DrakX VERSION - en to lv translation catalogue (907 entries)

en: Configure all heads independently
lv: Konfigurāt visus ekrānus neatkarīgi

en: Use Xinerama extension
lv: Lietot Xinerama piebūvi

en: Configure only card "%s" (%s)
lv: Konfigurāt tikai karti "%s" (%s)

en: Multi-head configuration
lv: N-ekrānu konfigurācija

en: Your system support multiple head configuration.
    What do you want to do?
lv: Jūsu sistēma atbalsta n-ekrānu konfigurāciju.
    Ko nu darīsim?

en: Graphic card
lv: Grafiskā karte

en: Select a graphic card
lv: Izvēlieties grafisko karti

en: Choose a X server
lv: Izvēlieties X serveri

en: X server
lv: X serveris

en: Which configuration of XFree do you want to have?
lv: Kuru XFree konfigurāciju izvēlaties?

en: Your card can have 3D hardware acceleration support but only with XFree %s.
    Your card is supported by XFree %s which may have a better support in 2D.
lv: Jūsu karte spēj nodrošināt 3D akselerāciju, bet tikai ar XFree %s.
    Jūsu karti uztur XFree %s, kam var būt labāks 2D atbalsts.

en: Your card can have 3D hardware acceleration support with XFree %s.
lv: Jūsu karte spēj nodrošināt 3D akselerāciju ar XFree %s.

en: XFree %s with 3D hardware acceleration
lv: XFree %s ar aparatūras 3D akselerāciju

en: Your card can have 3D hardware acceleration support with XFree %s,
    NOTE THIS IS EXPERIMENTAL SUPPORT AND MAY FREEZE YOUR COMPUTER.
lv: Jūsu karte spēj nodrošināt 3D akselerāciju ar XFree %s.
    ŅEMIET VĒRĀ, KA TAS IR EKSPERIMENTĀLS ATBALSTS, KAS VAR UZKĀRT DATORU.

en: XFree %s with EXPERIMENTAL 3D hardware acceleration
lv: XFree %s ar EKSPERIMENTĀLU aparatūras 3D akselerāciju

en: Your card can have 3D hardware acceleration support but only with XFree %s,
    NOTE THIS IS EXPERIMENTAL SUPPORT AND MAY FREEZE YOUR COMPUTER.
    Your card is supported by XFree %s which may have a better support in 2D.
lv: Jūsu karte spēj nodrošināt 3D akselerāciju, bet tikai ar XFree %s,
    ŅEMIET VĒRĀ, KA TAS IR EKSPERIMENTĀLS ATBALSTS, KAS VAR UZKĀRT DATORU.
    Jūsu karti uztur XFree %s, kam var būt labāks 2D atbalsts.

en: XFree configuration
lv: XFree konfigurācija

en: Select the memory size of your graphic card
lv: Izvēlieties grafiskās kartes atmiņas apjomu

en: Choose options for server
lv: Norādiet servera opcijas

en: Choose a monitor
lv: Norādiet monitoru

en: Monitor
lv: Monitors

en: The two critical parameters are the vertical refresh rate, which is the rate
    at which the whole screen is refreshed, and most importantly the horizontal
    sync rate, which is the rate at which scanlines are displayed.
    
    It is VERY IMPORTANT that you do not specify a monitor type with a sync range
    that is beyond the capabilities of your monitor: you may damage your monitor.
     If in doubt, choose a conservative setting.
lv: Divi svarīgākie parametri ir vertikālā pārzīmēšanas frekvence, kas nosaka
    visa ekrāna pārzīmēšanas biežumu, un horizontālās sinhronizācijas
    frekvence, kas nosaka skanēšanas līniju parādīšanas biežumu.
    
    Ir ĻOTI SVARĪGI, lai jūs nenorādītu monitora tipu, kura sinhronizācijas
    frekvence pārsniedz jūsu monitora iespējas: jūs varat sabojāt savu monitoru.
     Ja neesat pārliecināts, izvēlieties konservatīvāko variantu.

en: Horizontal refresh rate
lv: Horizontālā frekvence

en: Vertical refresh rate
lv: Vertikālā frekvence

en: Monitor not configured
lv: Monitors nav konfigurēts

en: Graphic card not configured yet
lv: Grafiskā karte vēl nav konfigurēta

en: Resolutions not chosen yet
lv: Izšķirtspējas vēl nav izvēlētas

en: Do you want to test the configuration?
lv: Vai vēlaties izmēģināt šo konfigurāciju?

en: Warning: testing this graphic card may freeze your computer
lv: Brīdinājums: šīs grafiskās kartes izmēģināšana var uzkārt datoru

en: Test of the configuration
lv: Konfigurācijas izmēģināšana

en: 
    try to change some parameters
lv: 
    mēģiniet izmainīt dažus parametrus

en: An error has occurred:
lv: Atklāta kļūda:

en: Leaving in %d seconds
lv: Atliek %d sekundes

en: Is this the correct setting?
lv: Vai viss ir pareizi?

en: An error has occurred, try to change some parameters
lv: Atklāta kļūda, mēģiniet izmainīt dažus parametrus

en: Resolution
lv: Izšķirtspēja

en: Choose the resolution and the color depth
lv: Norādiet izšķirtspēju un krāsu dziļumu

en: Graphic card: %s
lv: Grafiskā karte: %s

en: XFree86 server: %s
lv: XFree86 serveris: %s

en: Expert Mode
lv: Eksperta režīms

en: Show all
lv: Parādīt visu

en: Resolutions
lv: Izšķirtspējas

en: Keyboard layout: %s
lv: Tastatūras izkārtojums: %s

en: Mouse type: %s
lv: Peles tips: %s

en: Mouse device: %s
lv: Peles ierīce: %s

en: Monitor: %s
lv: Monitors: %s

en: Monitor HorizSync: %s
lv: Monitora horiz. frekv.: %s

en: Monitor VertRefresh: %s
lv: Monitora vert. frekv.: %s

en: Graphic card: %s
lv: Grafiskā karte: %s

en: Graphic memory: %s kB
lv: Grafiskā atmiņa: %s kB

en: Color depth: %s
lv: Krāsu dziļums: %s

en: Resolution: %s
lv: Izšķirtspēja: %s

en: XFree86 server: %s
lv: XFree86 serveris: %s

en: XFree86 driver: %s
lv: XFree86 draiveris: %s

en: Preparing X-Window configuration
lv: Gatavoju X-Window konfigurāciju

en: What do you want to do?
lv: Ko jūs vēlaties darīt?

en: Change Monitor
lv: Monitora maiņa

en: Change Graphic card
lv: Grafiskās kartes maiņa

en: Change Server options
lv: Servera opciju maiņa

en: Change Resolution
lv: Izšķirtspējas maiņa

en: Show information
lv: Parādīt informāciju

en: Test again
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Quit
lv: Iziet

en: Keep the changes?
    Current configuration is:
    
    %s
lv: Saglabāt izmaiņas?
    Pašreizējā konfigurācija ir:
    
    %s

en: Please relog into %s to activate the changes
lv: Lai aktivizētu izmaiņas, lūdzu aizveriet un atveriet %s sesiju

en: Please log out and then use Ctrl-Alt-BackSpace
lv: Lūdzu aizveriet sesiju un nospiediet Ctrl-Alt-BackSpace

en: X at startup
lv: X pēc startēšanas

en: I can set up your computer to automatically start X upon booting.
    Would you like X to start when you reboot?
lv: Datoru var konfigurēt, lai pēc sistēmas ielādes automātiski startētu X.
    Vai vēlaties, lai pēc pārstartēšanas tiktu palaists X?

en: 256 colors (8 bits)
lv: 256 krāsas (8 biti)

en: 32 thousand colors (15 bits)
lv: 32 tūkstoši krāsu (15 biti)

en: 65 thousand colors (16 bits)
lv: 65 tūkstoši krāsu (16 biti)

en: 16 million colors (24 bits)
lv: 16 miljoni krāsu (24 biti)

en: 4 billion colors (32 bits)
lv: 4 miljardi krāsu (32 biti)

en: 64 MB or more
lv: 64 MB vai vairāk

en: Standard VGA, 640x480 at 60 Hz
lv: Parasts VGA, 640x480 pie 60 Hz

en: Super VGA, 800x600 at 56 Hz
lv: Super VGA, 800x600 pie 56 Hz

en: 8514 Compatible, 1024x768 at 87 Hz interlaced (no 800x600)
lv: 8514 savietojams, 1024x768 pie 87 Hz ar joslām (nav 800x600)

en: Super VGA, 1024x768 at 87 Hz interlaced, 800x600 at 56 Hz
lv: Super VGA, 1024x768 pie 87 Hz ar joslām, 800x600 pie 56 Hz

en: Extended Super VGA, 800x600 at 60 Hz, 640x480 at 72 Hz
lv: Uzlabots Super VGA, 800x600 pie 60 Hz, 640x480 pie 72 Hz

en: Non-Interlaced SVGA, 1024x768 at 60 Hz, 800x600 at 72 Hz
lv: Ne-joslots SVGA, 1024x768 pie 60 Hz, 800x600 pie 72 Hz

en: High Frequency SVGA, 1024x768 at 70 Hz
lv: Augstas frekvences SVGA, 1024x768 pie 70 Hz

en: Multi-frequency that can do 1280x1024 at 60 Hz
lv: Multi-frekvenču, kas uztur 1280x1024 pie 60 Hz

en: Multi-frequency that can do 1280x1024 at 74 Hz
lv: Multi-frekcenču, kas uztur 1280x1024 pie 74 Hz

en: Multi-frequency that can do 1280x1024 at 76 Hz
lv: Multi-frekvenču, kas uztur 1280x1024 pie 76 Hz

en: Monitor that can do 1600x1200 at 70 Hz
lv: Monitors, kas uztur 1600x1200 pie 70 Hz

en: Monitor that can do 1600x1200 at 76 Hz
lv: Monitors, kas uztur 1600x1200 pie 76 Hz

en: First sector of boot partition
lv: Sāknējamās partīcijas pirmais sektors

en: First sector of drive (MBR)
lv: Diska pirmais sektors (MBR)

en: SILO Installation
lv: SILO instalēšana

en: Where do you want to install the bootloader?
lv: Kur jūs vēlaties instalēt sāknētāju?

en: LILO/grub Installation
lv: LILO/grub instalēšana

en: Bootloader main options
lv: Sāknētāja galvenās opcijas

en: Bootloader to use
lv: Kuru OS ielādētāju lietot

en: Bootloader installation
lv: Sāknētāja instalēšana

en: Boot device
lv: Sāknējamā ierīce

en: LBA (doesn't work on old BIOSes)
lv: LBA (nedarbojas ar veciem BIOSiem)

en: Compact
lv: Kompakts

en: compact
lv: kompakts

en: Video mode
lv: Video režīms

en: Delay before booting default image
lv: Pauze pirms noklusētās sistēmas ielādes

en: Password
lv: Parole

en: Password (again)
lv: Parole (atkārtoti)

en: Restrict command line options
lv: Ierobežot komandrindas opcijas

en: restrict
lv: ierobežot

en: Clean /tmp at each boot
lv: Iztīrīt /tmp katras sāknēšanas laikā

en: Precise RAM size if needed (found %d MB)
lv: Ja nepieciešams, precizējiet RAM apjomu (atrasti %d MB)

en: Enable multi profiles
lv: Atļaut multi profilus

en: Give the ram size in MB
lv: Norādiet atmiņas apjomu Mb

en: Option ``Restrict command line options'' is of no use without a password
lv: Opcijai ``Ierobežot komandrindas opcijas'' nav jēgas bez paroles

en: Please try again
lv: Lūdzu mēģiniet vēlreiz

en: The passwords do not match
lv: Paroles nesakrīt

en: Default OS?
lv: Noklusētā OS?

en: Here are the different entries.
    You can add some more or change the existing ones.
lv: Šeit ir dažādi sāknēšanas ieraksti.
    Jūs varat pievienot jaunus vai izmainīt esošos.

en: Add
lv: Pievienot

en: Done
lv: Izdarīts

en: Modify
lv: Mainīt

en: Which type of entry do you want to add?
lv: Kāda veida ierakstu gribat pievienot

en: Other OS (SunOS...)
lv: Cita OS (SunOS...)

en: Other OS (MacOS...)
lv: Cita OS (MacOS...)

en: Other OS (windows...)
lv: Cita OS (windows...)

