lt: Armėnų (fonetinė)

en: Belgian
lt: Belgų

en: Bulgarian
lt: Bulgarų

en: Brazilian (ABNT-2)
lt: Brazilų

en: Belarusian
lt: Baltarusų

en: Swiss (German layout)
lt: Šveicarų (Vokišk. išdėstymas)

en: Swiss (French layout)
lt: Šveicar. (Pranc. išdėstymas)

en: German (no dead keys)
lt: Vokiečių (be atjungtų klavišų)

en: Danish
lt: Danų

en: Dvorak (US)
lt: Dvorako (US)

en: Dvorak (Norwegian)
lt: Dvorako (Norvegų)

en: Estonian
lt: Estų

en: Georgian ("Russian" layout)
lt: Gruzinų ("Rusiškas" išdėstymas)

en: Georgian ("Latin" layout)
lt: Gruzinų ("Latin" išdėstymas)

en: Greek
lt: Graikų

en: Hungarian
lt: Vengrų

en: Croatian
lt: Chorvatų

en: Israeli
lt: Žydų

en: Israeli (Phonetic)
lt: Žydų (Fonetinė)

en: Iranian
lt: Iraniečių

en: Icelandic
lt: Islandijos

en: Italian
lt: Italų

en: Latin American
lt: Lotynų Amerikiečių

en: Dutch
lt: Danų

en: Lithuanian AZERTY (old)
lt: Lietuvių AZERTY (sena)

en: Lithuanian AZERTY (new)
lt: Lietuvių AZERTY (nauja)

en: Lithuanian "number row" QWERTY
lt: Lietuvių "skaičių eilė" QWERTY

en: Lithuanian "phonetic" QWERTY
lt: Lietuvių "fonetinė" QWERTY

en: Polish (qwerty layout)
lt: Lenkų (qverty išdėstymas)

en: Polish (qwertz layout)
lt: Lenkų (qwertz išdėstymas)

en: Portuguese
lt: Portugalų

en: Canadian (Quebec)
lt: Kanadiečių (Kvebeko)

en: Russian (Yawerty)
lt: Rusiškų (Yawerty)

en: Swedish
lt: Švedų

en: Slovenian
lt: Slovėnų

en: Slovakian
lt: Slovakų

en: Thai keyboard
lt: Tai klaviatūra

en: Turkish (traditional "F" model)
lt: Turkų (paprastas "F" modelis)

en: Turkish (modern "Q" model)
lt: Turkų (šiuolaik. "Q" modelis)

en: Ukrainian
lt: Ukrainiečių

en: US keyboard (international)
lt: JAV klaviatūra (tarptautinė)

en: Vietnamese "numeric row" QWERTY
lt: Vietnamieąčių "skaičių eilė" QWERTY

en: Yugoslavian (latin layout)
lt: Jugoslavų (lotuniškas išdėstymas)

en: Sun - Mouse
lt: Sun - pelė

en: Genius NetMouse
lt: Genius NetMouse (PS/2

en: Generic
lt: Paprasta

en: Wheel
lt: Ratas

en: serial
lt: serijinė

en: Generic 2 Button Mouse
lt: Paprasta 2 klavišų pelė

en: Generic 3 Button Mouse
lt: Paprasta 3 klavišų pelė

en: Mouse Systems
lt: Pelės tipo sistema (serijinė)

en: Logitech CC Series
lt: Logitech CC Serijos (serijinė)

en: Logitech Mouse (serial, old C7 type)
lt: Logitech pelė (serijinė, seno C7 tipo)

en: none
lt: nieko

en: No mouse
lt: Pelės nėra

en: Is this correct?
lt: Ar taip gerai?

en: Internet configuration
lt: Internet konfiguracija

en: Do you want to try to connect to the Internet now?
lt: Ar Jūs norite pabandyti pasijungti į internet?

en: ISDN Configuration
lt: ISDN Konfiguracija

en: Connection Configuration
lt: Pasijungimo Konfiguracija

en: Card IRQ
lt: Korto IRQ

en: Card mem (DMA)
lt: Kortos mem (DMA)

en: Card IO
lt: Kortos IO

en: Card IO_0
lt: Kortos IO_0

en: Card IO_1
lt: Kortos IO_1

en: Your personal phone number
lt: Jūsų asmeninis tel numeris

en: Provider phone number
lt: Tiekėjo telefono numeris

en: Provider dns 1
lt: Tiekėjo dns 1

en: Provider dns 2
lt: Tiekėjo dns 2

en: Dialing mode
lt: Prisiskambinimas režimas

en: Account Login (user name)
lt: Pasisveikinimas (vartotojo vardas)

en: Account Password
lt: Slaptažodis

en: Confirm Password
lt: Patvirtinti Slaptažodį

en: Europe
lt: Europa

en: Europe (EDSS1)
lt: Europa (EDSS1)

en: Rest of the world
lt: Likęs pasaulis

en: Rest of the world - no D-Channel (leased lines)
lt: Likęs pasaulis - be D-Channel (nuomojamos linijos)

en: Which protocol do you want to use ?
lt: Kokurį protokolą norite naudoti?

en: I don't know
lt: Nežinau

en: What kind of card do you have?
lt: Kokio tipo kortą jūs turite?

en: Continue
lt: Tęsti

en: Abort
lt: Atmesti

en: Choose the network interface
lt: Pasirinkite tinklo interfeisą

en: Try to find a modem?
lt: Ar bandyti surasti modemą?

en: Please choose which serial port your modem is connected to.
lt: Prašome pasirinkti, prie kurios serijinės jungties yra prijungtas Jūsų modemas.

en: Dialup options
lt: Prisiskambinimo nustatymai

en: Connection name
lt: Pasijungimo pavadinimas

en: Login ID
lt: Pasisveikinimo ID

en: Authentication
lt: Autentifikacija

en: Script-based
lt: Scenarinis

en: Terminal-based
lt: Terminalinis

en: Domain name
lt: Domeno vardas

en: First DNS Server
lt: Pirmasis DNS serveris

en: Second DNS Server
lt: Antrasis DNS serveris

en: Network Configuration
lt: Tinklo konfiguravimas

en: no network card found
lt: tinklo korta nerasta

en: Configuring network
lt: Konfiguruojamas tinklas

en: Host name
lt: Kompiuterio vardas:

en: Please enter the IP configuration for this machine.
    Each item should be entered as an IP address in dotted-decimal
    notation (for example, 1.2.3.4).
lt: Prašau įrašyti šio kompiuterio IP konfiguraciją.
    Kiekvienas laukas turi būti įrašytas kaip IP adresas
    (pvz. 1.2.3.4)

en: Configuring network device %s
lt: Konfiguruojamas tiklo įrenginys %s

en: Automatic IP
lt: Automatinis IP

en: IP address
lt: IP adresas

en: Netmask
lt: Tinklo kaukė

en: IP address should be in format 1.2.3.4
lt: IP adresas turėtų būti 1.2.3.4  formato

en: Please enter your host name.
    Your host name should be a fully-qualified host name,
    such as ``mybox.mylab.myco.com''.
    You may also enter the IP address of the gateway if you have one
lt: Prašau įvesti jūsų kompiuterio vardą.
    Tai turi būti pilnas vardas (pvz ``mybox.mylab.myco.com'').
    Taip pat galite įvesti IP ir tinklų sąsajos adresus jeigu juos turite

en: DNS server
lt: DNS serveris

en: Gateway
lt: Tinklų sąsaja

en: Gateway device
lt: Tinklų sąsajos įrenginys

en: Proxies configuration
lt: Stočių konfiguracija

en: Proxy should be http://...
lt: Proxy turėtų būti http://...

en: Proxy should be ftp://...
lt: Proxy turėtų būti ftp://...