en: Image
lv: Attēls

en: Root
lv: Sakne

en: Append
lv: Papildināt

en: Read-write
lv: Lasīt-rakstīt

en: Table
lv: Tabula

en: Unsafe
lv: Nedrošs

en: Label
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusēts

en: Initrd-size
lv: Initrd-izmērs

en: NoVideo
lv: BezVideo

en: Remove entry
lv: Izdzēst ierakstu

en: Empty label not allowed
lv: Tukšs nosaukums nav atļauts

en: This label is already used
lv: Šis nosaukums jau ir izmantots

en: Found %s %s interfaces
lv: Atrasti %s %s interfeisi

en: Do you have another one?
lv: Vai ir vēl kāds?

en: Do you have any %s interfaces?
lv: Vai datorā ir kāds %s interfeiss?

en: No
lv: Nē

en: Yes
lv: Jā

en: See hardware info
lv: Apskatīt dzelžu informāciju

note: -PO: the first %s is the card type (scsi, network, sound,...) -PO: the second is the vendor+model name
en: Installing driver for %s card %s
lv: Instalēju draiveri %s kartei %s

en: (module %s)
lv: (modulis %s)

note: -PO: the %s is the driver type (scsi, network, sound,...)
en: Which %s driver should I try?
lv: Kuru %s draiveri pamēģināt?

en: In some cases, the %s driver needs to have extra information to work
    properly, although it normally works fine without. Would you like to specify
    extra options for it or allow the driver to probe your machine for the
    information it needs? Occasionally, probing will hang a computer, but it should
    not cause any damage.
lv: Dažos gadījumos %s draiverim ir jānorāda papildus informācija, lai tas
    darbotos pareizi, tomēr parasti tā nav vajadzīga. Vai vēlaties norādīt
    papildus parametrus, vai arī ļausit draiverim aptaujāt datoru un savākt
    nepieciešamo informāciju? Retos gadījumos aptaujāšana var uzkārt datoru,
    taču tas neradīs nekādus bojājumus.

en: Autoprobe
lv: Aptaujāt

en: Specify options
lv: Norādīt opcijas

en: You may now provide its options to module %s.
lv: Tagad jūs varat norādīt parametrus modulim %s.

en: You may now provide its options to module %s.
    Options are in format ``name=value name2=value2 ...''.
    For instance, ``io=0x300 irq=7''
lv: Tagad jūs varat norādīt moduļa %s opcijas.
    Opciju formāts ir ``nosaukums=vērtība nosaukums2=vērtība2 ...''.
    Piemēram, ``io=0x300 irq=7''

en: Module options:
lv: Moduļa opcijas:

en: Loading module %s failed.
    Do you want to try again with other parameters?
lv: Moduļa %s ielāde bija neveiksmīga.
    Vai vēlaties pamēģināt ar citiem parametriem?

en: (already added %s)
lv: (jau pievienots %s)

en: This password is too simple
lv: Šī parole ir pārāk vienkārša

en: Please give a user name
lv: Lūdzu ievadiet lietotāja vārdu

en: The user name must contain only lower cased letters, numbers, `-' and `_'
lv: Lietotāja vārdā var būt tikai mazie angļu burti, cipari, `-' un `_'

en: This user name is already added
lv: Šāds lietotāja vārds jau ir pievienots

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Enter a user
    %s
lv: Ievadiet lietotāju
    %s

en: Accept user
lv: Apstiprināt lietotāju

en: Real name
lv: Vārds un uzvārds

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Shell
lv: Čaula

en: Icon
lv: Ikona

en: Autologin
lv: Autoreģistrēšanās

en: Choose the default user:
lv: Norādiet noklusēto lietotāju:

en: Choose the window manager to run:
lv: Norādiet izmantojamo logu menedžeri:

en: Please, choose a language to use.
lv: Lūdzu izvēlieties izmantojamo valodu.

en: You can choose other languages that will be available after install
lv: Jūs varat izvēlēties citas valodas, kas būs pieejamas pēc instalēšanas

en: All
lv: Viss

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit)
en: Welcome to %s the operating system chooser!
    
    Choose an operating system in the list above or
    wait %d seconds for default boot.
lv: Juus sveic %s, opereetaajsisteemu paarsleedzeejs!
    
    Sarakstaa izveelieties vajadziigo sisteemu vai gaidiet %d sekundes, liidz tiks ielaadeeta nokluseetaa sisteema.

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit) -PO: and keep them smaller than 79 chars long
en: Welcome to GRUB the operating system chooser!
lv: Juus sveic GRUB, opereetaajsisteemu izveeles programma!

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit) -PO: and keep them smaller than 79 chars long
en: Use the %c and %c keys for selecting which entry is highlighted.
lv: Izmantojiet taustinus %c un %c, lai izveeleetos vajadziigo ierakstu.

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit) -PO: and keep them smaller than 79 chars long
en: Press enter to boot the selected OS, 'e' to edit the
lv: Nospiediet ievadu, lai saakneetu izveeleeto OS, 'e', lai redigeetu

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit) -PO: and keep them smaller than 79 chars long
en: commands before booting, or 'c' for a command-line.
lv: komandas pirms saakneesanas, vai 'c', lai izsauktu komandrindu.

note: -PO: these messages will be displayed at boot time in the BIOS, use only ASCII (7bit) -PO: and keep them smaller than 79 chars long
en: The highlighted entry will be booted automatically in %d seconds.
lv: Izdaliitais ieraksts tiks saakneets peec %d sekundeem.

en: not enough room in /boot
lv: nepietiek vietas partīcijā /boot

note: -PO: "Desktop" and "Start Menu" are the name of the directories found in c:\windows -PO: so you may need to put them in English or in a different language if MS-windows doesn't exist in your language
en: Desktop
lv: Darbavirsma

note: -PO: "Desktop" and "Start Menu" are the name of the directories found in c:\windows
en: Start Menu
lv: Starta izvēlne

en: no help implemented yet.
lv: palīdzība pagaidām nav realizēta.

en: Boot Style Configuration
lv: Sāknēšanas stila konfigurēšana

en: /_File
lv: /_Fails

en: /File/_Quit
lv: /Fails/_Beigt

en: NewStyle Categorizing Monitor
lv: NewStyle Kategorizējošs Monitors

en: NewStyle Monitor
lv: NewStyle Monitors

en: Traditional Monitor
lv: Tradicionālais Monitors

en: Traditional Gtk+ Monitor
lv: Tradicionālais Gtk+ Monitors

en: Launch Aurora at boot time
lv: Palaist Aurora sāknēšanas laikā

en: Lilo/grub mode
lv: Lilo/grub režīms

en: You are currently using %s as Boot Manager.
    Click on Configure to launch the setup wizard.
lv: Jūs pašlaik lietojat OS ielādētāju %s.
    Spiediet Konfigurēt, lai palaistu uzstādīšanas meistaru.

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Boot mode
lv: Sāknēšanas režīms

en: System mode
lv: Sistēmas režīms

en: Launch the X-Window system at start
lv: Palaist X-Window sistēmu sāknēšanas laikā

en: No, I don't want autologin
lv: Nē, negribu lietot autologin

en: Yes, I want autologin with this (user, desktop)
lv: Jā, gribu lietot autologin šim lietotājam un darba virsmai

en: OK
lv: Labi

en: Cancel
lv: Atcelt

en: can not open /etc/inittab for reading: %s
lv: lasīšanai nevar atvērt /etc/inittab: %s

en: Installation of LILO failed. The following error occured:
lv: LILO uzstādīšana neizdevās. Uzradās šāda kļūda:

en: %d minutes
lv: %d minūtes

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: %d seconds
lv: %d sekundes

en: Please make a backup of your data first
lv: Vispirms izveidojiet datu rezerves kopiju

en: Read carefully!
lv: Lasiet uzmanīgi!

en: If you plan to use aboot, be carefull to leave a free space (2048 sectors is enough)
    at the beginning of the disk
lv: Ja gatavojaties izmantot aboot, neaizmirstiet atstāt brīvu vietu diska
    sākumā (pietiek ar 2048 sektoriem)

en: Error
lv: Kļūda

en: Wizard
lv: Meistars

en: New
lv: Jauns

en: Remote
lv: Attāla

en: Mount point
lv: Montēšanas punkts

en: Options
lv: Opcijas

en: Type
lv: Tips

en: Unmount
lv: Nomontēt

en: Mount
lv: Montēta

en: Choose action
lv: Izvēlieties darbību

en: You have one big FAT partition
    (generally used by MicroSoft Dos/Windows).
    I suggest you first resize that partition
    (click on it, then click on "Resize")
lv: Jums ir viena liela FAT partīcija
    (parasti to izmanto MicroSoft Dos/Windows).
    Iesaku vispirms izmainīt šīs partīcijas izmēru
    (uzklikšķiniet uz tās, tad uz "Mainīt izmēru")

en: Please click on a partition
lv: Lūdzu uzklikšķiniet uz partīcijas

en: Details
lv: Detaļas

en: Empty
lv: Tukšs

en: Other
lv: Cits

en: Filesystem types:
lv: Failu sistēmu tipi:

en: Create
lv: Izveidot

en: Use ``%s'' instead
lv: Tā vietā izmantojiet ``%s''

en: Delete
lv: Izdzēst

en: Use ``Unmount'' first
lv: Vispirms izmantojiet ``Nomontēt''

en: After changing type of partition %s, all data on this partition will be lost
lv: Pēc partīcijas %s tipa nomaiņas visi šajā partīcijā esošie dati tiks pazaudēti

en: Where do you want to mount device %s?
lv: Kur jūs vēlaties montēt %s ierīci?

en: Mount options
lv: Montēšanas iespējas:

en: Various
lv: Viss kas

en: Removable media
lv: Izņemams datu nesējs

en: Change type
lv: Mainīt tipu

en: Which filesystem do you want?
lv: Kuru failu sistēmu vēlaties?

en: Scanning available nfs shared resource
lv: Skanēju piejamos nfs kopīgos resursus

en: Scanning available nfs shared resource of server %s
lv: Skanēju piejamos nfs kopīgos resursus uz servera %s

en: Scanning available samba shared resource
lv: Skanēju piejamos samba kopīgos resursus

en: Scanning available samba shared resource of server %s
lv: Skanēju piejamos samba kopīgos resursus uz servera %s

en: Choose a partition
lv: Izvēlieties partīciju

en: Choose another partition
lv: Izvēlieties citu partīciju

en: Exit
lv: Iziet

en: Toggle to expert mode
lv: Pārslēgt eksperta režīmā

en: Toggle to normal mode
lv: Pārslēgt normālajā režīmā

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Continue anyway?
lv: Tad turpināt?

en: Quit without saving
lv: Iziet nesaglabājot

en: Quit without writing the partition table?
lv: Iziet neierakstot partīciju tabulau?

en: Auto allocate
lv: Izvietot automātiski

en: Clear all
lv: Visu dzēst

en: More
lv: Vairāk

en: Hard drive information
lv: Cietā diska informācija

en: Not enough space for auto-allocating
lv: Nepietiek brīvas vietas, lai izvietotu automātiski

en: All primary partitions are used
lv: Visas primārās partīcijas izmantotas

en: I can't add any more partition
lv: Vairāk partīciju nevar pievienot

en: To have more partitions, please delete one to be able to create an extended partition
lv: Ja gribat vairāk partīcijas, izdzēsiet kādu partīciju, lai varētu izveidot paplašināto partīciju

en: Rescue partition table
lv: Salabot partīciju tabulu

en: Select file
lv: Izvēlieties failu

en: The backup partition table has not the same size
    Still continue?
lv: Partīciju tabulas rezerves kopijai ir atšķirīgs izmērs
    Tomēr turpināt, ja?

en: Warning
lv: Uzmanību

en: Insert a floppy in drive
    All data on this floppy will be lost
lv: Ielieciet disketi
    Visi uz disketes esošie dati tiks dzēsti

en: Trying to rescue partition table
lv: Mēģinu saglābt partīciju tabulu

en: Detailed information
lv: Detalizēta informācija

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Move
lv: Pārvietot

en: Format
lv: Formatēt

en: Active
lv: Aktīva

en: Add to RAID
lv: Pievienot pie RAID

en: Add to LVM
lv: Pievienot LVM

en: Remove from RAID
lv: Izslēgt no RAID

en: Remove from LVM
lv: Izņemt no LVM

en: Modify RAID
lv: Mainīt RAID

en: Use for loopback
lv: Izmantot priekš loopback

en: Create a new partition
lv: Izveidot jaunu partīciju

en: Start sector:
lv: Sākuma sektors:

en: Size in MB:
lv: Izmērs MB:

en: Filesystem type:
lv: Failu sistēmas tips:

en: Mount point:
lv: Montēšanas punkts:

en: Preference:
lv: Priekšroka:

en: Change partition type
lv: Nomainīt partīcijas tipu

en: Where do you want to mount loopback file %s?
lv: Kur jūs vēlaties montēt loopback failu %s?