en: You have a hole in your partition table but I can't use it.
    The only solution is to move your primary partitions to have the hole next to the extended partitions
lt: Skirsnių lentelėje yra tuščios vietos, bet ji negali būti panaudota.
    Vienintelis sprendimas yra perkelti pirminius skirsnius taip, kad tuščia vieta būtų šalia išplėstinių skirsnių

en: Error reading file %s
lt: Klaida, nuskaitant %s bylą

en: Restoring from file %s failed: %s
lt: Atstatymas iš %s bylos nepavyko: %s

en: Bad backup file
lt: Bloga atsarginė byla

en: Error writing to file %s
lt: Klaida, įrašant į bylą %s

en: must have
lt: turi turėti

en: important
lt: svarbu

en: very nice
lt: labai gerai

en: nice
lt: nuostabu

en: interesting
lt: įdomu

en: maybe
lt: gal būt

en: i18n (important)
lt: i18n (svarbu)

en: i18n (very nice)
lt: i18n (labai gerai)

en: i18n (nice)
lt: i18n (nuostabu)

en: Local printer
lt: Vietinis spausdintuvas

en: Remote printer
lt: Nutolintas spausdintuvas

en: Remote CUPS server
lt: Nuotolintas CUPS serveris

en: Remote lpd server
lt: Nutolintas lpd serveris

en: Detecting devices...
lt: Ieškoma įranga

en: Test ports
lt: Patikrinti jungtis

en: A printer, model "%s", has been detected on
lt: "%s" modelio spausdintuvas buvo aptiktas prie

en: Local Printer Device
lt: Vietinio spausdintuvo jungtis

en: What device is your printer connected to 
    (note that /dev/lp0 is equivalent to LPT1:)?
lt: Prie kurio įrenginio yra prijungtas jūsų spausdintuvas
    (atminkite kad /dev/lp0 yra LPT1 ekvivalentas)?

en: Printer Device
lt: Spausdintuvo įrenginys

en: Remote lpd Printer Options
lt: Nutolinto lpd Spausdintuvo Nustatymai

en: To use a remote lpd print queue, you need to supply
    the hostname of the printer server and the queue name
    on that server which jobs should be placed in.
lt: Norėdami naudotis lpd spausdinimo eilute, jūs turite
    nurodyti to serverio kompiuterio vardą ir eilės vardą, kurioje
    bus talpinami darbai.

en: Remote hostname
lt: Nutolinto kompiuterio vardas

en: Remote queue
lt: Nuotolinė eilė

en: SMB (Windows 9x/NT) Printer Options
lt: SMB (Windows 9x/NT) Spausdintuvo nustatymai

en: To print to a SMB printer, you need to provide the
    SMB host name (Note! It may be different from its
    TCP/IP hostname!) and possibly the IP address of the print server, as
    well as the share name for the printer you wish to access and any
    applicable user name, password, and workgroup information.
lt: Norėdami spausdinti į SMB spausdintuvą jūs turite
    nurodyti kompiuterio vardą, (Atkreipkite dėmesį kad jis gali skirtis nuo
    jo TCP/IP kompiuterio vardo), spausdintuvo serverio IP adresą, spausdintuvo
    dalinimo vardą, vartotojo vardą, slaptažodį ir darbo grupės vardą

en: SMB server host
lt: SMB serverio pavadinimas

en: SMB server IP
lt: SMB serverio IP

en: Share name
lt: Dalinimo vardas

en: Workgroup
lt: Darbo grupė

en: NetWare Printer Options
lt: NetWare Spausdintuvo Nustatymai

en: To print to a NetWare printer, you need to provide the
    NetWare print server name (Note! it may be different from its
    TCP/IP hostname!) as well as the print queue name for the printer you
    wish to access and any applicable user name and password.
lt: Norėdami spausdinti į NetWare spausdintuvą jūs turite
    nurodyti serverio vardą, (Atkreipkite dėmesį kad jis gali skirtis nuo
    jo TCP/IP kompiuterio vardo), spausdintuvo eilės vardą spausdintuvui, bei
    atitinkamą vartotojo vardą ir slaptažodį

en: Printer Server
lt: Spausdintuvo Serveris

en: Print Queue Name
lt: Spausdinimo eilės pavadinimas

en: What type of printer do you have?
lt: Koks yra jūsų spausdintuvo rūšis?

en: Do you want to test printing?
lt: Ar Jūs norite išbandyti spausdinimą?