en: Can't unset mount point as this partition is used for loop back.
    Remove the loopback first
lv: Nevaru noņemt montēšanas punktu, jo šī partīcija tiek izmantota priekš loopback.
    Vispirms noņemiet loopback

en: Computing FAT filesystem bounds
lv: Izskaitļoju FAT failsistēmas robežas

en: Resizing
lv: Mainu izmēru

en: This partition is not resizeable
lv: Šīs partīcijas izmēru nevar izmainīt

en: All data on this partition should be backed-up
lv: Visiem šīs partīcijas datiem jāizveido rezerves kopijas

en: After resizing partition %s, all data on this partition will be lost
lv: Pēc partīcijas %s izmēra maiņas visi šajā partīcijā esošie dati tiks pazaudēti

en: Choose the new size
lv: Norādiet jauno izmēru

en: New size in MB:
lv: Jauns izmērs MB:

en: Which disk do you want to move it to?
lv: Uz kuru disku vēlaties to pārvietot?

en: Sector
lv: Sektors

en: Which sector do you want to move it to?
lv: Uz kuru sektoru vēlaties to pārvietot?

en: Moving
lv: Pārvietoju

en: Moving partition...
lv: Pārvietoju partīciju...

en: Choose an existing RAID to add to
lv: Norādiet eksistējošu RAID, kam pievienot

en: new
lv: jauns

en: Choose an existing LVM to add to
lv: Norādiet jau esošu LVM kam pievienot

en: LVM name?
lv: LVM vārds?

en: This partition can't be used for loopback
lv: Šo Partīciju nevar izmantot priekš loopback

en: Loopback file name:
lv: Loopback faila vārds:

en: File already used by another loopback, choose another one
lv: Fails jau tiek izmantots citam loopback, norādiet citu failu

en: File already exists. Use it?
lv: Fails jau eksistē. Vai to izmantot?

en: device
lv: ierīce

en: level
lv: līmenis

en: chunk size
lv: gabala izmērs

en: Be careful: this operation is dangerous.
lv: Esiet uzmanīgi: šī operācija ir bīstama.

en: What type of partitioning?
lv: Kāds ir sadalījuma tips?

en: Sorry I won't accept to create /boot so far onto the drive (on a cylinder > 1024).
    Either you use LILO and it won't work, or you don't use LILO and you don't need /boot
lv: Diemžēl es neļaušu izveidot /boot tik tālu uz diska (uz cilindra > 1024).
    Vai nu jūs izmantojat LILO, un tas nestrādās, vai arī jūs neizmantojat LILO, un /boot jums nav vajadzīgs

en: The partition you've selected to add as root (/) is physically located beyond
    the 1024th cylinder of the hard drive, and you have no /boot partition.
    If you plan to use the LILO boot manager, be careful to add a /boot partition
lv: partīcija, ko jūs izvēlējāties pievienot kā sakni (/), fiziski atrodas aiz
    šī cietā diska 1024. cilindra, un jums nav /boot partīcijas.
    Ja jūs plānojat izmantot LILO, neaizmirstiet pievienot /boot partīciju

en: You've selected a software RAID partition as root (/).
    No bootloader is able to handle this without a /boot partition.
    So be careful to add a /boot partition
lv: Jūs izvēlējies programmatūras uzturētu RAID partīciju kā saknes partīciju (/).
    Neviens sāknētājs nespēj to izmantot bez /boot partīcijas.
    Tāpēc neaizmirstiet izveidot /boot partīciju.

en: Partition table of drive %s is going to be written to disk!
lv: Iekārtas %s partīciju tabula tiks ierakstīta uz diska!

en: You'll need to reboot before the modification can take place
lv: Lai izmaiņas stātos spēkā, jums ir jāpārstartē dators

en: After formatting partition %s, all data on this partition will be lost
lv: Pēc partīcijas %s formatēšanas visi šajā partīcijā esošie dati tiks pazaudēti

en: Formatting
lv: Formatēju

en: Formatting loopback file %s
lv: Formatēju loopback failu %s

en: Formatting partition %s
lv: Formatēju partīciju %s

en: Device:
lv: Ierīce:

en: DOS drive letter: %s (just a guess)
lv: DOS iekārtas burts: %s (tikai minējums)

en: Type:
lv: Tips:

en: Name:
lv: Vārds:

en: Start: sector %s
lv: Sākums: sektors %s

en: Size: %s
lv: Izmērs: %s

en: , %s sectors
lv: , %s sektori

en: Cylinder %d to cylinder %d
lv: No cilindra %d līdz cilindram %d

en: Formatted
lv: Formatēta

en: Not formatted
lv: Neformatēta

en: Mounted
lv: Montēta

en: Partition booted by default
        (for MS-DOS boot, not for lilo)
lv: Noklusēti sāknējamā partīcija
        (lai sāknētu MS-DOS, nevis lilo)

en: Level %s
lv: Līmenis %s

en: Chunk size %s
lv: Gabala izmērs %s

en: RAID-disks %s
lv: RAID diski %s

en: Loopback file name: %s
lv: Loopback faila nosaukums: %s

en: Size: %s
lv: Izmērs: %s

en: Geometry: %s cylinders, %s heads, %s sectors
lv: Ģeometrija: %s cilindri, %s galvas, %s sektori

en: LVM-disks %s
lv: LVM-diski %s

en: Partition table type: %s
lv: partīciju tabulas tips: %s

en: on bus %d id %d
lv: uz šinas %d id %d

en: Options: %s
lv: Opcijas: %s

en: %s formatting of %s failed
lv: %s formatēšana %s neizdevās

en: I don't know how to format %s in type %s
lv: Nezinu, kā formatēt %s, izmantojot tipu %s

en: mount failed
lv: montēšana neizdevās

en: mount failed:
lv: montēšana neizdevās:

en: error unmounting %s: %s
lv: kļūda nomontējot %s: %s

en: simple
lv: vienkāršs

en: server
lv: serveris

en: You can't use JFS for partitions smaller than 16MB
lv: Nevarat izmantot JFS partīcijām, kas mazākas par 16MB

en: You can't use ReiserFS for partitions smaller than 32MB
lv: Nevarat izmantot ReiserFS pārtīcijām, kas mazākas par 32MB

en: Mount points must begin with a leading /
lv: Montēšanas punktiem jāsākas ar /

en: There is already a partition with mount point %s
lv: Jau eksistē partīcija ar montēšanas punktu %s

en: This directory should remain within the root filesystem
lv: Šim katalogam ir jāpaliek saknes failsistēmā

en: You need a true filesystem (ext2, reiserfs) for this mount point
lv: Šim montēšanas punktam ir nepieciešama reāla failu sistēma (ext2, reiserfs)

en: Error opening %s for writing: %s
lv: Kļūda, atverot %s ierakstīšanai: %s

en: An error has occurred - no valid devices were found on which to create new filesystems. Please check your hardware for the cause of this problem
lv: Atklāta kļūda - nav atrasta neviena ierīce, kas derētu jaunu failsistēmu veidošanai. Lūdzu pārbaudiet dzelžus, lai noskaidrotu problēmas iemeslu

en: You don't have any partitions!
lv: Jums nav nevienas partīcijas!

en: GNU/Linux manages time in GMT (Greenwich Manage Time) and translates it in
    local time according to the time zone you selected.
lv: GNU/Linux laiku rēķina pēc GMT jeb "Grīničas Meridiāna Laika" un pārvērš
    to par vietējo laiku atbilstoši jūsu izvēlētajai laika joslai.

en: Please be patient. This operation can take several minutes.
lv: Lūdzu esat pacietīgs. Šī darbība var ilgt vairākas minūtes.

en: Insert a FAT formatted floppy in drive %s
lv: Ielieciet FAT formatētu disketi iekārtā %s

en: To use this saved packages selection, boot installation with ``linux defcfg=floppy''
lv: Lai izmantotu šo saglabāto pakotņu izvēli, palaidiet instalāciju ar ``linux defcfg=floppy''

en: Error reading file %s
lv: Kļūda, nolasot failu %s

en: Ok
lv: Labi

en: Some hardware on your computer needs ``proprietary'' drivers to work.
    You can find some information about them at: %s
lv: Dažu jūsu datora dzelžu darbībai nepieciešami ``firmas'' draiveri.
    Papildus informāciju varat atrast šeit: %s

en: You must have a root partition.
    For this, create a partition (or click on an existing one).
    Then choose action ``Mount point'' and set it to `/'
lv: Jums ir nepieciešama saknes partīcija.
    Šim nolūkam izveidojiet partīciju (vai uzklikšķiniet uz jau esošas).
    Tad izvēlieties darbību ``Montēšanas punkts'' un norādiet, ka tas ir `/'

en: You must have a swap partition
lv: Jums ir nepieciešama swap partīcija

en: You don't have a swap partition
    
    Continue anyway?
lv: Jums nav swap partīcijas
    
    Vai tomēr turpināt?

en: Use free space
lv: Izmantot brīvo vietu

en: Not enough free space to allocate new partitions
lv: Nepietiek brīvas vietas, lai izvietotu jaunas partīcijas

en: Use existing partition
lv: Izmantot jau esošu partīciju

en: There is no existing partition to use
lv: Nav nevienas partīcijas, ko varētu izmantot

en: Use the Windows partition for loopback
lv: Izmantot Windows partīciju priekš loopback

en: Which partition do you want to use for Linux4Win?
lv: Kuru partīciju vēlaties izmantot priekš Linux4Win?

en: Choose the sizes
lv: Izvēlieties izmērus

en: Root partition size in MB:
lv: Saknes partīcijas izmērs (MB):

en: Swap partition size in MB:
lv: Swap partīcijas izmērs (MB):

en: Use the free space on the Windows partition
lv: Izmantot Windows partīcijas brīvo vietu

en: Which partition do you want to resize?
lv: Kuras partīcijas izmēru vēlaties izmainīt?

en: Computing Windows filesystem bounds
lv: Izskaitļoju Windows failu sistēmas robežas

en: The FAT resizer is unable to handle your partition, 
    the following error occured: %s
lv: FAT izmēra mainītājs nespēj izmainīt jūsu partīciju,
    atklāta sekojoša kļūda: %s

en: Your Windows partition is too fragmented, please run ``defrag'' first
lv: Windows partīcija ir pārāk fragmentēta, vispirms palaidiet ``defrag''

en: WARNING!
    
    DrakX will now resize your Windows partition. Be careful: this operation is
    dangerous. If you have not already done so, you should first exit the
    installation, run scandisk under Windows (and optionally run defrag), then
    restart the installation. You should also backup your data.
    When sure, press Ok.
lv: BRĪDINĀJUMS!
    
    Tagad DrakX izmainīs Windows partīcijas izmēru. Esiet uzmanīgs: šī darbība
    ir bīstama. Ja jūs to vēl neesat izdarījis, jums vispirms ir jāpārtrauc
    instalēšana, no Windows jāpalaiž scandisk (ieteicams palaist arī defrag),
    tad atkārtoti jāsāk instalēšana. Vajadzētu izveidot arī datu rezerves
    kopiju. Kad esat pārliecināts, nospiediet Labi.

en: Which size do you want to keep for windows on
lv: Kādu apjomu vēlaties atstāt priekš windows uz

en: partition %s
lv: partīcija %s

en: FAT resizing failed: %s
lv: FAT izmēra maiņa neizdevās: %s

en: There is no FAT partitions to resize or to use as loopback (or not enough space left)
lv: Nav FAT partīciju, lai izmainīto to izmēru vai izmantotu kā loopback (vai nepietiek brīvas vietas)

en: Erase entire disk
lv: Izdzēst visu disku

en: Remove Windows(TM)
lv: Noņemt Windows(TM)

en: You have more than one hard drive, which one do you install linux on?
lv: Jums ir vairāk nekā viens cietais disks, uz kura jūs instalējat linux?

en: ALL existing partitions and their data will be lost on drive %s
lv: VISAS diska %s partīcijas un tajās esošie dati tiks pazaudēti

en: Custom disk partitioning
lv: Pielāgots disku sadalījums

en: Use fdisk
lv: Izmantot fdisk

en: You can now partition %s.
    When you are done, don't forget to save using `w'
lv: Tagad jūs varat sadalīt diska iekārtu %s.
    Kad esat pabeiguši, neaizmirstiet saglabāt, izmantojot `w'

en: You don't have enough free space on your Windows partition
lv: Jūsu Windows partīcijā nav pietiekoši daudz brīvas vietas

en: I can't find any room for installing
lv: Nevaru atrast vietu instalēšanai

en: The DrakX Partitioning wizard found the following solutions:
lv: DrakX partīciju veidošanas meistars atrada sekojošus risinājumus:

en: Partitioning failed: %s
lv: Diska sadalīšana neizdevās: %s

en: Bringing up the network
lv: Iedarbinu tīklu

en: Bringing down the network
lv: Atslēdzu tīklu

en: An error occurred, but I don't know how to handle it nicely.
    Continue at your own risk.
lv: Atklāta kļūda, bet es nezinu, kā ar to pareizi apieties.
    Turpiniet, ja vēlaties riskēt.

en: Duplicate mount point %s
lv: Dublēts montēšanas punkts %s

en: Some important packages didn't get installed properly.
    Either your cdrom drive or your cdrom is defective.
    Check the cdrom on an installed computer using "rpm -qpl Mandrake/RPMS/*.rpm"
lv: Dažas svarīgas pakotnes neizdevās pareizi instalēt.
    Ir bojāta jūsu kompaktdisku iekārta vai instalācijas disks.
    Parbaudiet disku uz instalēta datora, izmantojot komandu "rpm -qpl Mandrake/RPMS/*.rpm"

en: Welcome to %s
lv: Jūs sveic %s

en: No floppy drive available
lv: Nav nevienas diskešu iekārtas

en: Entering step `%s'
lv: Uzsāku soli `%s'

en: Choose the size you want to install
lv: Norādiet apjomu, ko vēlaties instalēt

en: Total size:
lv: Kopējais izmērs:

en: Version: %s
lv: Versija: %s

en: Size: %d KB
lv: Apjoms: %d KB

en: Choose the packages you want to install
lv: Izvēlieties pakotnes, ko vēlaties instalēt

en: Install
lv: Instalēt

en: Installing
lv: Instalēju

en: Please wait,
lv: Lūdzu uzgaidiet,

en: Time remaining
lv: Atlikušais laiks

en: Total time
lv: Kopējais laiks

en: Preparing installation
lv: Sagatavoju instalēšanu

en: Installing package %s
lv: Instalēju pakotni %s

en: Go on anyway?
lv: Tomēr turpināt?

en: There was an error ordering packages:
lv: Pakotņu kārtošanas laikā atklāta kļūda:

en: Use existing configuration for X11?
lv: Vai izmantot jau esošo X11 konfigurāciju?

en: Your system is low on resource. You may have some problem installing
    Mandrake Linux. If that occurs, you can try a text install instead. For this,
    press `F1' when booting on CDROM, then enter `text'.
lv: Jūsu sistēmai trūkst resursu. Mandrake Linux instalēšanas laikā var
    rasties problēmas. Ja tā notiek, varat pamēģināt teksta instalēšanu.
    Lai to izdarītu, nospiediet`F1', ka notiek ielāde no CDROM, tad ievadiet
    `text'.

en: Install Class
lv: Instalēšanas klase

en: Please, choose one of the following classes of installation:
lv: Lūdzu izvēlieties vienu no sekojošām instalēšanas klasēm:

en: The total size for the groups you have selected is approximately %d MB.
lv: Kopējais jūsu izvēlēto grupu izmērs ir aptuveni %d MB.

en: If you wish to install less than this size,
    select the percentage of packages that you want to install.
    
    A low percentage will install only the most important packages;
    a percentage of 100%% will install all selected packages.
lv: Ja jūs vēlaties instalēt mazāk nekā šo izmēru,
    procentuāli izvēlieties instalējamo pakotņu daudzumu.
    
    Zems procentu līmenis instalēs tikai vissvarīgākās pakotnes;
    100% līmenī tiks instalētas visas izvēlētās pakotnes.

en: You have space on your disk for only %d%% of these packages.
    
    If you wish to install less than this,
    select the percentage of packages that you want to install.
    A low percentage will install only the most important packages;
    a percentage of %d%% will install as many packages as possible.
lv: Jums uz diska ir vieta tikai %d%% no šīm pakotnēm.
    
    Ja vēlaties instalēt mazāk, procentuāli izvēlieties instalējamo pakotņu
    daudzumu. Zems procentu līmenis instalēs tikai vissvarīgākās pakotnes;
    %d%% līmenis instalēs tik daudz pakotņu, cik ir iespējams.

en: You will be able to choose them more specifically in the next step.
lv: Nākamajā solī jūs varēsit izvēlēties daudz precīzāk.

en: Percentage of packages to install
lv: Instalējamo pakotņu procentuālais daudzums

en: Package Group Selection
lv: Pakotņu grupu izvēle

en: Individual package selection
lv: Atsevišķu pakotņu izvēle

en: Total size: %d / %d MB
lv: Kopējais izmērs: %d / %d MB

en: Bad package
lv: Slikta pakotne

en: Name: %s
lv: Nosaukums: %s

en: Importance: %s
lv: Svarīgums: %s

en: You can't select this package as there is not enough space left to install it
lv: Jūs nevarat izvēlēties šo pakotni, jo nepietiek vietas tās instalēšanai

en: The following packages are going to be installed
lv: Tiks instalētas sekojošas pakotnes

en: The following packages are going to be removed
lv: Tiks noņemtas sekojošas pakotnes

en: You can't select/unselect this package
lv: Jūs varat izvēlēties/atteikties no šīs pakotnes

en: This is a mandatory package, it can't be unselected
lv: Šī ir obligāta pakotne, no tās nevar atteikties

en: You can't unselect this package. It is already installed
lv: Jūs nevarat atteikties no šīs pakotnes. Tā jau ir instalēta

en: This package must be upgraded
    Are you sure you want to deselect it?
lv: Šo pakotni ir nepieciešams uzlabot
    Vai tiešām vēlaties atteikties no tās?

en: You can't unselect this package. It must be upgraded
lv: Jūs nevarat atteikties no šīs pakotnes. To ir nepieciešams uzlabot

en: Estimating
lv: Aprēķinu

en: Please wait, preparing installation
lv: Lūdzu gaidiet, gatavoju instalāciju

en: %d packages
lv: %d pakotnes

en: 
    Warning
    
    Please read carefully the terms below. If you disagree with any
    portion, you are not allowed to install the next CD media. Press 'Refuse' 
    to continue the installation without using these media.
    
    
    Some components contained in the next CD media are not governed
    by the GPL License or similar agreements. Each such component is then
    governed by the terms and conditions of its own specific license. 
    Please read carefully and comply with such specific licenses before 
    you use or redistribute the said components. 
    Such licenses will in general prevent the transfer,  duplication 
    (except for backup purposes), redistribution, reverse engineering, 
    de-assembly, de-compilation or modification of the component. 
    Any breach of agreement will immediately terminate your rights under 
    the specific license. Unless the specific license terms grant you such
    rights, you usually cannot install the programs on more than one
    system, or adapt it to be used on a network. In doubt, please contact 
    directly the distributor or editor of the component. 
    Transfer to third parties or copying of such components including the 
    documentation is usually forbidden.
    
    
    All rights to the components of the next CD media belong to their 
    respective authors and are protected by intellectual property and 
    copyright laws applicable to software programs.
lv: 
    Brīdinājums
    
    Lūdzu rūpīgi izlasiet zemāk esošos nosacījumus. Ja jūs nepiekrītat kādai
    to daļai, jūs nedrīkstat instalēt no šī CD. Nospiediet 'Noraidīt', lai
    turpinātu instalēšanu, neizmantojot šo datu nesēju.
    
    
    Daži šajā CD datu nesējā esošie komponenti nav pakļauti GPL licencei vai
    līdzīgiem līgumiem. Katra šāda komponenta izmantošanu nosaka atsevišķas
    licences noteikumi un nosacījumi. Lūdzu rūpīgi to izlasiet un ievērojiet
    tās nosacījumus, pirms izmantot vai izplatīt uzskaitītos komponentus.
    Šīs licences pārsvarā aizliegs jums pārsūtīt, dublēt (izņemot rezerves
    kopēšanas nolūkus), izplatīt tālāk, reversi uzbūvēt, de-asamblēt,
    de-kompilēt vai modificēt šo kompomentu. Jebkurš šīs vienošanās pārkāpums
    jums automātiski atņems tiesības, ko piešķīrusi attiecīgā licence. Izņemot
    gadījumus, kad konkrētas lcences nosacījumi jums dod šādas tiesības, jūs
    parasti nedrīkstat instalēt šādu programmu uz vairāk nekā vienas sistēmas
    vai pielāgot to izmantošanai tīklā. Ja šaubāties, lūdzu sazinieties ar
    komponenta izplatītāju vai redaktoru.
    Šādu komponentu, tajā skaitā arī iekļautās dokumentācijas, nodošana
    trešajām personām vai kopēšana parasti ir aizliegta.
    
    
    Visas nākamajā CD datu nesējā iekļauto komponentu tiesības pieder to
    attiecīgajiem autoriem, un tās aizsargā intelektuālā īpašuma un
    autortiesību likumi, kas attiecas uz programnodrošinājumu.

en: Accept
lv: Pieņemt

en: Refuse
lv: Noraidīt

en: Change your Cd-Rom!
    
    Please insert the Cd-Rom labelled "%s" in your drive and press Ok when done.
    If you don't have it, press Cancel to avoid installation from this Cd-Rom.
lv: Nomainiet Cd-Rom!
    
    Lūdzu ielieciet iekārtā Cd-Rom "%s", kad tas ir izdarīts, nospiediet Labi
    Ja jums nav šī diska, nospiediet Atcelt, lai neinstalētu no šī Cd-Rom.

en: There was an error installing packages:
lv: Pakotņu instalēšanas laikā atklāta kļūda:

en: An error occurred
lv: Atklāta kļūda

en: License agreement
lv: Licences līgums

en: Keyboard
lv: Tastatūra

en: Please, choose your keyboard layout.
lv: Lūdzu izvēlieties jūsu tastatūras izkārtojumu.

en: Here is the full list of keyboards available
lv: Šeit ir pilns pieejamo tastatūru saraksts

en: Which installation class do you want?
lv: Kuru instalēšanas klasi vēlaties?

en: Install/Update
lv: Instalēt/Atjaunināt

en: Is this an install or an update?
lv: Šī ir instalēšana vai atjaunināšana?

en: Recommended
lv: Ieteicama

en: Expert
lv: Eksperta

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Please, choose the type of your mouse.
lv: Lūdzu izvēlieties jūsu peles tipu.

en: Mouse Port
lv: Peles ports

en: Please choose on which serial port your mouse is connected to.
lv: Lūdzu izvēlieties, kuram seriālajam portam ir pieslēgta pele.

en: Configuring PCMCIA cards...
lv: Konfigurēju PCMCIA kartes...

en: Configuring IDE
lv: Konfigurēju IDE

en: no available partitions
lv: nav pieejamu partīciju

en: Scanning partitions to find mount points
lv: Pārmeklēju partīcijas, lai atrastu montēšanas punktus

en: Choose the mount points
lv: Izvēlieties montēšanas punktus

en: I can't read your partition table, it's too corrupted for me :(
    I can try to go on blanking bad partitions (ALL DATA will be lost!).
    The other solution is to disallow DrakX to modify the partition table.
    (the error is %s)
    
    Do you agree to loose all the partitions?
lv: Neizdevās nolasīt diska partīciju tabulu, jo tā bija pārāk stipri bojāta :(
    Sistēma var mēģināt atslēgts sliktās partīcijas (VISI DATI pazudīs!).
    Otrs risinājums ir aizliegt DrakX izmainīt partīciju tabulu.
    (kļūda ir %s)

en: DiskDrake failed to read correctly the partition table.
    Continue at your own risk!
lv: DiskDrake neizdevās pareizi nolasīt partīciju tabulu.
    Turpiniet, ja vēlaties riskēt!

en: Root Partition
lv: Saknes partīcija

en: What is the root partition (/) of your system?
lv: Kura ir jūsu sistēmas saknes partīcija (/)?

en: You need to reboot for the partition table modifications to take place
lv: Lai partīciju tabulas izmaiņas stātos spēkā, jums jāpārstartē dators

en: Choose the partitions you want to format
lv: Izvēlieties partīcijas, ko vēlaties formatēt

en: Check bad blocks?
lv: Pārbaudīt sliktos blokus?

en: Formatting partitions
lv: Formatēju partīcijas

en: Creating and formatting file %s
lv: Veidoju un formatēju failu %s

en: Not enough swap to fulfill installation, please add some
lv: Instalēšanas pabeigšanai nepietiek swap, palieliniet swap

en: Looking for available packages
lv: Meklēju pieejamās pakotnes

en: Finding packages to upgrade
lv: Meklēju uzlabojamās pakotnes

en: Your system has not enough space left for installation or upgrade (%d > %d)
lv: Jūsu sistēmā vairs nav brīvas vietas instalēšanai vai uzlabošanai (%d > %d)

en: Complete (%dMB)
lv: Pilna (%dMB)

en: Minimum (%dMB)
lv: Minimāla (%dMB)

en: Recommended (%dMB)
lv: Ieteicama (%dMB)

en: Custom
lv: Pielāgota

en: Save on floppy
lv: Saglabāt disketē

en: If you have all the CDs in the list below, click Ok.
    If you have none of those CDs, click Cancel.
    If only some CDs are missing, unselect them, then click Ok.
lv: Ja jums ir visi šajā sarakstā norādītie CD, nospiediet Labi.
    Ja jums nav neviena no norādītajiem CD, nospiediet Atcelt.
    Ja trūkst tikai dažu CD, sarakstā atslēdziet tos un nospiediet Labi.

en: Cd-Rom labeled "%s"
lv: Cd-Rom ar nosaukumu "%s"

en: Installing package %s
    %d%%
lv: Instalēju pakotni %s
    %d%%

en: Post-install configuration
lv: Pēcinstalēšanas konfigurēšana

en: You have now the possibility to download software aimed for encryption.
    