en: Printing test page(s)...
lt: Spausdinamas (-i) bandomasis puslapis (-iai)...

en: Yes, print ASCII test page
lt: Taip. Atspausdinti ASCII bandomąjį puslapį

en: Yes, print PostScript test page
lt: Taip. Atspausdinti PostScript bandomąjį puslapį

en: Yes, print both test pages
lt: Taip. Atspausdinti abu bandomuosius puslapius

en: Configure Printer
lt: Nustatyti spausdintuvą

en: Printer options
lt: Spausdintuvo nustatymai

en: Paper Size
lt: Lapo dydis

en: Eject page after job?
lt: Ar išstumti lapą po darbo?

en: Uniprint driver options
lt: Uniprint tvarkyklės nustatymai

en: Color depth options
lt: Spalvų skaičiaus nustatymai

en: Print text as PostScript?
lt: Spausdinti tekstą kaip PostScript?

en: Reverse page order
lt: Atbulinė puslapių seka

en: Fix stair-stepping text?
lt: Taisyti stair-stepping tekstą?

en: Number of pages per output pages
lt: Puslapių skaičius išvedimo lapuose

en: Right/Left margins in points (1/72 of inch)
lt: Kairysis/Dešinysis kraštai taškais (1/72 inčio)

en: Top/Bottom margins in points (1/72 of inch)
lt: Viršutinis/Apatinis kraštas taškais (1/72 inčio)

en: Extra GhostScript options
lt: Ekstra ghostScript nustatymai

en: Extra Text options
lt: Ekstra teksto nustatymai

en: Printer
lt: Spausdintuvas

en: Would you like to configure a printer?
lt: Ar norite nustatyti spausdintuvą?

en: Here are the following print queues.
    You can add some more or change the existing ones.
lt: Čia yra šios spausdinimo eilės.
    Jūs galite čia prijungti daugiau arba pakeisti esamus darbus.

en: CUPS starting
lt: CUPS startuoja

en: Select Printer Connection
lt: Pasirinkite spausdintuvo jungtį

en: How is the printer connected?
lt: Kur yra prijungtas jūsų spausdinuvas?

en: Select Remote Printer Connection
lt: Pasirinkite Nutolinto Spausdintuvo Jungtį

en: Remove queue
lt: Pašalinti darbų eilę

en: Description
lt: Aprašymas

en: Location
lt: Vieta

en: Every print queue (which print jobs are directed to) needs a
    name (often lp) and a spool directory associated with it. What
    name and directory should be used for this queue and how is the printer connected?
lt: Kiekviena spausdinimo eilė (į kurią yra paskiriami darbai) turi
    turėti vardą (dažniausiai lp) ir su ja surištą laikmenos katalogą.
    Koks vardas ir koks katalogas turįtų būti naudojami šiai eilei?

en: Name of queue
lt: Darbų eilės pavadinimas

en: Spool directory
lt: Kaupimo katalogas

en: Printer Connection
lt: Spausdintuvo prijungimas

en: Can't add a partition to _formatted_ RAID md%d
lt: Negaliu pridėti skirsnio prie _formated_ RAID md%d

en: Can't write file $file
lt: Negaliu įrašyti bylos $file

en: mkraid failed
lt: mkraid nepavyko

en: mkraid failed (maybe raidtools are missing?)
lt: mkraid nepavyko (gal būt nėra raidtools?)

en: Not enough partitions for RAID level %d
lt: %d lygio RAID nepakanka sričių

en: Anacron a periodic command scheduler.
lt: Anacron yr periodinis komandų tvarkiklis.

en: apmd is used for monitoring batery status and logging it via syslog.
    It can also be used for shutting down the machine when the battery is low.
lt: apmd naudojamas akumuliatoriaus būsenai nustatyti per syslog.
    jis taip pat gali būti naudojamas kompiuterio išjungimui prie žemo akum. lygio.

en: This package loads the selected keyboard map as set in
    /etc/sysconfig/keyboard.  This can be selected using the kbdconfig utility.
    You should leave this enabled for most machines.
lt: Šis paketas užkrauna pasirinktą klavietūros išdėstymą, kuris
    nurodytas /etc/sysconfig/keyboard byloje. Jis gali būti pasirinktas su
    kbdconfig utėle. Daugumoje kompiuterių ji turi būti prieinama.

en: Mounts and unmounts all Network File System (NFS), SMB (Lan
    Manager/Windows), and NCP (NetWare) mount points.
lt: Prijungia ir Atjungia visas Tinklo Bylų Sistemas (NFS), SMB (Lan
    Tvarkyklė/Windows), ir NCP (NetWare) prijungimo vietas.

en: Activates/Deactivates all network interfaces configured to start
    at boot time.
lt: Įjungia/Išjungia visas tinklo jungtis, nustatytas paleisti
    įkrovos metu.

en: Postfix is a Mail Transport Agent, which is the program that
    moves mail from one machine to another.
lt: Postfix yra Pašto perkėlimo agentas, naudojamas paštui
    perkelti iš vieno kompiuterio į kitą.

en: The rwho protocol lets remote users get a list of all of the users
    logged into a machine running the rwho daemon (similiar to finger).
lt: Šis rwho protokolas leidžia nutolusiems vartotojams gauti
    visų prisijungusių prie rwho domeno vartotojų sąrašą (panašiai kaip finger).

en: Syslog is the facility by which many daemons use to log messages
    to various system log files.  It is a good idea to always run syslog.
lt: Syslog yra jungiamoji vieta, kurią daugelis domenų naudoja log bylų
    išsaugojimui. Visada yra gera mintis paleisti syslog.

en: This startup script try to load your modules for your usb mouse.
lt: Šis paleidimo skriptas pabandys paleisti Jūsų usb pelės modulius.

en: Starts and stops the X Font Server at boot time and shutdown.
lt: Paleidžia ir sustabdo X šriftų serverį pakrovimo metu ir išjungiant.

en: Choose which services should be automatically started at boot time
lt: Pasirinkite kokias tarnybas po perkrovimo paleisti automatiškai

en: I can't read your partition table, it's too corrupted for me :(
    I'll try to go on blanking bad partitions
lt: Aš negaliu perskaityti jūsų skirsnių lentelės, ji man per daug sugadinta :(
    Pabandysiu nuimti blogus skirsnius

en: Configure LILO/GRUB
lt: Nustatyti LILO/GRUB

en: Create a boot floppy
lt: Sukurti įkrovos diskelį

en: Format floppy
lt: Sužymėti diskelį

en: Choice
lt: Pasirinkimas

en: Installation of LILO failed. The following error occured:
lt: LILO įdiegimas nepavyko. Įvyko sekanti klaida:

en: Internet Connection Sharing
lt: Internet pasijungimo dalinimas

en: Firewalling configuration detected!
lt: Aptikta firewall konfiguracija!

en: Congratulations!
lt: Sveikiname!

en: This level is to be used with care. It makes your system more easy to use,
    but very sensitive: it must not be used for a machine connected to others
    or to the Internet. There is no password access.
lt: Šiame lygyje reikia elgtis atsargiai. Tai leidžia lengviau naudoti sistemą
    bet reikia būti atsargiam. Tai neturėtų būti naudojama kompiuteriuse,
    susijusiuose su kitais (pvz Internetu). Čia nėra slaptažodžių.

en: Password are now enabled, but use as a networked computer is still not recommended.
lt: Dabar slaptažodžiai yra įjungti bet naudoti kaip tinklinį kompiuterį dar nerekomenduojama.

en: Few improvements for this security level, the main one is that there are
    more security warnings and checks.
lt: Šiame saugumo lygyje yra keletas daugiau perspėjimų ir saugumo patikrinimų.

en: This is the standard security recommended for a computer that will be used
    to connect to the Internet as a client. There are now security checks.
lt: Šis saugumo lygis yra standartinis. Jį jau galime naudoti prisijungti į Internetą
    kaip klientas.