    WARNING:
    
    Due to different general requirements applicable to these software and imposed
    by various jurisdictions, customer and/or end user of theses software should
    ensure that the laws of his/their jurisdiction allow him/them to download, stock
    and/or use these software.
    
    In addition customer and/or end user shall particularly be aware to not infringe
    the laws of his/their jurisdiction. Should customer and/or end user not
    respect the provision of these applicable laws, he/they will incure serious
    sanctions.
    
    In no event shall Mandrakesoft nor its manufacturers and/or suppliers be liable
    for special, indirect or incidental damages whatsoever (including, but not
    limited to loss of profits, business interruption, loss of commercial data and
    other pecuniary losses, and eventual liabilities and indemnification to be paid
    pursuant to a court decision) arising out of use, possession, or the sole
    downloading of these software, to which customer and/or end user could
    eventually have access after having sign up the present agreement.
    
    
    For any queries relating to these agreement, please contact 
    Mandrakesoft, Inc.
    2400 N. Lincoln Avenue Suite 243
    Altadena California 91001
    USA
lv: Tagad jums ir iespēja ielādēt šifrēšanai nepieciešamās programmas.
    
    BRĪDINĀJUMS:
    
    Sakarā ar to, ka uz šo programmu izmantošanu attiecas dažādas vispārējas
    prasības un dažāda likumdošana, šo programmu saņēmējam un/vai gala
    lietotājam ir jāpārliecinās, ka viņa likumdošana ļauj viņam ielādēt,
    glabāt un/vai izmantot šīs programmas.
    
    Bez tam saņēmējam un/vai gala lietotājam ir jābūt īpaši uzmanīgam, lai
    nepārkāptu šo likumdošanu. Ja saņēmējs un/vai gala lietotājs neievēros
    atbilstošos likumus, pret viņu tiks pielietotas nopietnas sankcijas.
    
    Mandrakesoft vai tā ražotāji un/vai piegādātāji nekādā gadījumā nebūs
    atbildīgi par tiešiem, netiešiem vai nejaušiem bojājumiem (ieskaitot, bet
    neaprobežojoties ar ienākumu zaudēšanu, komercdarbības apturēšanu,
    komerciālu datu zaudēšanu un citiem finansiāliem zaudējumiem, un iespējamu
    atbildību un atlīdzinājumu, kas būtu jāmaksā saskaņā ar tiesas spriedumu),
    kas varētu rasties sakarā ar programmu lietošanu, glabāšanu vai vienkāršu
    ielādēšanu, kurām saņēmējs un/vai gala lietotājs būs spējīgs piekļūt
    pēc šīs vienošanās apstiprināšanas.
    
    
    Ja jums ir jebkādi jautājumi sakarā ar šo vienošanos, lūdzu sazinieties ar
    Mandrakesoft, Inc.
    2400 N. Lincoln Avenue Suite 243
    Altadena California 91001
    USA

en: Choose a mirror from which to get the packages
lv: Izvēlieties spoguļserveri, no kura ņemt pakotnes

en: Contacting the mirror to get the list of available packages
lv: Pieslēdzos spoguļserverim, lai saņemtu pieejamo pakotņu sarakstu

en: Please choose the packages you want to install.
lv: Lūdzu izvēlieties pakotnes, ko vēlaties instalēt

en: Which is your timezone?
lv: Kāda ir jūsu laika josla?

en: Remote CUPS server
lv: Attāls CUPS serveris

en: No printer
lv: Nav printera

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Mouse
lv: Pele

en: Timezone
lv: Laika josla

en: Printer
lv: Printeris

en: Set root password
lv: root paroles izvēle

en: No password
lv: Bez paroles

en: This password is too simple (must be at least %d characters long)
lv: Šī parole ir pārāk vienkārša (jābūt vismaz %d simbolus garai)

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: NIS Domain
lv: NIS domēns

en: NIS Server
lv: NIS serveris

en: A custom bootdisk provides a way of booting into your Linux system without
    depending on the normal bootloader. This is useful if you don't want to install
    SILO on your system, or another operating system removes SILO, or SILO doesn't
    work with your hardware configuration. A custom bootdisk can also be used with
    the Mandrake rescue image, making it much easier to recover from severe system
    failures.
    
    If you want to create a bootdisk for your system, insert a floppy in the first
    drive and press "Ok".
lv: Pielāgotā sāknēšanas diskete piedāvā veidu, kā sāknēt jūsu Linux sistēmu
    neatkarīgi no parastā sāknētāja. Tas ir noderīgi, ja jūs nevēlaties savā
    sistēmā uzstādīt SILO, vai kāda cita operētājsistēma izdzēš SILO,
    vai arī SILO nedarbojas ar jūsu dzelžu konfigurāciju. Pielāgoto
    sāknēšanas disketi var izmantot arī kopā ar Mandrake glābšanas attēlu,
    atvieglojot atjaunošanu pēc smagiem sistēmas bojājumiem.
    
    Ja vēlaties izveidot jūsu sistēmai pielāgotu sāknēšanas disketi,
    ielieciet sisketi pirmajā iekārtā un nospiediet "Labi".

en: First floppy drive
lv: Pirmā diskešu iekārta

en: Second floppy drive
lv: Otrā diskešu iekārta

en: Skip
lv: Izlaist

en: A custom bootdisk provides a way of booting into your Linux system without
    depending on the normal bootloader. This is useful if you don't want to install
    LILO (or grub) on your system, or another operating system removes LILO, or LILO doesn't
    work with your hardware configuration. A custom bootdisk can also be used with
    the Mandrake rescue image, making it much easier to recover from severe system
    failures. Would you like to create a bootdisk for your system?
lv: Pielāgotā sāknēšanas diskete piedāvā veidu, kā sāknēt jūsu Linux sistēmu
    neatkarīgi no parastā sāknētāja. Tas ir noderīgi, ja jūs nevēlaties savā
    sistēmā uzstādīt LILO (vai grub), vai kāda cita operētājsistēma izdzēš
    LILO, vai arī LILO nedarbojas ar jūsu dzelžu konfigurāciju. Pielāgoto
    sāknēšanas disketi var izmantot arī kopā ar Mandrake glabšanas attēlu,
    atvieglojot atjaunošanu pēc smagiem sistēmas bojājumiem. Vai vēlaties
    izveidot jūsu sistēmai pielāgotu sāknēšanas disketi?

en: Sorry, no floppy drive available
lv: Diemžēl nav pieejama neviena diskešu iekārta

en: Choose the floppy drive you want to use to make the bootdisk
lv: Norādiet diskešu iekārtu, ko izmanto distetes veidošanai

en: Insert a floppy in drive %s
lv: Ielieciet disketi iekārtā %s

en: Creating bootdisk
lv: Gatavoju sāknēšanas disketi

en: Preparing bootloader
lv: Sagatavoju sāknētāju

en: Do you want to use aboot?
lv: Vai vēlaties izmantot aboot?

en: Error installing aboot, 
    try to force installation even if that destroys the first partition?
lv: Kļūda, instalējot aboot, 
    vai instalēt piespiedu kārtā pat tad, ja tiks iznīcināta pirmā partīcija?

en: Installation of bootloader failed. The following error occured:
lv: Sāknētāja instalēšana neizdevās. Atklāta šāda kļūda:

en: Low
lv: Zems

en: Medium
lv: Vidējs

en: High
lv: Augsts

en: Choose security level
lv: Izvēlieties drošības līmeni?

en: Insert a blank floppy in drive %s
lv: Ielieciet tukšu disketi iekārtā %s

en: Creating auto install floppy
lv: Sagatavoju auto instalēšanas disketi

en: Some steps are not completed.
    
    Do you really want to quit now?
lv: Daži soļi nav izpildīti.
    
    Vai tiešām vēlaties iziet tūlīt?

en: Congratulations, installation is complete.
    Remove the boot media and press return to reboot.
    
    For information on fixes which are available for this release of Mandrake Linux,
    consult the Errata available from http://www.mandrakelinux.com/.
    
    Information on configuring your system is available in the post
    install chapter of the Official Mandrake Linux User's Guide.
lv: Apsveicam, instalēšana ir pabeigta.
    Izņemiet sāknēšanas datu nesēju un nospiediet ievadu, lai pārstartētu datoru.
    
    Lai saņemtu informāciju par labojumiem, kas ir pieejami šim Mandrake Linux
    izdevumam, skatiet Errata failu, kas atrodams http://www.linux-mandrake.com/.
    
    Informācija par jūsu sistēmas konfigurēšanu ir pieejama Oficiālās
    Mandrake Linux rokasgrāmatas pēcinstalēšanas nodaļā.

en: Generate auto install floppy
lv: Sagatavot auto instalēšanas disketi

en: Automated
lv: Automātisks

en: Replay
lv: Atkārtot

en: Save packages selection
lv: Saglabāt pakotņu izvēli

en: Mandrake Linux Installation %s
lv: Mandrake Linux instalēšana %s

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  | <Space> selects | <F12> next screen
lv:    <Tab>/<Alt-Tab> pāriet | <Space> izvēlēties | <F12> uz nākamo ekrānu

en: Advanced
lv: Izvērsta

en: Please wait
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Expand Tree
lv: Izvērst koku

en: Collapse Tree
lv: Sakļaut koku

en: Toggle between flat and group sorted
lv: Sakārtots vienā sarakstā vai pa grupām

en: Ambiguity (%s), be more precise
lv: Nenoteiktība (%s), esiet precīzāks

en: Bad choice, try again
lv: Slikta izvēle, pamēģiniet vēlreiz

en:  ? (default %s)
lv:  ? (noklusēti %s)

en: Your choice? (default %s)
lv: Jūsu izvēle? (noklusēti %s)

en: Your choice? (default %s  enter `none' for none)
lv: Jūsu izvēle? (noklusēti %s  ievadiet `none', ja nav)

en: Czech (QWERTZ)
lv: Čehijas (QWERTZ)

en: German
lv: Vācijas

en: Dvorak
lv: Dvoraka

en: Spanish
lv: Spānijas

en: Finnish
lv: Somijas

en: French
lv: Francijas

en: Norwegian
lv: Norvēģijas

en: Polish
lv: Polijas

en: Russian
lv: Krievijas

en: Swedish
lv: Zviedrijas

en: UK keyboard
lv: Apvienotās Karalistes

en: US keyboard
lv: ASV tastatūra

en: Armenian (old)
lv: Armēnijas (vecā)

en: Armenian (typewriter)
lv: Armēnijas (rakstāmmašīna)

en: Armenian (phonetic)
lv: Armēnijas (fonētiskā)

en: Azerbaidjani (latin)
lv: Azerbaidžānas (latīņu)

en: Belgian
lv: Beļģijas

en: Bulgarian
lv: Bulgārijas

en: Brazilian (ABNT-2)
lv: Brazīlijas (ABNT-2)

en: Belarusian
lv: Baltkrievijas

en: Swiss (German layout)
lv: Šveices (vācu izvietojums)

en: Swiss (French layout)
lv: Šveices (franču izvietojums)

en: Czech (QWERTY)
lv: Čehijas (QWERTY)

en: German (no dead keys)
lv: Vācijas (bez mēmajiem taustiņiem)

en: Danish
lv: Dānijas

en: Dvorak (US)
lv: Dvoraka (US)

en: Dvorak (Norwegian)
lv: Dvoraka (Norvēģijas)

en: Estonian
lv: Igaunijas

en: Georgian ("Russian" layout)
lv: Gruzijas ("krievu" izvietojums)

en: Georgian ("Latin" layout)
lv: Gruzijas ("latīņu" izvietojums)

en: Greek
lv: Grieķijas

en: Hungarian
lv: Ungārijas

en: Croatian
lv: Horvātijas

en: Israeli
lv: Izraēlas

en: Israeli (Phonetic)
lv: Izraēlas (fonētiskā)

en: Iranian
lv: Irānas

en: Icelandic
lv: Islandes

en: Italian
lv: Itālijas

en: Japanese 106 keys
lv: Japānas 106 taistiņi

en: Latin American
lv: Latīņamerikas

en: Lithuanian AZERTY (old)
lv: Lietuvas AZERTY (vecā)

en: Lithuanian AZERTY (new)
lv: Lietuvas AZERTY (jaunā)

en: Lithuanian "number row" QWERTY
lv: Lietuvas "numuru rinda" QWERTY

en: Lithuanian "phonetic" QWERTY
lv: Lietuvas "fonētiskā" QWERTY

en: Macedonian
lv: Maķedonijas

en: Dutch
lv: Dānijas

en: Polish (qwerty layout)
lv: Polijas (qwerty izvietojums)

en: Polish (qwertz layout)
lv: Polijas (qwertz izvietojums)

en: Portuguese
lv: Portugāles

en: Canadian (Quebec)
lv: Kanādas (Kvebeka)

en: Russian (Yawerty)
lv: Krievijas (Yawerty)

en: Slovenian
lv: Slovēnijas

en: Slovakian (QWERTZ)
lv: Slovākijas (QWERTZ)

en: Slovakian (QWERTY)
lv: Slovākijas (QWERTY)

en: Thai keyboard
lv: Tai tastatūra

en: Turkish (traditional "F" model)
lv: Turcijas (tradicionālais "F" modelis)

en: Turkish (modern "Q" model)
lv: Turcijas (modernais "Q" modelis)

en: Ukrainian
lv: Ukrainas

en: US keyboard (international)
lv: ASV tastatūra (starptautiskā)

en: Vietnamese "numeric row" QWERTY
lv: Vjetnamas "numuru rinda" QWERTY

en: Circular mounts %s
lv: Cikliski montēšanas punkti %s

en: Sun - Mouse
lv: Sun - pele

en: Standard
lv: Standarta

en: Generic PS2 Wheel Mouse
lv: Parasta PS2 Wheel pele

en: Generic
lv: Vispārēja

en: Wheel
lv: Ritenis

en: serial
lv: seriāla

en: Generic 2 Button Mouse
lv: Parasta 2 pogu pele

en: Generic 3 Button Mouse
lv: Parasta 3 pogu pele

en: Logitech Mouse (serial, old C7 type)
lv: Logitech Mouse (seriāla, vecs C7 tips)

en: 2 buttons
lv: 2 pogas

en: 3 buttons
lv: 3 pogas

en: none
lv: neviens

en: No mouse
lv: Nav peles

en: Please test the mouse
lv: Lūdzu notestējiet peli

en: To activate the mouse,
lv: Lai aktivizētu peli,

en: MOVE YOUR WHEEL!
lv: PAKUSTINIET RITENI!

en: Next ->
lv: Tālāk ->

en: <- Previous
lv: <- Atpakaļ

en: Is this correct?
lv: Vai tas ir pareizi?

en: Connect to the Internet
lv: Pieslēgties Internetam

en: The most common way to connect with adsl is pppoe.
    Some connections use pptp, a few ones use dhcp.
    If you don't know, choose 'use pppoe'
lv: Parastākais veids, kā pieslēgties ar adsl, ir pppoe.
    Daži pieslēgumi izmanto pptp, pavisam nedaudzi dhcp.
    Ja jūs nezinat, izvēlieties 'izmantot pppoe'

en: use dhcp
lv: izmantot dhcp

en: use pppoe
lv: izmantot pppoe

en: use pptp
lv: izmantot pptp

en: Which dhcp client do you want to use?
    Default is dhcpcd
lv: Kuru dhcp klientu vēlaties izmantot?
    Noklusēti ir dhcpcd

en: No ethernet network adapter has been detected on your system.
    I cannot set up this connection type.
lv: Jūsu sistēmā nav atrasts neviens ethernet tīkla adapteris.
    Nevaru uzstādīt šo pieslēguma veidu.

en: Choose the network interface
lv: Izvēlieties tīkla interfeisu

en: Please choose which network adapter you want to use to connect to Internet
lv: Lūdzu norādiet, kuru tīkla adapteri vēlaties izmantot Interneta pieslēgumam.

en: no network card found
lv: tīkla karte nav atrasta

en: Configuring network
lv: Konfigurēju tīklu

en: Please enter your host name if you know it.
    Some DHCP servers require the hostname to work.
    Your host name should be a fully-qualified host name,
    such as ``mybox.mylab.myco.com''.
lv: Lūdzu ievadiet jūsu resursa vārdu, ja to zinat.
    Dažu DHCP serveru darbībai ir nepieciešams resursa vārds.
    Resursa vārdam ir jābūt pilnam kvalificētam resursa vārdam,
    piemēram, ``mybox.mylab.myco.com''.

en: Host name
lv: Resursa vārds:

en: Network Configuration Wizard
lv: Tīkla konfigurēšanas meistars

en: External ISDN modem
lv: Ārējs ISDN modēms

en: Internal ISDN card
lv: Iekšēja ISDN karte

en: What kind is your ISDN connection?
lv: Kāds ir jūsu ISDN pieslēguma veids?

en: ISDN Configuration
lv: ISDN konfigurācija

en: Select your provider.
     If it's not in the list, choose Unlisted
lv: Izvēlieties pakalpojumu sniedzēju.
     Ja tas nav šajā sarakstā, izvēlietis Nav sarakstā

en: Which protocol do you want to use ?
lv: Kādu protokolu vēlaties izmantot?

en: What kind of card do you have?
lv: Kāds ir jūsu kartes tips?

en: I don't know
lv: Nezinu

en: 
    If you have an ISA card, the values on the next screen should be right.
    
    If you have a PCMCIA card, you have to know the irq and io of your card.
lv: 
    Ja jums ir ISA karte, vērtībām nākamajā ekrānā jābūt pareizām.
    
    Ja jums ir PCMCIA karte, jums ir jāzina kartes irq un io.

en: Abort
lv: Pārtraukt

en: Continue
lv: Turpināt

en: Which is your ISDN card ?
lv: Kura ir jūsu ISDN karte ?

en: I have detected an ISDN PCI Card, but I don't know the type. Please select one PCI card on the next screen.
lv: Ir atklāta ISDN PCI karte, bet nav zināms kartes tips. Lūdzu izvēlieties kādu no nākamajā ekrānā uzskaitītajām PCI kartēm.

en: No ISDN PCI card found. Please select one on the next screen.
lv: Nav atrasta neviena ISDN PCI karte. Lūdzu izvēlieties kādu no saraksta.

en: Please choose which serial port your modem is connected to.
lv: Lūdzu norādiet, kuram seriālajam portam ir pieslēgts modēms.

en: Dialup options
lv: Iezvanpieejas opcijas

en: Connection name
lv: Savienojuma nosaukums

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Login ID
lv: Lietotāja ID

en: Script-based
lv: Ar skriptu

en: Terminal-based
lv: Izmantojot termināli

en: Domain name
lv: Domēna nosaukums

en: 
    You can disconnect or reconfigure your connection.
lv: 
    Varat atslēgties vai pārkonfigurēt pieslēgumu.

en: 
    You can reconfigure your connection.
lv: 
    Varat pārkonfigurēt pieslēgumu.

en: You are currently connected to internet.
lv: Pašlaik jūs esat pieslēdzies Internetam.

en: 
    You can connect to Internet or reconfigure your connection.
lv: 
    Varat pieslēgties Internetam vai pārkonfigurēts pieslēgumu.

en: You are not currently connected to Internet.
lv: Pašlaik jūs neesat pieslēdzies Internetam.

en: Connect to Internet
lv: Pieslēgties Internetam

en: Disconnect from Internet
lv: Atslēgties no Interneta

en: Configure network connection (LAN or Internet)
lv: Konfigurēt tīkla pieslēgumu (LAN vai Interneta)

en: Internet connection & configuration
lv: Interneta pieslēgums un konfigurācija

en: Network Configuration
lv: Tīkla konfigurācija

en: Choose the profile to configure
lv: Izvēlieties konfigurējamo profilu

en: Detecting devices...
lv: Noskaidroju ierīces...

en: Normal modem connection
lv: Parasts modēma pieslēgums

en: detected on port %s
lv: atklāts uz porta %s

en: ISDN connection
lv: ISDN pieslēgums

en: detected %s
lv: atklāts %s

en: detected on interface %s
lv: atklāts uz interfeisa %s

en: Cable connection
lv: Kabeļa pieslēgums

en: LAN connection
lv: LAN pieslēgums

en: ethernet card(s) detected
lv: ethernet karte(s) atrasta

en: Do you want to start the connection at boot?
lv: Vai vēlaties startēt pieslēgumu palaišanas laikā?

en: Network configuration
lv: Tīkla konfigurācija

en: WARNING: This device has been previously configured to connect to the Internet.
    Simply accept to keep this device configured.
    Modifying the fields below will override this configuration.
lv: BRĪDINĀJUMS: Šī ierīce jau agrāk ir konfigurēta, lai pieslēgtos Internetam.
    Vienkārši apstipriniet, ka vēlaties saglabāt šo konfigurāciju.
    Tālāko lauku izmainīšana pārrakstīs šo konfigurāciju.

en: Please enter the IP configuration for this machine.
    Each item should be entered as an IP address in dotted-decimal
    notation (for example, 1.2.3.4).
lv: Lūdzu ievadiet šī datora IP konfigurāciju.
    Visi dati jāievada kā IP adreses ar punktiem atdalītu decimālu
    skaitļu veidā (piemēram, 1.2.3.4).

en: Configuring network device %s
lv: Konfigurēju tīkla iekārtu %s

en:  (driver %s)
lv:  (draiveris %s)

en: IP address
lv: IP adrese

en: Netmask
lv: Tīkla maska

en: Automatic IP
lv: Automātisks IP

en: IP address should be in format 1.2.3.4
lv: IP adreses formātam jābūt 1.2.3.4

en: Please enter your host name.
    Your host name should be a fully-qualified host name,
    such as ``mybox.mylab.myco.com''.
    You may also enter the IP address of the gateway if you have one
lv: Lūdzu ievadiet resursa vārdu.
    Resursa vārdam ir jābūt pilnam kvalificētam resursa vārdam,
    piemēram, ``mybox.mylab.myco.com''.
    Jūs varat ievadīt arī vārtejas IP adresi, ja tāda ir

en: DNS server
lv: DNS serveris

en: Gateway
lv: Vārteja

en: Gateway device
lv: Vārtejas ierīce

en: Proxies configuration
lv: Proxy serveru konfigurācija

en: Proxy should be http://...
lv: Proxy būtu jābūt http://...

en: Proxy should be ftp://...
lv: Proxy būtu jābūt ftp://...

en: Internet configuration
lv: Interneta konfigurācija

en: Do you want to try to connect to the Internet now?
lv: Vai vēlaties mēģināt pieslēgties internetam tūlīt?

en: Testing your connection...
lv: Izmēģinu pieslēgumu...

en: The system is now connected to Internet.
lv: Sistēma pašlaik ir pieslēgta Internetam.

en: The system doesn't seem to be connected to internet.
    Try to reconfigure your connection.
lv: Šķiet, ja jūsu sistēmu nav pieslēgta Internetam.
    Mēģiniet pārkonfigurēt pieslēgumu.