en: With this security level, the use of this system as a server becomes possible.
    The security is now high enough to use the system as a server which accept
    connections from many clients.
lt: Šiame saugumo lygyje kompiuterį jau galime naudoti kaip serverį, kuris
    leidžia prisijungti kitiems klientams.

en: We take level 4 features, but now the system is entirely closed.
    Security features are at their maximum.
lt: Dabar naudojami lygio privalumai,bet sistema yra visiškai uždaryta.
    Saugumo privalumai yra maksimalūs.

en: Setting security level
lt: Nustatomas saugumo lygis

en: Choose the tool you want to use
lt: Pasirinkite kurį įrankį naudosite

en: no serial_usb found
lt: serial_usb nerasta

en: Emulate third button?
lt: Ar emuliuoti trečią klavišą?

en: Which serial port is your mouse connected to?
lt: Prie kurios ser. jungties prijungta Jūsų pelė?

en: reading configuration
lt: skaitomi nustatymai

en: File
lt: Byla

en: Search
lt: Ieškoti

en: Package
lt: Paketas

en: Text
lt: tekstas

en: Tree
lt: Medis

en: Sort by
lt: Rūšiuoti pagal

en: Category
lt: Kategorija

en: See
lt: Pasižiūrėti

en: Installed packages
lt: Įdiegti paketai

en: Available packages
lt: Prieinami paketai

en: Show only leaves
lt: Rodyti tik lapus

en: Expand all
lt: Išplėsti visus

en: Collapse all
lt: Sutraukit visus

en: Configuration
lt: Nustatymai

en: Add location of packages
lt: Pridėti paketų suradimo vietą

en: Update location
lt: Atnaujinti suradimo vietą

en: Remove
lt: Išmesti

en: Configuration: Add Location
lt: Nustatymai: Pridėti suradimo vietą

en: Find Package
lt: Rasti paketą

en: Find Package containing file
lt: Rasti bylą su atitinkamu paketu

en: Toggle between Installed and Available
lt: Keisti tarp įdiegtų ir galimų

en: Files:
lt: Bylos:

en: Uninstall
lt: Išdiegti

en: Choose package to install
lt: Pasirinkite paketą įdiegimui

en: Checking dependencies
lt: Patikrinkite priklausomybę

en: Wait
lt: Palaukite

en: The following packages are going to be uninstalled
lt: Sekanti paketai bus išdiegti

en: Uninstalling the RPMs
lt: Išdiegiami RPM'ai

en: Which package are looking for
lt: Kurio paketo iešote

en: %s not found
lt: %s nerastas

en: No match
lt: Nėra atitikmių

en: No more match
lt: Daugiau atitikmių nėra

en: rpmdrake is currently in ``low memory'' mode.
    I'm going to relaunch rpmdrake to allow searching files
lt: rpmdrake dabar nepakanka atminties.
    Aš perstartuosiu rpmdrake kad galėtumėte ieškoti bylų

en: Which file are you looking for?
lt: Kurios bylos ieškote?

en: What are looking for?
lt: Ko ieškote?

en: Give a name (eg: `extra', `commercial')
lt: Nurodykite vardą (pvz: `extra', `commercial')

en: Directory
lt: Katalogas

en: No cdrom available (nothing in /mnt/cdrom)
lt: Cdrom neprieinamas (nieko nėra /mnt/cdrom)

en: URL of the directory containing the RPMs
lt: RPM katalogo URL

en: For FTP and HTTP, you need to give the location for hdlist
    It must be relative to the URL above
lt: Dėl FTP ir HTTP jūs turite nurodyti vietą kur yra hdlist
    Tai turi būti panašu į aukščiau esantį URL

en: Please submit the following information
lt: Prašau patvirtinti sekančią informaciją

en: %s is already in use
lt: %s jau naudojama

en: Updating the RPMs base
lt: Atnaujinama RPM bazė

en: Going to remove entry %s
lt: Roušiamasi išmesti įrašą %s

en: Finding leaves
lt: Ieškoma lapų

en: Finding leaves takes some time
lt: Lapų ieškojimas šiek tiek užtruks

en: Multimedia
lt: Multimedija

en: Office
lt: Biuras

en: Documentation
lt: Dokumentacija