en: Connection Configuration
lv: Savienojuma konfigurēšana

en: Please fill or check the field below
lv: Lūdzu aizpieldiet vai izvēlietis lauku

en: Card IRQ
lv: Kartes IRQ

en: Card mem (DMA)
lv: Kartes mem (DMA)

en: Card IO
lv: Kartes IO

en: Card IO_0
lv: Kartes IO_0

en: Card IO_1
lv: Kartes IO_1

en: Your personal phone number
lv: Jūsu privātais telefona numurs

en: Provider name (ex provider.net)
lv: Pakalpojumu sniedzēja nosaukums (piem., provider.net)

en: Provider phone number
lv: Pakalpojumu sniedzēja telefona numurs

en: Provider dns 1 (optional)
lv: Provaidera dns 1 (nav obligāti)

en: Provider dns 2 (optional)
lv: Provaidera dns 2 (nav obligāti)

en: Dialing mode
lv: Zvanīšanas režīms

en: Account Login (user name)
lv: Konta nosaukums (lietotāja vārds)

en: Account Password
lv: Konta parole

en: Extended partition not supported on this platform
lv: Šai platformai paplašinātā partīcija nav pieejama

en: You have a hole in your partition table but I can't use it.
    The only solution is to move your primary partitions to have the hole next to the extended partitions
lv: Jūsu diska partīciju tabulā ir caurums, bet es to nevaru izmantot.
    Vienīgais risinājums ir pārvietot primāras partīcijas tā, lai caurums atrastos blakus paplašinātajām partīcijām

en: Restoring from file %s failed: %s
lv: Atjaunošana no faila %s neizdevās: %s

en: Bad backup file
lv: Slikts rezerves kopijas fails

en: Error writing to file %s
lv: Kļūda, ierakstot failā %s

en: must have
lv: nepieciešama

en: important
lv: svarīga

en: very nice
lv: ļoti derīga

en: nice
lv: derīga

en: maybe
lv: varbūt

en: Local printer
lv: Lokāls printeris

en: Remote printer
lv: Attāls printeris

en: Network printer (socket)
lv: Tīkla printeris (socket)

en: Select Printer Connection
lv: Izvēlieties printera pieslēgumu

en: How is the printer connected?
lv: Kā šis printeris ir pieslēgts?

en: None
lv: Nevienu

en: CUPS server IP
lv: CUPS servera IP

en: Port
lv: Ports

en: Test ports
lv: Pārbaudīt portus

en: A printer, model "%s", has been detected on
lv: Printeris, modelis "%s", atrasts pie

en: Local Printer Device
lv: Lokālā printera ierīce

en: What device is your printer connected to 
    (note that /dev/lp0 is equivalent to LPT1:)?
lv: Kurai ierīcei ir pieslēgts printeris
    (atcerieties, ka /dev/lp0 atbilst LPT1:)?

en: Printer Device
lv: Printera ierīce

en: Remote lpd Printer Options
lv: Attāla lpd printera opcijas

en: SMB (Windows 9x/NT) Printer Options
lv: SMB (Windows 9x/NT) printera opcijas

en: To print to a SMB printer, you need to provide the
    SMB host name (Note! It may be different from its
    TCP/IP hostname!) and possibly the IP address of the print server, as
    well as the share name for the printer you wish to access and any
    applicable user name, password, and workgroup information.
lv: Lai drukātu ar SMB printeri, jums jānorāda SMB resursa vārds
    (Piezīme! Tas var atšķirties no datora TCP/IP vārda!)
    un, iespējams, šī servera IP adrese, kā arī jūs interesējošā printera
    koplietojuma vārds un atbilstošs lietotāja vārds, parole un
    darba grupas informācija.

en: SMB server host
lv: SMB servera resurss

en: SMB server IP
lv: SMB servera IP

en: Share name
lv: Koplietojuma vārds

en: Workgroup
lv: Darba grupa

en: NetWare Printer Options
lv: NetWare printera opcijas

en: To print on a NetWare printer, you need to provide the
    NetWare print server name (Note! it may be different from its
    TCP/IP hostname!) as well as the print queue name for the printer you
    wish to access and any applicable user name and password.
lv: Lai drukātu ar NetWare printeri, jums jānorāda NetWare
    printera servera vārds (Piezīme! tas var atšķirties no servera
    TCP/IP resursa vārda!), kā arī jūsu izvēlētā printera rindas
    nosaukums un jebkurš atbilstošs lietotāja vārds un parole.

en: Printer Server
lv: Printera serveris

en: Print Queue Name
lv: Printera rindas nosaukums

en: Socket Printer Options
lv: Socket printera opcijas

en: Printer Device URI
lv: Printera ierīces URI

en: Name of printer
lv: Printera nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Printing test page(s)...
lv: Tiek drukāta(s) izmēģinājuma lapa(s)...

en: Printer options
lv: Printera opcijas

en:  (Default)
lv:  (Noklusēts)

en: Can't add a partition to _formatted_ RAID md%d
lv: Nevar pievienot partīciju _formatētam_ RAID md%d

en: Can't write file %s
lv: Neizdodas ierakstīt failu %s

en: mkraid failed
lv: mkraid neizdevās

en: mkraid failed (maybe raidtools are missing?)
lv: mkraid neizdevās (varbūt nav uzstādīti raidtools?)

en: Not enough partitions for RAID level %d
lv: Nepietiek diska partīciju RAID līmenim %d

en: Anacron a periodic command scheduler.
lv: Anacron ir periodisku komandu plānotājs.

en: apmd is used for monitoring batery status and logging it via syslog.
    It can also be used for shutting down the machine when the battery is low.
lv: apmd paredzēts baterijas stāvokļa novērošanai un grāmatošanai ar syslog.
    To var izmantot arī datora izslēgšanai, kad baterija ir izlādēta.

en: Runs commands scheduled by the at command at the time specified when
    at was run, and runs batch commands when the load average is low enough.
lv: Palaiž komandas, kas ir ieplānotas noteiktā laikā, izmantojot at komandu,
    kā arī palaiž komadu paketes, kad vidējā sistēmas noslodze ir pietiekoši
    zema.

en: cron is a standard UNIX program that runs user-specified programs
    at periodic scheduled times. vixie cron adds a number of features to the basic
    UNIX cron, including better security and more powerful configuration options.
lv: cron ir parasta UNIX programma, kas palaiž lietotāju norādītās programmas
    periodiski ieplānotos laikos. vixie cron piedāvā virkni papildus
    iespēju salīdzinot ar UNIX cron, tajā skaitā arī labāku drošību un daudz
    izvērtstākas konfigurēšanas iespējas.

en: GPM adds mouse support to text-based Linux applications such the
    Midnight Commander. It also allows mouse-based console cut-and-paste operations,
    and includes support for pop-up menus on the console.
lv: GPM nodrošina peles atbalstu dažādām teksta režīma Linux programmām,
    piemēram, Midnight Commander. Tas arī ļauj no konsoles ar peli veikt
    izgriezt-un-iespraust operācijas, kā arī piedāvā izlecošo izvēlņu
    atbalstu konsolei.

en: Apache is a World Wide Web server.  It is used to serve HTML files
    and CGI.
lv: Apache ir Vispasaules tīmekļa (WWW) serveris. Tas tiek izmantots HTML
    failu un CGI izplatīšanai.

en: The internet superserver daemon (commonly called inetd) starts a
    variety of other internet services as needed. It is responsible for starting
    many services, including telnet, ftp, rsh, and rlogin. Disabling inetd disables
    all of the services it is responsible for.
lv: Interneta superservera demons (parasti saukts par inetd) pēc vajadzības
    startē dažādus interneta servisus. Tas it atbildīgs par daudzu servisu
    startēšanu, tajā skaitā telnet, ftp, rsh un rlogin. inetd atslēgšana
    atslēdz arī visus servisus, par kuriem tas atbild.

en: This package loads the selected keyboard map as set in
    /etc/sysconfig/keyboard.  This can be selected using the kbdconfig utility.
    You should leave this enabled for most machines.
lv: Šī pakotne ielādē izvēlēto tastatūras karti, kas norādīta failā
    /etc/sysconfig/keyboard. To var izvēlēties, izmantojot programmu kbdconfig.
    Vairumā gadījumu šo pakotni ir jāatstāj izvēlētu.

en: lpd is the print daemon required for lpr to work properly. It is
    basically a server that arbitrates print jobs to printer(s).
lv: lpd ir drukas demons, kas ir nepieciešams lpr pareizai darbībai. Tas ir
    serveris, kas nosūta drukas uzdevumus printeri(e)m.

en: named (BIND) is a Domain Name Server (DNS) that is used to resolve
    host names to IP addresses.
lv: named (BIND) ir domēnu vārdu serveris (DNS), kas tiek izmantots resursu
    vārdiem atbilstošo IP adrešu noskaidrošanai.

en: Mounts and unmounts all Network File System (NFS), SMB (Lan
    Manager/Windows), and NCP (NetWare) mount points.
lv: Mounts un unmounts ir Tīkla Failu sistēmas (NFS), SMB (Lan
    Manager/Windows) un NCP (NetWare) montēšanas punkti.

en: Activates/Deactivates all network interfaces configured to start
    at boot time.
lv: Aktivizē/Deaktivizē visus tīkla interfeisus, kas ir konfigurēti
    startēšanai sistēmas sāknēšanas laikā.

en: NFS is a popular protocol for file sharing across TCP/IP networks.
    This service provides NFS server functionality, which is configured via the
    /etc/exports file.
lv: NFS ir populārs protokols failu koplietošanai TCP/IP tīklos.
    Šis serviss nodrošina NFS servera funkcionalitāti, un to var konfigurēt
    ar faila /etc/exports palīdzību.

en: NFS is a popular protocol for file sharing across TCP/IP
    networks. This service provides NFS file locking functionality.
lv: NFS ir populārs protokols failu koplietošanai TCP/IP tīklos.
    Šis serviss nodrošina NFS failu aizslēgšanas funkcionalitāti.

en: PCMCIA support is usually to support things like ethernet and
    modems in laptops.  It won't get started unless configured so it is safe to have
    it installed on machines that don't need it.
lv: PCMCIA atbalsts parasti ir paredzēts, piemēram, tīkla karšu un modēmu
    uzturēšanai pārnēsājamos datoros. Tas netiks startēts, ja nav konfigurēts,
    tāpēc ir droši to instalēt datoros, kam tas nav nepieciešams.

en: The portmapper manages RPC connections, which are used by
    protocols such as NFS and NIS. The portmap server must be running on machines
    which act as servers for protocols which make use of the RPC mechanism.
lv: portmapper apkalpo RPC pieslēgumus, ko izmanto citi protokoli,
    piemēram, NFS un NIS. portmap serveri ir jāizmanto datoros, kas
    darbojas kā RPC protokolus izmantojošu protokolu serveri.

en: Postfix is a Mail Transport Agent, which is the program that
    moves mail from one machine to another.
lv: Postfix ir Pasta Transporta Aģents, un tā ir programma, kas pārvieto
    pastu no viena datora uz citu.

en: Saves and restores system entropy pool for higher quality random
    number generation.
lv: Saglabā un atjauno sistēmas entropijas krātuvi, lai ģenerētu
    kvalitatīvākus gadījumskaitļus.

en: The routed daemon allows for automatic IP router table updated via
    the RIP protocol. While RIP is widely used on small networks, more complex
    routing protocols are needed for complex networks.
lv: routed demons ļauj automātiski atjaunināt IP maršrutizatora tabulu,
    izmantojot RIP protokolu. Kaut gan RIP tiek plaši izmantots nelielos
    tīklos, sarežģītākiem tīkliem ir nepieciešami sarežģītāki maršrutizēšanas
    protokoli.

en: The rstat protocol allows users on a network to retrieve
    performance metrics for any machine on that network.
lv: rstat protokols ļauj tīkla lietotājiem saņemt veiktspējas
    informāciju par jebkuru šī tīkla datoru.

en: The rusers protocol allows users on a network to identify who is
    logged in on other responding machines.
lv: Protokols rusers tīkla lietotājiem ļauj noskaidrot, kuru lietotāju
    sesijas ir atvērtas citos atbildošajos datoros.

en: The rwho protocol lets remote users get a list of all of the users
    logged into a machine running the rwho daemon (similiar to finger).
lv: Protokols rwho attāliem lietotājiem ļauj saņemt visu atvērto lietotāju
    sesiju sarakstu no datora, kurā darbojas rwho demons (līdzīgi finger).

en: Syslog is the facility by which many daemons use to log messages
    to various system log files.  It is a good idea to always run syslog.
lv: Syslog ir mehānisms, ko daudzi demoni izmanto ziņojumu grāmatošanai
    daudzos sistēmas žurnālu failos. Ir gudra doma vienmēr darbināt syslog.

en: Choose which services should be automatically started at boot time
lv: Izvēlēties, kurus servisus vajag automātiski startēt ielādes laikā

en: Internet
lv: Internets

en: I can't read your partition table, it's too corrupted for me :(
    I'll try to go on blanking bad partitions
lv: Man neizdodas nolasīt partīciju tabulu, priekš manis tā ir pārāk bojāta :(
    Es mēģināšu turpināt, atslēdzot sliktās partīcijas

en: Congratulations!
lv: Apsveicam!

en: Internet Connection Sharing
lv: Interneta pieslēguma koplietošana

en: Internet Connection Sharing currently enabled
lv: Interneta pieslēguma koplietošana pašlaik ir ieslēgta

en: The setup of Internet connection sharing has already been done.
    It's currently enabled.
    
    What would you like to do?
lv: Interneta pieslēguma koplietošana jau ir uzstādīta.
    Pašlaik tā ir ieslēgta.
    
    Ko jūs vēlaties darīt?

en: disable
lv: atslēgt

en: dismiss
lv: atmest

en: reconfigure
lv: pārkonfigurēt

en: Internet Connection Sharing currently disabled
lv: Interneta pieslēguma koplietošana pašlaik ir atslēgta

en: The setup of Internet connection sharing has already been done.
    It's currently disabled.
    
    What would you like to do?
lv: Interneta pieslēguma koplietošana jau ir uzstādīta.
    Pašlaik tā ir atslēgta.
    
    Ko jūs vēlaties darīt?

en: enable
lv: ieslēgt

en: No network adapter on your system!
lv: Jūsu sistēmā nav tīkla adaptera!

en: No ethernet network adapter has been detected on your system. Please run the hardware configuration tool.
lv: Jūsu sistēmā nav atrasts neviens ethernet tīkla adapteris. Lūdzu izmantojiet dzelžu konfigurēšanas rīku.

en: Network interface
lv: Tīkla interfeiss

en: There is only one configured network adapter on your system:
    
    %s
    
    I am about to setup your Local Area Network with that adapter.
lv: Jūsu sistēmā ir tikai viens konfigurēts tīkla adapteris:
    
    %s
    
    Vai vēlaties uzstādīt jūsu lokālo datortīklu ar šo adapteri?

en: Please choose what network adapter will be connected to your Local Area Network.
lv: Lūdzu izvēlieties, kurš tīkla adapteris būs pieslēgts jūsu lokālajam datortīklam.

en: Potential LAN address conflict found in current config of %s!
lv: Potenciāls LAN adrešu konflikts atklāts šajā %s! konfigurācijā!

en: Firewalling configuration detected!
lv: Tika atklāta ugunsmūra konfigurācija!

en: Warning! An existing firewalling configuration has been detected. You may need some manual fix after installation.
lv: Brīdinājums! Ir atklāta eksistējoša ugunsmūra konfigurācija. Pēc instalēšanas jums varbūt vajadzēs patstāvīgi pielabot konfigurāciju.

en: Configuring...
lv: Konfigurēju...

en: Configuring scripts, installing software, starting servers...
lv: Tiek konfigurēti skripti, instalētas programmas, startēti serveri...

en: Problems installing package %s
lv: Problēmas, instalējot pakotni %s

en: Everything has been configured.
    You may now share Internet connection with other computers on your Local Area Network, using automatic network configuration (DHCP).
lv: Viss ir konfigurēts.
    Tagad jūs varat dalīties Interneta pieslēgumā ar citiem jūsu lokālajam
    datortīklam pieslēgtiem datoriem, izmantojot automātisku tīkla konfigurēšanu
    (DHCP).

en: Network configuration (%d adapters)
lv: Tīkla konfigurācija (%d adapteri)

en: Profile:
lv: Profils:

en: Del profile...
lv: Dzēst profilu...

en: Profile to delete:
lv: Dzēšamais profils:

en: New profile...
lv: Jauns profils...

en: Hostname:
lv: Resursa vārds:

en: Internet access
lv: Interneta pieeja

en: Type:
lv: Tips:

en: Gateway:
lv: Vārteja:

en: Interface:
lv: interfeiss:

en: Status:
lv: Stāvoklis:

en: Not connected
lv: Nav pieslēgts

en: Configure Internet Access...
lv: Konfigurēt Interneta pieeju...

en: LAN configuration
lv: LAN konfigurācija

en: Driver
lv: Draiveris

en: Interface
lv: Interfeiss

en: Configure Local Area Network...
lv: Konfigurēt lokālo datortīklu...

en: LAN Configuration
lv: LAN konfigurācija

en: Adapter %s: %s
lv: Adapteris %s: %s

en: DHCP client
lv: DHCP klients

en: Internet connection configuration
lv: Interneta pieslēguma konfigurācija

en: Internet Connection Configuration
lv: Interneta pieslēguma konfigurācija

en: Connection type:
lv: Savienojuma tips:

en: Parameters
lv: Parametri

en: Ethernet Card
lv: Ethernet karte

en: DHCP Client
lv: DHCP klients

en: Welcome To Crackers
lv: Sveiciens hakeriem

en: Poor
lv: Vājš

en: Paranoid
lv: Paranoisks

en: This level is to be used with care. It makes your system more easy to use,
    but very sensitive: it must not be used for a machine connected to others
    or to the Internet. There is no password access.
lv: Šo līmeni ir jāizmanto uzmanīgi. Tas padara jūsu sistēmu vieglāk
    izmantojamu, taču ļoti nedrošu: to nedrīkst izmantot datoram, kas ir
    pieslēgts citiem datoriem vai Internetam. Netiek prasītas paroles.

en: Password are now enabled, but use as a networked computer is still not recommended.
lv: Tagad tiek izmantota parole, taču izmantot datoru tīklā vēl aizvien
    nav ieteicams.

en: Few improvements for this security level, the main one is that there are
    more security warnings and checks.
lv: Daži uzlabojumi šim drošības līmenis, un galvenais ir tas, ka tagad ir
    vairāk drošības brīdinājumu un pārbaužu.

en: This is the standard security recommended for a computer that will be used
    to connect to the Internet as a client. There are now security checks.
lv: Šis ir parasts drošības līmenis, kas ir ieteicams datoram, kas tiks
    izmantots kā klients Interneta pieslēgumam. Tagad tiek pārbaudīta drošība.

en: With this security level, the use of this system as a server becomes possible.
    The security is now high enough to use the system as a server which accept
    connections from many clients.
lv: Ar šo drošības līmeni sistēmu var sākt izmantot kā serveri.
    Drošība tagad ir pietiekoši augsta, lai izmantotu sistēmu kā serveri, kas
    apkalpo pieslēgumus no daudziem klientiem.

en: We take level 4 features, but now the system is entirely closed.
    Security features are at their maximum.
lv: Mēs izmantojam 4. līmeņa iespējas, taču tagad sistēma ir pilnībā
    aizslēgta. Drošība tagad ir maksimālajā līmenī.

en: Setting security level
lv: Uzstādu drošības līmeni

en: Choose the tool you want to use
lv: Izvēlieties izmantojamo rīku

en: usage: keyboarddrake [--expert] [keyboard]
lv: pielietojums: keyboarddrake [--expert] [keyboard]

en: Do you want the BackSpace to return Delete in console?
lv: Vai vēlaties, lai BackSpace konsolē darbotos kā Delete?

en: Change Cd-Rom
lv: Nomainiet Cd-Rom

en: Please insert the Installation Cd-Rom in your drive and press Ok when done.
    If you don't have it, press Cancel to avoid live upgrade.
lv: Lūdzu ielieciet instalācijas Cd-Rom un nospiediet Labi, kad tas izdarīts.
    Ja jums nav šī diska, nospiediet Atcelt, lai neuzsāktu uzlabošanu no tīkla.

en: Unable to start live upgrade !!!
lv: Neizdodas uzsākt uzlabošanu no tīkla !!!

en: no serial_usb found
lv: nav atrasta seriāla_usb

en: Emulate third button?
lv: Vai emulēt trešo pogu?

en: Choose your language
lv: Valodas izvēle

en: Select installation class
lv: Instalēšanas klases izvēle

en: Hard drive detection
lv: Cietā diska noteikšana

en: Configure mouse
lv: Peles konfigurēšana

en: Choose your keyboard
lv: Tastatūras izvēle

en: Setup filesystems
lv: Failu sistēmu uzstādīšana

en: Format partitions
lv: Diska formatēšana

en: Choose packages to install
lv: Instalējamo pakotņu izvēle

en: Install system
lv: Sistēmas instalēšana

en: Add a user
lv: Lietotāju pievienošana

en: Configure networking
lv: Tīkla konfigurēšana

en: Configure services
lv: Servisu konfigurēšana

en: Create a bootdisk
lv: Sistēmdisketes radīšana

en: Install bootloader
lv: Sāknētāja instalēšana

en: Configure X
lv: X konfigurēšana

en: Exit install
lv: Instalēšanas beigas

en: Web/FTP
lv: Serveris, Tīmeklis/FTP

en: Office
lv: Birojs

en: Gnome Workstation
lv: Gnome darbastacija

en: Tools for your Palm Pilot or your Visor
lv: Rīki darbam ar Palm Pilot vai Visor

en: Firewall/Router
lv: Serveris, Ugunsmūris/Maršrutizators

en: Office programs: wordprocessors (kword, abiword), spreadsheets (kspread, gnumeric), pdf viewers, etc
lv: Biroja programmas: teksta procesori (kword, abiword), izklājlapas (lspread, gnumeric), pdf skatītāji, u.c.

en: Audio-related tools: mp3 or midi players, mixers, etc
lv: Audio rīki: mp3 un midi atskaņotāji, mikšeri u.c.

en: Books and Howto's on Linux and Free Software
lv: Grāmatas un Howto faili par Linux un Brīvo programmatūru

en: KDE Workstation
lv: KDE darbastacija

en: Icewm, Window Maker, Enlightenment, Fvwm, etc
lv: Icewm, Window Maker, Enlightenment, Fvwm u.c.

en: Multimedia - Video
lv: Multimēdiji - Video

en: Set of tools for mail, news, web, file transfer, and chat
lv: Rīki pastam, jaunumiem, tīmeklim, failu saņemšanai un čatam

en: Database
lv: Serveris, Datubāzes

en: Multimedia - Sound
lv: Multimēdiji - Skaņa

en: Utilities
lv: Utilīti

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Console Tools
lv: Konsoles rīki

en: Internet station
lv: Interneta dators

en: Multimedia station
lv: Multimēdiju dators

en: More Graphical Desktops (Gnome, IceWM)
lv: Citas grafiskas darbavirsmas (Gnome, IceWM)

en: The K Desktop Environment, the basic graphical environment with a collection of accompanying tools
lv: K Desktop Environment, galvenā grafiskā vide kopa ar papildus rīku kolekciju

en: Tools to create and burn CD's
lv: Rīki CD disku radīšanai un ierakstīšanai

en: Office Workstation
lv: Biroja dators

en: Gnome, Icewm, Window Maker, Enlightenment, Fvwm, etc
lv: Gnome, Icewm, Window Maker, Enlightenment, Fvwm u.c.

en: Graphics programs such as The Gimp
lv: Grafiskās programmas, piemēram, The Gimp

en: C and C++ development libraries, programs and include files
lv: C un C++ izstrādes bibliotēkas, programmas un include faili

en: Mail/Groupware/News
lv: Serveris, Pasts/Grupu rīki/Jaunumi

en: Game station
lv: Spēļu dators

en: Video players and editors
lv: Video atskaņotāji un redaktori

en: Multimedia - Graphics
lv: Multimēdiji - Grafika

en: Amusement programs: arcade, boards, strategy, etc
lv: Izklaides programmas: arkāde, galdiņspēles, stratēģija u.c.

en: Set of tools to read and send mail and news (pine, mutt, tin..) and to browse the Web
lv: Rīku komplekts, lai lasītu un sūtītu pastu vai jaunumus (pine, mutt, tin..) un pārlūkotu Tīmekli

en: Archiving, emulators, monitoring
lv: Arhivēšana, emulatori, novērošana

en: Personal Finance
lv: Personīgās finanses

en: A graphical environment with user-friendly set of applications and desktop tools
lv: Grafiskā vide ar lietotajiem draudzīgu programmu komplektu un darbavirsmas rīkiem

en: Sound and video playing/editing programs
lv: Skaņas un video atskaņošanas/rediģēšanas programmas

en: Other Graphical Desktops
lv: Citas grafiskās darbavirsmas

en: Editors, shells, file tools, terminals
lv: Redaktori, čaulas, failu rīki, termināļi

en: Programs to manage your finance, such as gnucash
lv: Programmas jūsu finanšu pārvaldīšanai, piemēram, gnucach

en: Games
lv: Spēles

en: Personal Information Management
lv: Personīgās informācijas menedžments

en: Multimedia - CD Burning
lv: Multimēdiji - CD ierakstīšana
